Jump to content
Zaio_87

блондинки или тъмнокоси

Recommended Posts

Лошо в блондинките няма, но къде оставихте Анджелина Джоли, Джесика Алба, Моника Белучи, Меган Фокс, Ванеса Уилямс и т.н. - все брюнетки.Ако не се лъжа, тук говорим за естествено руси, не за изрусени. :) А от естествено русите - Виктория Силвстед.Ама чернокосите са ми по-на сърце...Много са палави, душичките, как да не ги обичаш?!П.П. А нали се сещате, че брюнетките са измислили всички вицове за блондинки - през дългите, самотни нощи... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определени чернокоси ама като цяло цвета на косата не е определящ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хубавият кон и под скъсан чул се познава" :D

ДА!

 

@Fido Dido: Джесика Алба като блондинка:

Публикувано изображение

Мисля че може да ме накара да я зяпам доста дълго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е гледам, че се размечтахте нещо :D , тогава да ви покажа моя идеал за секси брюнетка

 

Катрин Зита

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след това - корекция с фотошопа ... :D Иначе - очи пълни - ръце празни ..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

куцо, кьораво сакато ...всичко е на кораба. Тва го чух в Перник :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черни за предпочитане , слаби ,високи с нормални гърди и чар :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чернокоси. А и като се замисля аз не познавам нито една руса. :D Повечето са кестеняви и една червена. Но определено предпочитам тъмните. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас за чернокосите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брионетки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4ернокоси и то по много....един Икарус :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще кажа "да"! :) Макар да залитам повече към тъмнокоси с големи кафяви очи... или зелени... или сини...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо само за мажката част от форума?Моето мнение е,че русото си е русо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, казало кучето и се облизало под опашката :cool::) добре де колежке сподели жените какви мъже харесват :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, казало кучето и се облизало под опашката :cool::) добре де колежке сподели жените какви мъже харесват :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блондинки за предпочитане естествени :rolleyes: Ако ще питаме нежната част на форума по-добре според мен е да бъдат уважени с нова тема :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип русото ама и чернокосото няма го испуснем:cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, стига бе!вие вярно ли сте отворили такава тема?ами аз като съм руса, но се боядивам черна, това кво ме прави в крайна сметка, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кестенява !!! :D

ми то значи аз изпадам от анкетата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто приспадаш към тъмнокосите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, момчета, честно ме разбихте с тая тема...резултата е сигурно 10 на 1 в полза на брюнетките...срам, срам...къде отиде култа към русите мацки...при тая статистика ние изрусенките сме станали направо за оплакване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос с повишена трудност е това :D Най-си падам по мадами с тъмно-кестеняви коси, но за предпочитане е начупената ( ама и права и къдрава да е няма да я върна ;) ) със зелени или пъстри очи !!! ( в краен случай кафяви ) Тъмнокосите също влизат в тоя списък ;)За блондинките мога да кажа ( понеже аз съм с руса коса и сини очи ) , че истинската блондинка е тази, която има естествена руса коса наподобяваща цвета на слама! В такава наистина бих се влюбил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе важното е --- ПИЛЕТО ДА Е В ФУРНАТА МРЪВКАТА ДА Е НА ТОПЛО :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, момчета, честно ме разбихте с тая тема...резултата е сигурно 10 на 1 в полза на брюнетките...срам, срам...къде отиде култа към русите мацки...при тая статистика ние изрусенките сме станали направо за оплакване...

pemy, истината е, че ако ги подхванеш както трябва, вероятно няма и да видят какъв цвят ти е косата -)просто си чешат езиците тук..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен с последния пост. :D .И без коса да е....забравихте Шиниъд 'О Конър?.... :wub: Аз със сигурност не бих я върнал,не знам за вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема започна да ми става любима :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, момчета, честно ме разбихте с тая тема...резултата е сигурно 10 на 1 в полза на брюнетките...срам, срам...къде отиде култа към русите мацки...при тая статистика ние изрусенките сме станали направо за оплакване...

