Jump to content
k_u_d_o_s

Плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

И аз съм за първото лого. За кърпите защо не попитаме андрей където прави тениските дали не може да помогне?

Аз го питах вече. Ето и отговора му:

Здравей, колега! Имам запитване, понеже един колега пусна тема в офф-топика, за плажни хавлии с логото на клуба, дали не можеш да измислиш нещо? Сигорен съм, че доста колеги ще си вземат! Поздрави!

Здравей,Хавлиите са тъкана хавлия :lol: Върху тях не може да се печата, че са много рошави :) В случая няма да мога да помогна.Поздрави!Андрей0888 520 420

Така - ето и от мен предложението.Имам приятел който се нае да направи кърпите. Това са предложенията за дизайн:..............Чакаме потвърждение от завода производител и също така каква цена и минимална бройка ще искат.Аз лично съм за първия вариянт - по разчупен е.Кажете си мнението и вие.

И аз съм за първият вариант! Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за усилията, колега k_u_d_o_s!На мен също ми харесва повече първия дизайн като по-разчупен.Да разбираме ли, че като дойде информацията от завода за минимални бройки и цена, можем да се спрем на един от вариантите и да поръчваме направо?Може би заявките да ги правим, като превеждаме съответната сума на някаква сметка, за да не "влиза във филм" с парите колегата.Страхотна е инициативата! Дано да я доведем докрай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и от мен. Може ли да се уточни и грамажа? Ще ми се да са такива, с които ще можем и да се трием.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и на мен първия вариянт ми харесва повече.Да се надяваме че ще ги има и в двата цвята.В зависимост от цената и разцветките мога да си взема и повече от две.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като получа отговор за цената за определен размер/качество и минимална бройка ще ви уведомя. След това ако сме съгласни с условията ще уточним поръчката и събираме парите.Радвам се че сте единодушни за 1вия вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мда и на мен ми харесва първия ;) Само малко където не се вижда цялата емблема,но е ефектно и така ;)

Редактирано от Vtec__

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих искал 2 броя червени от първия вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 за мене :) една червена и една бяла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен, обаче.... Не е ли по-добре, за разлика от баварците, да ходим на море не само с кърпи, а и с колите си :) А от кърпите и аз бих си поръчал - по една и от двете. И..., да не задълбаваме чак толкова. Все пак "Хонда" не е за да се забършеш с нея. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложиха ми да ползваме бяло и червено примерно. Хората ми предлагат да помогнат за дизайна и в момента обмисляме варианти. Едно от предложенията е да се ползва следното лого:

Публикувано изображение

:) Това е емблемата на моторите, а мисля, че предпочитанията към колите са по-големи. Бяло и червено не е лошо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да решим какъв ще е дизайна ,колко пари ще излезе броиката и чак тогава да правим списък ,кой колко кърпи ще иска.Защото сега ми се струва ,че ако някои почне да изчислява колко бройки да поръча ще се обърка много...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за първия вариант на колегата "k_u_d_o_s" + 1 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво Колега първият вариант е уникален ако успеем да съберем кинтите до др седмица може да кефя на мовата хавлийка от червеничката 1 бр за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина първия вариянт е по-добре..лошото е че сега една седмица ме няма и няма да мога да поръчам ;( но като се върна ако още не сте ги заръчали 100% ще искам 1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги!

 

Както казах и преди - радвам се че за дизайна сте единодушни.

 

Обаче разберете - чакаме офертата за изработка от завода! Нека кажат цена и минимално количество, да преценим дали ни устройва и тогава ще поръчаме.

 

До тогава - Няма смисъл да казвате кой колко иска!

