Jump to content
BH7330BK

Един представителен фен на Hondabg.com

Recommended Posts

Ето един член на форума с който hondabg.com може да се гордее напълно и да се порславя надлъж и нашр:

 

Публикувано изображение

 

Въпросния "шофйор на МПС" сутринта "зорлем" отнесе огледалото на колегата и избяга.Мисля ,че можете да бъдете напълно горди от вашата "представителна извадка" окичила колата си с лепенки.Органите на реда работят по случея и въпреки ,че вероятно наказани няма да има ще се радваме да го разкараме няколко пъти до съда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tease: Само аз ли не разбрах кой кой е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:tease: Само аз ли не разбрах кой кой е?

Тоя на снимката /член на вашия форум/ ни отнесе огледалото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова важно кой е, а да направи необходимото за да се изяснят относно случката. И да си смени ламБата на стопа!Това че има лепенка не е гаранция че въпросният човек е от форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че не сме горди не сме, но от един човек не може да се съди за целия форум. Остави си телефон, може въпросният шофьор на МПС може да се свърже с вас. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми имаше стикер и си беше играл да си взема пласмаска на номера/то се вижда от снимката/.Само не разбрахме нарочно ли имна през огледалото или просто не може да кара - щото колегата му направи хиляда знаци през джама че няма да може да мине :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова може младежа.Сигурно скоро с последните си пари е купил кола на газ. Вероятно не е на повече от 19-20 г. Кара с присъщата за младостта самоувереност.Като ти отнесе огледалото ти защо не го спря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо го настигнахме и колегата му чукна на прозореца и той не разбра/или се направи/ ,после спря зад него на светофара/където е снимката/ и отиде при него и му казва за огледалото ,светна зеленото и пича си отхвърча :tease: /голям наглец излезна/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горди сме с "представителната извадка" :tease: Само обясни какво трябва да направим по въпроса? Идиоти с коли има във всеки автофорум-и за съжаление още повече извън тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано нищо конкретно.Идеята на темата е нещо като "стената на срама".Иначе някой ако знае къде спира въпросната кола/вероятно в студентски/ да казва :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си го тропнал тук, колега. Така трябва. Няма значение, че е "колега" от форума. Вярно, че не трябва да съдиш от едно агне за цялото стадо, ама все пак си е виновен човека. А хората искат да кажат, че може да не е от форума, защото една кола се продава и препродава и другия собственик може дори да не е забелязал въпросната лентичка под номера. :tease: Търси си правата, така трябва да бъде, иначе няма да се оправим. Между другото, този колега не го познавам, или поне не изглежда познат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако въпросният шофьор бях аз....наистина щях да умра от срам. Осъждам постъпката на колегата, но за съжаление тези като него са хиляди по улиците, и не карат само Хонди... Така че, не правете всички лоши шофьори - Хонда притежатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах тука темата щото видях лепенките.Лоши шофйори дал господ.Учуди ме тоя как си потегли.Ако знаехме че така ще напарви ,или бяхме го хванали бая бой щеше да хапне ,нищо че беше с две грозни кифли в колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам, но аз освен два силуета, нищо друго не виждам :) Къде са грозните кифли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така така прочетох цялата тема. Аз съм човека от снимката Първо ти ми взимаш предимството Второ действително не исках да стана така с огледалото но се случи и ти си си виновен за което.Мисля да продължим на лични че действително не е мястото да се оплюва форума за моя или твоя грешка...П.С. И защо говориш глупости че не сме си говорили а поне като разказваш разказвай всичко....

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така аз лично познавам Редека и мога да кажа, че е доста примерен шофер возил съм се при него доста пъти и много много не ми се вярва той да е виновен изцяло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам колегата reddek за мъжката постъпка. Не се познаваме но...евала брат...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

reddek как точно ти взе предимството като беше спрял / сега не ми разказвай че е бил виновен щото на семинарията е бил в дяно и се е мушнал за да не задръства кръстовището /.След това ти направи доста знаци че няма да можеш да минеш и ще му отнесеш огледалото ,ама ти реши че си с предимство и го отнесе цялото.Защо не спря полицията да реши кой е виновен след като си толкова сигурен в невинноста си?Къде видя да пиша ,че не сте говорили - точно обратното и ти изхвърча от долното кръстовище.

Редактирано от BH7330BK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Слушам ся че reddek се свърза с колегата /за което браво за доблестта/да се разберат.Само незнам защо трябваше да става по този начин :)P.S.За да не остават недоизяснени неща.Вероятно Редек се е бил ядосал сутринта ,че колегата е минал от дясната страна на безумното кръстовище на семинарията /което законово е неправилно,но всеки който минава там сутрин му е ясно ,че кръстовище за четири платан е разделено на три ,а за на дясно почти няма хора за разлика от на право/ ,но той/колегата/ си спря в завоя на трамвая да изчака хората направо да минат и да не запушва самото кръстовище.Двете коли обаче се оказаха прекалено близко и Редек незнам по какво причина реши ,че го "запущваме нарочно" и продължи.До тук лошо няма ама като видя че огледалато пука пак продължи :) и после изчезна :) .

Редактирано от BH7330BK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам 'осъдения' от мен колега и се възхищавам за постъпката му! Не останаха такива хора вече.Евала! :) Все пак сме пичове хондаджиите..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на пича наистина за постъпката му. Малцина са като него за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да браво ,че не си замълча или пък даже още по-лошо/това и очаквах/ да почне да псува и да заплашва по телефона. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивката (момчето с синята хонда от снимката) е изключително точен човек в което не се и съмнявам евала му правя за постъпката му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги постъпката ми не е правилна (Трябваше да изчакам), но закаснявах и за работа, човек някой път сбира сбира и се случват и такива неща.П.С. Карайте разумно :)

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак сме пичове хондаджиите..

Само тия с V-Tec :) /майтапя се/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа че ми прави впечатление как за 10 постинга от едната крайност в отношението към "провинилия се" настана тотален обрат у коментиращите, без реално да е имало обрат в самата ситуацията. Което е и хубаво защото показва че има и мислещи хора и могат да оценят по достойнство дадена постъпка. Но имам и коментар към автора на темата - радвам се че се разбрахте и работата се оправи, но независимо кой крив кой прав, да се обиждат непознатите жени в колата на грозота, да се вика кат, а шофьорчето колко бой щял да изяде и как това е представителна извадка за форума, и всичко това на базата на едно счупено огледало ми се струва малко прекалено. (Без лоши чувства).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата от самото начало, оказа се естествено, че медала има и обратна страна, и колкото виновен, толкова е и невинен колегата reddek. Първо това, онова, после го биха, разпнаха го, а се оказа че дяволът въобще не е толкова черен, евала колега за мъжката постъпка, греши се, но трябва и да се прощава...А е най-добре, когато се постъпва доблестно, все ще се разберете с колегите, Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е поне се разбраха колегите което е най важно поне темата е била полезна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, правилно е постъпил, и аз го познавам /макар да не разпознах колата/, но пък се разбра, че и "потърпевшия" е виновен като е нарушавал закона.. абе ебали си е мечката :) Арее, тая тема да се затваря и да се остави някъде като пример как трябва да се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Preluded прав си че случката е абсолютно всекидневна и нищо особенно/не затова пуснах темата/ - точно за това беше най-голямото ми учудване ,че просто не спряхме да се разберем.Извинявам се за думите за девойките/всъщност почти не ги видях ,а просто бях ядосан/ :D Тва няма вече занчение щото човека излезна на място и си поправи грешката.Темата вече е за катинар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...