Jump to content
malkata_mainichka

Ч.Р.Д Dida81

Recommended Posts

Дидкааааааааааааааааааааа да си ми жива и здрава миличка,пожелавам ти само много здраве и щастие другото се постига! ... Айде пък скоро и нова хонда в гаража :P:P обичаам те многоооо :):):sick: Приятно изкарване на празника ! :) п.с. айде да не идваме да отваряме паспорта на ново :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и от мен жива,здрава,много щастие любов и да слушат повече маниците :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен Честит празник :).Здраве, щастие и всички ама всички благинки :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tino(23), цайса(56), surr3a1(30), leif(39), Crx™(29), РУМЕН(56), miro6nikov(35), dida81(28), WaveMastaa(20), boschmann(22), Reddevil(28), P_Marinov(22), aivanwrc(23), cvetelin4o(21)Малиииииии, бати зоопарка .... мноо голям списък, мноо нещо уа, изтепахме се от лъвове. :)Честито и от мен на мама Дида, известна с убавите си големи ... кифтаци. :) И на Пешо - господаря на вълните също! Айде набореееееее .... излезна вече от "тийн" серията. :) :) :)Честито и на всички останали колеги, които не познавам лично. :sick:п.п. Ей, да са таковам в главата, аз и surr3a1 го познавам ве, ма нещо се дена тоя човек по държавите, дано види форума ... :P

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ЧРД от мен и Isi на рождениците и специално на CRX, Dida81, WaveMastaa и Tino да сте ни живи и здрави и от късмет да не се оттървете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички празнуващи! Живи и здрави и наздраве :sick::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитооо, брат'чеде WaveMastaa! Пожелавам ти да я намериш тая твоята Хондичка най-накрая и да ти скъсам гъзурата с моята изпърдяна черна осичка :) Аре, честито и на всички остнали също:sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, рожденициииии! Много, много щастливи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай в трудните моменти,смей се когато тъжиш.Лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш.Живота казват е игра,в която все някой побеждава.Ако наистина е така,да победиш ти пожелавам!Дълго младей,век поживей,много се смей и в всичко успей!Честит рожден ден Дидке мноуу си те бичкаме :):sick::) Честито и на останалите рожденници и най-вече на Тино !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит РД и от мене :love: Жива и здрава,много късмет,щастие и само напред :fun: Приятно изкарване :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чрд на всички колеги ! Живи и здрави да сте ! Дилянке ... :fun::blush1::love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диде честит рожден ден, да си ни жива и здрава, много щастлива, винаги така усмихната и готова за нови приключения и емоции :fun: Хайде много целувки от мен и весело изкарване на празника. п.с. и да те слушат твоите мъже :):blush1::love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. мъжката мама и мъжкото момиче....жива и здрава да си,другото каквото дойде.Същото пожелание и на всички останали рожденници. :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Диде. Морски вълни да галят косите ти. Децата да построят много кули от пясък, щастието ти да е кула от диаманти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какчеее, Да си ни жива и здрава. Все така жизнерадостна и носеща добро настроение. Тайфата те поздравява с поредната година - подмладяване! Както е тръгнало, ще станеш по-малка от всички скоро! :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички празнуващи лъвчета :love: Да сте ми живи и здрави и наздраве :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилянкеее, жива и здрава и все такава лудетина.....Честит празник и на останалите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. Диде :fun::)

Да си жива и здрава,много да те слушат мъжете ти,

а другото...каквото дойде... ;):D

 

Честит празник и на останалите рожденници:(

Наздраве на всички! :(

Редактирано от MAD BITCH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички празнуващи лъвчета и лъвици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее, то е нещо страшно. :( Да сте живи и здрави всички без изключение. Много успехи и щастие в живота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Дидиииииииииииии, всичко дето си намислиш да се сбъдне, жива, здрава, права........и все така корава фенка да си, половината целувки от Филибето ти пращам, останалите ела си ги вземи сама :( Честито и специални поздрави на моя приятел Тино, както и на всички останали празнуващи днес!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен:fun:Много здраве и късмет :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на всички рожденници! Специално за Дидката: Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и най-вече любов! Нека всяка твоя съкровенна мечта стане реалност:thumbs1: Помни,че живота е като огледало и ако ти му се усмихнеш и той ще ти отвърне със същото! Така че винаги бъди все същото усмихнато момиче:thumbs1: Много наздравици :fun: :fun: :fun: към всички пожелания се включва и Ianev :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и да сте живи и здрави цялото семейство :thumbs1:Особенно най-малките растящи Хондаджии :thumbs1::fun: :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си ни дива и здрава Дидке.Остани си толко луда и весела. :thumbs1: Поздрави на всички празнуващи днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви приятели......чета и плача,ужасно много ме трогнахте.....целувам ви всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...