Jump to content
insulin

Голямата дилема

Recommended Posts

@ADH-Honda Kолега много благодаря за изчерпателния отговор на въпроса ми. Наясно съм с доста от нещата, които изписа и искам да кажа, че съм съгласен с всичко казано. Но истината е, че кола с екстри и по-красив интериор си имам. И главната причина, която ме накара да си търся друга кола и по-спецялно HONDA :) e че искам нещо по-бързо от 120К.С. Колебаех се измеждо тези два модела, защото ми се искаше да карам и кабрио и в същото време да е бързо (VTEC POWER) ;) , но пък ЦРХ-а си е класика и е емблематичен автомобил на ХОНДА ;) И както казах в по-горните ми постове, генералното решение най-вероятно ще се взема на НАЦИОНАЛНАТА СРЕЩА ! :) Благодарности на всички, които ми отговориха на темичката. Много съм доволен от отговорите... :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, при теб решението е много просто - купуваш и двата модела и няма да имаш грам колебания, даже хич :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: вместо да вземаш и двата модела ти предлагам да си купиш ЦРХ и да му одрежеш тавана.страхотна кръстоска ще е и ще си уникален.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: вместо да вземаш и двата модела ти предлагам да си купиш ЦРХ и да му одрежеш тавана.страхотна кръстоска ще е и ще си уникален.

хахахахах колега точно това възнамерявах на данправя. ти ми издаде идеята пред всички тук и сега няма да съм единствен :):D:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

саше много лачен тоя дел-сол, поздрави!декалите отстрани първоначално даже не ги забелязах, толкова добре се сливат с цялата тема на колата. много са стилнипредната броня вярно малко смешно стои така без липа, слагай го бързо, че разваляш агресивната муцуна и почва да прилича на пусимобил :) шегувам се, много е добра колата, и музиката е лудница :rolleyes: малко си развалил нещата с тия пайнерки, ама поне не си се набутал многоп.п. на делсол седалките наистина са по-удобни от на рекса, на който седалката е твърде ниско и облегалката е твърде полегнала - като карам през кофти път, и се набирам на волана, и ме заболява гърба. а и някаква 'чупка' има за кръста, и за да се облегна напълно, трябва да изпъча шкембето - но тия проблеми ще ги тунинговам скороно въпреки това на рекса седалката държи тялото в завои в пъти по-стабилно от делсола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мислех да не пиша ама не се сдържах вече,прочетох цялата тема и според вашите мнения излиза,че съм неосъзнат гей,курвар,лилипут и комплексар(ЩОТО ИМАМ ДЕЛ СОЛ)!Да поясня,че съм абслоютно хетеросексуален(харесвам жени(за тези който не знаят какво значи)),около 2 метра съм и определено нямам комплекси,за останалото може и да сте познали!Да ЦРХ 2ген. ВТ е хубава кола,аз също съм карал такава,но ми писна да правя смешни маневри по паркингите да се потя като помияр и всеки сезон да да закърпвам новоизлезлите ръжди(има и изключения,но се броят на пръсти),затова я смених с по новия модел!Мисля,че повечето хора който дадоха мнение за дел сол въобще не са имали допир до такава кола,камоли до дел сол ВТИ,пак повтарям 2ген. е хубава кола,но определено не е единствената!п.с.ще помоля никой да не ми отговаря или да прави безмислени коментари,че започвам вече да си мисля,че който си няма пишка си има ЦРХ!Това последното го пиша за определена група хора,не искам да обиждам истинските маняци!

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа само, че всеки има право на лош вкус :thumbs1:Пич вземай това което теб те кефи повече, защото тук ще видиш всякакви мнения, които в повечето случаи ще те объркат.П.П. Не бъркайте таргата с кабрио. Може да е близко, но определено не е кабрио, ако разбирате за какво говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе темата е .... та да попитам.каква е разликата в удоволствието между таргата и кабриото???????Щото ги имам и двете,и двете ми дават максимум кеф :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,двамата дългите с Дел Солите (знаете се) :thumbs1: нещо много го взехте навътре ;) Объркахме съвсем човека.На Национала ще ви опукам с ВТ-то,че май много навирихте гребените :)То голяма дилема наистина :P Пич направи като мен,вземи и двете и се кефи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-сетне така ще стане и ще си взема и двете :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееехххх,сега разбрах що имам няколко рекса....явно е пълна липса на пишка...дали пък не съм жена? :P .Пич,купи си и двете.Покарай ги,харесай Дел Сол-а,а аз ще ти купя после ВТ-то за да те оттърва. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hahahah Димо ще се пукна от смяхххх ;) ;) :D :D :D:P;):) :) :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на БОБИ 70 с ТАЙП Р 7 за подробното инфо за и против двата модела !!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...малееее 7 страници колебания :angry: .Я си вземи и двете и сложи край на мъките :angry: :angry: :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Mного ми се иска, но едва ли :PКолеги мисля,че вече темата е изчерпана.... поне докато не си взема хонда :P Благодаря на всичко и моля да не продължаваме да пишем в темата,за да не сме против правилата ! !!!

