Jump to content
Слави CR-V

Вече мога да се похваля, имам си Cr-v

Recommended Posts

Колеги днес след не много дълго търсене което по принцип не е типично за мене станах собственик на така харесвания и желан красавец CR-V.Преди да ви кажа за какво иде реч искам да благодаря на всички вас които помогнахте с информация и отделихте време да отговорите на въпросите ми. Имена няма да споменавам за да не пропусна някои :) Колата не е от наи новите години ама е от наи запазените :D 98 година малкия мотор 128 коня които отговаря на изискванията ми за динамика, карах и големия мотор него го чувствам по силен в ниските но пък този ми се струва че тегли по дълго време, всичко може да е въпрос на внушение но по важното е че ми харесва как върви. Колата е червен металик много запазена от вън и вътре мотора и всичко по нея е правено само в сервиза на Хонда в Пловдив, обслужена е изцяло има и каско до края на годината, за обслужването човека ми показа фактурите, има 4 чисто нови гуми континентал и още 4 по сари подарък. Цената не е от наи евтините но не е и толкова скъпа за таква кола в това състояние, де викат хората само се качваш и караш, аз това и исках.При първа възможност ще кача снимки, голям кеф е да я караш чак съжалявам що съм живял 34 години без да се кача на нещо такова още по рано но от тук на татък едва ли ще седна в лека кола вече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, само да те радва, но не забравяй да я обслужиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,жив и здрав да си да си я караш с удоволствие!Много безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене колега. И със здраве да и се радваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, хиляди безпроблемни километри. Направи си акаунт в Ибей. Там има страшни неща за тия Хонди, тъй като първата генерация е била една и за Европа и за щатите. Например, взех си много готин кожен салон само за 300 лева заедно с доставката. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HONDA-CRV-L...sQ5fAccessoriesПочти цялото предно окачване за 300 лева:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BALL-JOINT-...sQ5fAccessoriesОригинален кит с ремъци:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/97-98-99-00...sQ5fAccessoriesКабели и свещи:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-CRV-T...sQ5fAccessoriesЗапазени двигатели:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/97-01-HONDA...sQ5fAccessoriesЕй от тук има много тънкажни и качествени гуми:http://www.barzgumve.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, ела в сряда да я видим, а ако си гледал още някое ЦРВ в перфектно състояние, дай линк на лични моля те, че май ще си напазаря още една тия дни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ixeos наистина си прав , караино време е да си направя карта з апазаруване и регистрация в ебеи :) само дето от тея линкове ни един не се отваря казва че нещата са премахнати или изтрити. Ако си ми ги пращал докато си бил логнат може това да е причината. Маина :D ще гледам да доида, лошото е че бачка през два дни по 12 часа и в тези два които ми остават почивни ми се събират много задачи, ако сколасам в 19.30 та дори и 20 часа ще съм там. По другия ти въпрос, за момента в града няма читава такава, има една с известни компромиси, но ела на кюто като имаш време ще ти разкажа за всички с наи малките подробности :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)Честито колега, със здраве да си я караш и много безаварийни километри :DПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)Честито колега, със здраве да си я караш и много безаварийни километри :DПоздрави

Жоре благодарско, благодаря и на всички останали за пожеланията. Ако си спомняш когато преди месеци се бях зарибил по хонда сивик комби с теб обменихме много информация ника тогава ми беше pif4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита хубавицата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито със здраве да си я караш и радваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и милиони безаварийни. Дай снимчици да я видим.

Редактирано от bebcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. И добър избор за автомобил. Високо ниво на сигурност и безопастност, като цяло един доста надежден автомобил - все пак е :thumbs1:

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Чакаме снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги :DУтре ще я снимам и ще има снимки за гледане ;) просто през два дни работя по 12 часа и точно вчера и днес се случи и нямам време за снимаме дори не съм я карал тези 2 дни ;) но от утре я почвам. ;)

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито и от мен... с гордост да я караш ... как ми се кара и на мен такава джипка ама... благородно ти завиждам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега..остана ти само едно нещо - оправи си секцията "Кара" на профила :lol: много безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито комши още в понеделник я огледах супер е ако незнаеш къде е седмичната ще те заведа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито комши още в понеделник я огледах супер е ако незнаеш къде е седмичната ще те заведа

За утре ми се натрупаха много задачи ама ако се оправя до 19.30 ще отидем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...