Jump to content
atoma

И аз се записах при ударените

Recommended Posts

Защо хората които карат джипове никога не гледат къде карат и карат като за последно? Днес паркирам пред гумаджията да сложа едни летни гуми които бях подготвил за НС2009 и пича пред мен с големия джип (Рекстън) реши че вместо напред трябва да тръгне назад. Свиря свиря с клаксона няма нииикой да чуе и ми се качи на левия калник :) - резултат: счупен ляв мигач, фар, нагънат калник, сгънат рог на бронята и много ядове :D , че и с цялата си наглост ми вика "Ко прайш бе, кво напрай, за кво спря отзад" нямам коментар ;) малко остана да вадя дебелия край на щеката за билярд дет си возя и да му покажа какво "напрайх".Темата ми може и да е поредната такава но ..... ми е много болно за колицата ми ;) тъкмо се бях подготвил за НС2009 :Pпс: важното е че са само ламарини и ми няма нищо.Успех на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам колега за случката ти. Пълно е с такива комплексари с джипове. Аз много се пазя от такива. Дано си оправиш скоро колата и да забравиш за случая.Иначе нямаше ли свидетел на случката? Не викнахте ли КАТ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката - важното че си жив и здрав - ще си я оправиш колата. На мен преди няколко години ми се случи подобна случка - още търкалях баба Лада и отивам на преглед за газовата уредба, паркирам прилично на поне 1м зад предната кола, извиквам човека за прегледа и докато се опитваме да разчетем номера на газовата бутилка се чува трясък и двамата се озовахме прегърнати в багажника на Лада-та. Мацката с предната кола вика - ми вас ви нямаше преди половин час :( .... имаше малко щети, ама щом не ни счупи краката е най-важното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дано да имаш каско..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...за кво спря отзад"

Демек те е питал - "Защо съществуваш?" Ама че нагъл тип!Имах подобна щета преди време. Разправии с КАТ, най-вече със застрахователи, и то големи. Доста е неприятно, но после с натискането на десния педал лошото бързо се замества :( Ако има каско колата стой буквално на главите на застрахователите при всички огледи! Част от работата им е да не виждат някои щети. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле, искрено ти съчувствам, но най-важното е че ти не си пострадал, ламарините ще ги оправиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа на мен, на кръстовищата много често ми се е случвало да спря зад някой дядка, и той да забрави да натисне спирачката. Аз се дърпам той не спира, и пак, и пак, и му бипкам нема никой, абе ужас ще я оправиш колата ти да си жив и здрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко колега.Добре че ти си здрав.Понякога си мисля дали не би се пречистила малко нацията ако разрешат свободната продажба на оръжие?Знам че не насилието е начина ама на някои наглостта им НЯМА МЯРКА ЕЙЙЙЙЙ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Пича" му зех 200лв на ръка и сега ще чакам от каското някакви пари да видим колко ще са. Лошото е че ми скапа настроението за доста време напред особено след като погледна как ми е намачкан калника. Иначе кат слезе се опита да ми скочи остро :cool: но бе париран :) иначе свидетели има, всичките момчета дето бачкат на "гумаджийницата" те даже ми викат абе стой и чакай КАТ да му пишат на тоз. Всичко ще се оправи, ремонта ще ми е към 250-300лв и тъкмо ще натъкмя парите на тоз. Ще ми видите олепения седан на Националната.Всичко ще е наред, ламарини се правят но хора все още не.пс: благодаря на всички колеги които ме подкрепиха ;)пс2:

"...за кво спря отзад"

Демек те е питал - "Защо съществуваш?" Ама че нагъл тип!........
Питах го не ме ли видя тва другото огледало за какво ти е, и оня ми вика ами аз гледах на другата страна.... No coment. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх,майка му стараааа ;) ;) Мноу гадно,колега...Сякви тъпаци има...тъкмо си стегнал колицата,най-накрая си направил нещо по нея, дето го чаках от време и някъв да ти се изсере отгоре с извинение....мноу шибано...Важното е, че не си се отказал и ще отидеш на срещата :) Аз за съжаление няма да дойда,въпреки че си поръчах тениска от нашите - седан рулзз тийм ;) и утре ще я облека на работа с нея да съм...Еми успех и ти води нещата на седан рулз на националната ;) А пък,дай боже ще се запознаем по-нататъка...Направи снимки на седаните там :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 2 месеца след като си взех хондата отивам на метро и ще заминаваме с пряители да купонясваме и пред мен си спомням че имаше един джип...резултата е огънат калник иии...си тръгнал пича...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно мигача ще ти го уредя :cool: но калника освен да ти дам моя хахахахахха (в кръга на шегата Митак)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадно, колега, но надявам се да минеш с по- малко нерви при застрахователите да си оправиш колицата и да ти мине яда. Относно оня мундар, не знам, аз си мисля, че 200лв са малко, имайки в предвид наглостта му, но ти си знаеш най-добре. Такива хора за мен нямат място на пътя. Прави ти колата на салата и те изкарва теб виновен, но това е България и е нормално. Успех с ремонта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,колега,много неприятна история наистина,знам какво е,на мен ми се случи миналата година с един голф,не спря на стоп.....важното е,че на теб ти няма нищо,колата ще се оправи,а за ония си прав-едва ли някой ще му оправи акъла.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на моята кола й се е случило същото...Абсолютно същото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на моята кола й се е случило същото...Абсолютно същото.

Бахти гадното,трябва някой да си купи багер вече!? Да ги причаква такива к***ленца! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...