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така голяма дилема вече е решена! Честито Тоше чакаме да се похвалиш със снимка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно кой какво не е харесвал и в последствие си си го е купил ще дам един пример. Не харесвах ама хич 6-та генерация хечбек, но мина година и ми хареса много този модел и си го купих. Така, че не значи, че човек, като не е харесвал кола преди, не може да я харесва сега. Времето си тече, мненията по колите се променят. Важно е да отбележа, че я харесвах преди да си я купя, това е важно. :P Както и да е, както колегата спомена, ще реши на Националната среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така голяма дилема вече е решена! Честито Тоше чакаме да се похвалиш със снимка!

След 9 месеца? :) Май голямо колебание е паднало!Давай сним-ки-те, сним-ки-те............!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте, колеги...

 

Все още съм замаен от случилото се днес и чесно ви казвам "НЕЗНАМ КАКВО СТАВА...."

Преди няколко часа станах собственик на един уникален за мен автомобил. Нямам думи да опиша радоста си от факта, че най-сетне тази кола стана моя.Всичко ми се стори толкова нерялно, че ... абе нямам думи просто.... !!!

 

Колата е Хонда както се знае, но още по-хубавото е, че е със задно предаване и буквите на мотора са F20C на кратко S2000 :)

Уникален автомобил доказал се във времето, а можеби познат на повечето от вас като собственост на нашия колега "v-tec".

Колата е със спортна изпускателна система MUGEN, скоростна кутия МUGEN и още други глезутийки.

 

Искам да изкажа най-големи благодарности първо на най-големите виновници аз да стана хондаджия и да се радвам на това произведение на японската инженерна мисъл.Това са двама мой много добри приятели без който аз нямаше сега да съм един от вас. Искренни благодарности на Димича "rockDrive" , който не спираше да ме насърчава и подкрепя през цялото това време. Едно голямо благодаря и на човека вдъхновение Станислав "Stancho" , който и дори за минута не ме остави и не ми позволи да погледна друга марка кола :) Това са едни достойни мой приятели за уважение.

Естественно съм много бладарен и на приятелката ми, която не ме остави и за секунда да повярва, че мечтите не се сбъдват. Благодарности на всички.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао .. бе .. е бати първата за теб Хонда ! Човек , откраднал си мечтата на половината форум ! :) Ми ... да си жив и здрав да се радваш на колата .. и полечка докато и свикнеш ! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник вечерта я гледах колата в гаража на Жорката,но за съжаление беше капарирана вече.Ако си бил ти човека ти завиждам благородно :) Честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях :) Благодаря Ви колеги... живот и здраве на събора ще я разгледате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях ;) Благодаря Ви колеги... живот и здраве на събора ще я разгледате :P

ЕВАЛА ;):) :) жалко че е с десен волани моля те кажи къде и направи каско поради мекия покрив че и аз съм намислил или да сменям мотора или да взимам друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
. Редактирано от Stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и тука да ти е Честита новата придобивка :)Отваряш нова книга и ти пожелавам като пишеш страниците да е само с хубави истории за нея! :PПП: Радвам се, че колата остана в клуба и дано не те види Nihavai да те мъмри за авторски права :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,страхотна кола!!!Наистина е кола мечта!Много безаварийни....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТОООООООООООООООООООО И за какво бяха тези мъки толкоз време нарая С2000 да си земеш луд човек :)Аиде със здраве да си я караш и много безавариини :) Ииии трбва да почерпиш едно возене без таван :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, чакането си е заслужавало, много безаварийни км :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):););):):):P;);):worthy::worthy: оставам без коментар, защото каквото и да кажа е излишно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):););):):):P;);):worthy::worthy: оставам без коментар, защото каквото и да кажа е излишно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аплодисменти !!! Невероятно бижу ! Браво ! Честито !!!:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, може и да изглеждам тъп във вашите очи :wacko: ама ако може да ми обесните защо под един ъгъл капака е прозрачен, под друг не!Моля да ми кажете, защото вече 4 часа се опитвам да разбера и никой не може да ми обесни.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо БРАВО! много безаварийни .Радвам се за теб много.........щастливец си ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... защо под един ъгъл капака е прозрачен, под друг не!

Струва ми се, че на последната снимка колата е просто без капак ! Надявам се да не греша :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не.Има листа отгоре...може би е колаж?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не.Има листа отгоре...може би е колаж?

Ъхъ!Фотошоп!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не.Има листа отгоре...може би е колаж?

Точно!Тези снимки ги имаше в друга тема и там се каза че...абе да е жив и здрав фотошопа! :wacko: Но свалям шапка на пича дето е направил колажа.А на колегата щастлив собственик -честито,голем дзвер! Соломоново решение-рекс- дел сол,рекс-дел сол....бам S2000. :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

А ве пич,

Ти к'во направи ве???

Чудеше се м/у бърза и кабриолет,па си купи и двете накуп.евала

Публикувано изображение :lol::dry::lol::lol::dry::dry::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

Публикувано изображение :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

 

 

 

п.п.Колко пари излезе това бижу ако не е секретно?

 

п.п.Със здраве да си я караш и много безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...