Jump to content
DJDOGI

ЗВЕРСКИ ТУНИНГ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

вижте какво снимах днес snimka

Редактирано от DJDOGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какфо трябва да е ? :cool:

червен батмобил :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилича ми на Hyundai Coupe или на Mitsubishi 3000GT отвътре ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какфо трябва да е ? :cool:

американски мускул е PONTIAC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси изкривената кола :cool:.Спокойно можеш да се пързулнеш от единия край до другия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очите ми :cool::lol: .... на мен лично ми изглежда като недоразумение, особено задницата е ужасна. Собственика явно смята, че това е добра реклама за него и дизайнерскуте му умения, много е далече от истината горкия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ето и видеото му

Редактирано от DJDOGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не бачка линка колега :cool:П.П.А ся бачка ... :lol:

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отврат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен щеше да напиша че май още несъм доживял този футуристичен дизайн на тоази автомобил,но след като видях видеото ,мисля че започнах да свиквам и ми харесва ка седи на пътя ! Може би повечто хора не я харесват защото е доста футуристична и малко изпреварва времето за колите по пътя :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен щеше да напиша че май още несъм доживял този футуристичен дизайн на тоази автомобил,но след като видях видеото ,мисля че започнах да свиквам и ми харесва ка седи на пътя ! Може би повечто хора не я харесват защото е доста футуристична и малко изпреварва времето за колите по пътя :cool:

така е винаги ще има за и против всеки има право на мнение :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали е футуристична и определено не могада кажа дали е грозна , но със сигурност това е най-сложната оптика която съм виждал :cool: адски много труд и адски много идие са реализирани наведнъж .. като гледам така май само джамовете са оригиналните , като за страничните не съм буеден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еклипс,покрит с много фибростъкло.Някой да е чувал за тоз Павлин преди?Сигурно е български студент нейде в Германия. :lol::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата според мен е американска ,1во помислиш че е корвет,но после се светнах че този пич ням ада бара такава кола,и затова се насочих и аз към понтиак,което е правилния отговор ако се загледаш в предницата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора това животно го видях на живо по време на есен мотор шоу 2008, беше паркирана на паркинга пред залите, не беше официално записана.Колата е уникална на живо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мога да потвардя думите на колегата ilias, колата е видях на живо и изглежда доста интересна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата според мен е американска ,1во помислиш че е корвет,но после се светнах че този пич ням ада бара такава кола,и затова се насочих и аз към понтиак,което е правилния отговор ако се загледаш в предницата !

или емблемата на волана която е на Понтияк :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми хареса. Най вече ми хареса че всичко е променено и че човек с такива възможности може да направи много неща. Това за мен си е талант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна е абстрактно изкуство и е нормално едно нещо да не харесва на всички. Точно за това няма титла като "най-добър дизайнер в света". Няма значение дали колата ми харесва или не - уважвам труда и качеството с което е изработена. Личи си, че е пипано майсторски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми допада доста как стои на пътя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи колцата....много труд е вложен в нея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен на снимките не ми хареса особено много :P Но след клипчето видях ,че седи добре на патя :D Евала на човека които е вкарал толкова средства и усилия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше една идея по-изчистена можеше и да ми хареса...Наистина на клипа седи по-добре на пътя, ноо за толкова труд и средства..крайния резултат не е оправдан според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прекалено много детайли за моя вкус, особено в областта на вратите. Най близкото нещо в този стил на дизайна за което се сещам, но ми харесва повече е Митсуоката: http://www.seriouswheels.com/pics-2000-200...FA-1280x960.jpghttp://www.seriouswheels.com/pics-2000-200...A-1600x1200.jpgПредполагам че колата е базирана на този понтияк, нали?http://www.caranddriver.com/var/ezwebin_si...image_large.jpg

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как да не седи на пътя с задна гума 285 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мисля,че изборът на по футуристични джанти би бил по добрия избор,иначе без лепенките колата е готина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по колата е хвърлен много труд, евала на тези които са я правили. изобщо не е зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина за този проект са хфърлени страшно много пари нерви и труд тфа нещо с тия форми просто някой се е пенсионирал след тая кола... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си за други джанти и друг цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те тва ако е кола.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе става ;) вижда се че доста се е постарал ;) само тая заднеца е :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо яко в колата, но е претруфена иначе евала за труда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) напомня ми нещо за някой фантастичен филм,добре са се постарали ама много префърцунтено ако беше малко по изчистена щеше да е невероятна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре стои на пътя колата,евала за труда.Иначе колата я видях в Ямбол,но нзнам дали е от там :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво браво...дали е добра или не си решава собственика, но поне се е хвнал и е реализирал това което иска :rolleyes:и със сигурност привлича внимание :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я видях вчера на живо в Ямбол :rolleyes: ,(някой знае ли кой е собственика),мен лично ме изкефи със забележка,че ако беше черна и със по голям цолаж джанти щеше да е още по уникална!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...