pemy, истината е, че ако ги подхванеш както трябва, вероятно няма и да видят какъв цвят ти е косата -)просто си чешат езиците тук..
Е колежке, не сме толкова плиткоумни мъжете, колкото би ви се искало да бъдем, аз поне обръшам внимание на доста неща, но темата е за предпочитания, не че някой би върнал някое момиче, което му е харесало, само заради това, че е руса, а не чернокоса или с кафеви очи,а не със зелени. Сигурен съм, че и вие си имате идеал за мъж, в което няма нищо лошо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, момчета, честно ме разбихте с тая тема...резултата е сигурно 10 на 1 в полза на брюнетките...срам, срам...къде отиде култа към русите мацки...при тая статистика ние изрусенките сме станали направо за оплакване...

pemy, истината е, че ако ги подхванеш както трябва, вероятно няма и да видят какъв цвят ти е косата -)просто си чешат езиците тук..
Е колежке, не сме толкова плиткоумни мъжете, колкото би ви се искало да бъдем, аз поне обръшам внимание на доста неща, но темата е за предпочитания, не че някой би върнал някое момиче, което му е харесало, само заради това, че е руса, а не чернокоса или с кафеви очи,а не със зелени. Сигурен съм, че и вие си имате идеал за мъж, в което няма нищо лошо :lol:
еее, айде сега. не смятам, че те плиткоумни. просто податливи. и докато сме на темата - какви са предпочитанията Ви, колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, като всеки мъж съм податлив към женската красота, но ако трябва да съм напълно честен косата няма никакво значение, това са просто детските мечти на мъжете. Без значение дали руса, чернокоса, червенокоса или каквато и да е, просто човек те грабва с нещо и те кара да си влюбиш в него до полуда. Мисля, че това, което искам да намеря в една жена е истинска доброта и освен физическата красота да има и духовна такава и да ме обича истински, а не, като последната ми дълготрайна, жестоко катастрофирала връзка да се окаже, че аз давам каквото мога от себе си за нея и тя да ме гледа в очите и да ме лъже, че ме обича, а зад гърба ми да си върти курвенските номера и накрая с удоволствие да се опита да си забие ноктите в желание да изсмуче и последната какпка животец останал в мен......но нека не звуча черноглед ;) както и да е, отнесох се малко, но мисля, че общо взето това е което иска всеки един зрял човек от този до него :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, стига бе!

вие вярно ли сте отворили такава тема?

 

ами аз като съм руса, но се боядивам черна, това кво ме прави в крайна сметка, а?

Блондинка под прикритие....

 

Публикувано изображение

 

Не се чете, но на сърчицето пише - "Блондинка зад волана. Стой далеко!"

 

 

С лек афинитет към брюнетките ще кажа, че не е от значение жената каква е. На плажа съм се нагледал да блондинки, на по 14 - 18 г., дето приличат на ...айде да не казвам на какво, и жени на 30+г., дето жена ти те плесва зад врата, щото се зазяпваш много.

 

Но това е друга тема...След бай Айнщайн всичко на тоя свят е относително... :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам заглавието викам духовната красота да я оставим за друга тема... гледам всеки вика русо ..тъмно ма не бих върнал и другото де.... и понеже мойта психика отдавна си е изкривена аз пък бих върнал... нивга не съм си падал по руси,,, не казвам, че са грозни или второ качество... просто има много малко такива жени, които мога да загледам на улицата та чак и да се килна на 180 градуса да доизгледам филма :huh: а като видя и руса с розово червило и почвам да се давя като котка която всеки момент ще повърне топка косми :) ... харесвам точно определен тип представителки на нежния пол... и косата задължително е черна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русо гладно няма както са казали хората, не че и чернокосите стоят гладни, но всичко е въпрос на вкус.Аз съм за Блондинките но не и зад волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fido Dido, аз не нещо с жените.. но определено харесвам брюнетки. досега една жена с руса коса не съм харесала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...