 

Ще пиша веднага след като получа отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп здравейте ;)Само да ви внеса малко разяснения за предната поръчка. Кърпите бяха изработени не в панагюрище а в Твърдица. 450 гр. ще са тънки. Предния път ги направихме 500 а после си мислех че 550 ще са още по готини. Колкото по дебела е кърпата толкова повече попива. А всъщност то това и е целта.Предния дизайн като този на снимките на плажа го пазя още. А и размерите не са 135/100 ами 150/110 Надписа "fan club" го направихме толкова малък защото е бродиран. За да стане готина кърпата не може да се постигнат повече от 2 цвята по дължина на тъкането. За това тогава се наложи да сложим този 3-ти цвят черното като бродерия и да копираме абсолютно точно логото на клуба - което всъщност отличава клубната кърпа от такава от пазара.Навремето успях да измуфтя завода да ни сложат никовете отново като бродерия и това ги направи мега уникални (е на някои с малко правописни грешки), но след това щяха да ме бият в завода :cool: Очудвам се че са се съгласили дори и за 300 бройки при положение че минимума им е 500. Доста уговорки бяха да ни пуснат 150 предния път. Кажете какво мога да ви помогна за поръчката. Ако ви трябва стария дизайн и т.н.Цената на БМВ излезе по спомен 18 лв. и също ги правихме в този завод (също и на опел, но там малко по скъпо защото сроковете бяха много по малки) Само да не ви разочаровам но времето за производство е месец. За събиране на пари е 2 седмици. За раздаване е 1 седмица. Просто малко късно се сетихте тая година.Докато уточните дизайн (ако се прави нов) с всичките му глупости и мотканици отива 1 седмица. и т.н. и т.н. И това съм ви дал съкратените срокове. По спомен преднта поръчка я влачехме няколко месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще е най добре за другата година да се порачат.А дотогава да се обмислят варианти :cool: може и да искочи нещо по така като дизайн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина се осъществи поръчката ме пишете и мене с 1 брой :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включете ме и мен с една бройка:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги!

 

Както казах и преди - радвам се че за дизайна сте единодушни.

 

Обаче разберете - чакаме офертата за изработка от завода! Нека кажат цена и минимално количество, да преценим дали ни устройва и тогава ще поръчаме.

 

До тогава - Няма смисъл да казвате кой колко иска!

 

Ще пиша веднага след като получа отговор.

k_u_d_o_s Вече каза че няма смисъл да порачваме докато няма информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

k_u_d_o_s Вече каза че няма смисъл да порачваме докато няма информация.

Аз ще ти спестя малко време и ще ти кажа отговора. Мин. 500 бр. и 1 месец за изработка (това с 300 бр. много ме очудва но щом някой е ходатайствал може и да са свалили, не е невъзможно). Всеки ден си говоря с завода. И цената мога да ти кажа каква ще дадат но все пак не е моя работа това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А дали ще се съберем 300 човека. ;) То тва лято сигорно няма да имаме това удоволствие за кърпите.За другото лято трябва поне от Март месец да започнем да се организираме. :cool:

Редактирано от Vtec__

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да се включа с 2 бр.плажни кърпи..... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят човек най-накрая ми писа.

 

Уговорил ги е за 200 броя. По-малко не искали. Размера - 150х110 с плътност 500гр/м2.

Цената ще е 20лв. Дизайна ще е червения от тези 2та че бял много ще се цапа.

Публикувано изображение

 

Кажете сега навити ли сте и можем ли да съберем 200 броя кърпи?

 

Ако трябва да направя нова тема за преброяване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се включа най малко с 2. Искам само да питам, червеното какво е? Доближава ли се до истинското червено на хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА, варианта с червената:sick:И аз мисля,че би било по-добре да се направи тема за преброяване за да е по-ясна бройката,да не се объркат нещата и някой да остане на пясъка без кърпа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се включа най малко с 2. Искам само да питам, червеното какво е? Доближава ли се до истинското червено на хонда?

Червеното е като на приложената снимка...засега. Ако можеш да кажеш какво е истинското червено, ще поръчаме с такова червено.Ще направя нова тема за да преброя желаещите. Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо +2 кърпи.Страхотни са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо +2 кърпи.Страхотни са!

Колега - напиши се в другата тема за преброяването моля за да не става объркване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки който желае да си поръча,или го е направил тук в тази тема,да пише ТУК !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...