Jump to content
automotive

Бургас-София

Recommended Posts

Ето една безсмислена тема кой за колко взима Бургас -София или обратно София- Бургас Говорим примерно от Лукойла в Сф преди магистралата до Първото кръгово в Бургас .На мен рекорд ми е 2часа и 50 минути с една баничарка Форд 2 дизел без да спирам никъде.С хондичката все не мога да улуча път и винаги има много коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи от трафика,извън магистралата просто като има камиони,които карат с 70км/ч ,става убийствено да гониш време с рисковани изпреварвания.Като ходих до морето за 3ч и половина,като магистралата преди Бс я минах средна скорост 190...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега без лоши чуства ама като е безмислена защо я пускаш?ПП: И аз така като теб мисля че е безмислена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много подходяща тема на фона на многото други на тематика: спрете войната , замислете се , бъдете внимателни, шосетата не са писта и прочие........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

390 километра за 170 минути? ;) ;) :) С дизелова баничарка Форд при това. Първо - темата ти е напълно безсмислена. Тук напълно си прав. Идеална е за клуб "Млад мечтател" или "10-15".Второ - дори да ти повярвам (което е изключено да стане), че действително си го направил, смело и отговорно ти заявявам, че си най-безотговорното същество, на което очевидно му е малка пишката и търси поле за изява.Трето - изглежда имаш мерак някъде да се разплескаш и да те вадят с помощта я на пожарникари, я на някакви други занаятчии. Едно не може да ти се отрече - и за донор няма да ставаш. Ще красиш безмълвно някой глупав електрически стълб и никой няма дори да помни наивно-безсмисления ти подвиг по родния лунен пейзаж.Четвърто - гледай поне да се натресеш в някоя известна личност, та да има кого да съдят после родителите ти...Бахти, колко безсмислени неща написах. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София-Бургас нощем с разход 6.5/100 газ ;)Обратно за 8/100 през деня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале как ме нападнахте Не го пиша да се хваля има хора и з апо малко го взимат всичко зависи от трафика.Баничарката беше на 3 месеца чисто нова по магистралата 180-190 повече не може това беше към 19 часа трафик нямаше на магистралата почти час и половина до стара загора ако караш с 160 за час и половина тва са 240 и после имаш още 160 км до Бургас още час и половина къде е проблема не разбирам нападнахте ме а извинявай 160-180 км не е визока скорост за чисто нова кола че аз с хондата като ходя до СФ на магистралата карам между 160-170 км .Какво викаш пич да с енатреса в някое дърво да не чува господ но аз карам само където посволява малко по бързо какво да кажем за МНОГО Регистрации С0000С Голям Джип с пуснати фарове дето кара с 200 на Петолъчката -Карнобат И прави 3но разминаване .И темата съм я пуснал тука защото е общ форум както има тема колко вдига вашат КОЛА ...Искам пак да кажа че съм го взимал с едно Волво С40 2008 година 140 коня дизел пак Бургас-София ЗА 5 часа не можах да му се изкефя само вече на магистралата от Карнобат до Бургас 180-200 не се усещат а не като нашите шумни коли дето след 160 не мижеш да си чуеш приказката....И още нещо Пловдив София 5.6 ГАЗ на 100 80-90 км . Ако някой не вярва залагам си колата Д15Б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Sorry, че се меся, ама не ти се разбира нищо от тва което си писал. В българския език има правила на писане и препинателни знаци. Ако не знаеш как се ползват си има училища. Визирам следното изречение: "Не го пиша да се хваля има хора и з апо малко го взимат всичко зависи от трафика.Баничарката беше на 3 месеца чисто нова по магистралата 180-190 повече не може това беше към 19 часа трафик нямаше на магистралата почти час и половина до стара загора ако караш с 160 за час и половина тва са 240 и после имаш още 160 км до Бургас още час и половина къде е проблема не разбирам нападнахте ме а извинявай 160-180 км не е визока скорост за чисто нова кола че аз с хондата като ходя до СФ на магистралата карам между 160-170 км ."Другите не са много по-различни, но тва просто вади очите; пет реда без никва пунктоация.По темата: 400км за 2ч. и 50мин. са ти средна скорост 130км/ч. В 19.00 часа, да няма трафик по тоя път не е било от няколко години. Да беше казал, че си го постигнал с мотор, спортен някъв, и през нощта можеше и да повярва някои.Както и да е, не мисля че при ситуацията по родните пътища, тва е нещо с което да се хвалиш, било измислица или факт. Тоя форум се чете и от малолетни с идеята че сички сме рейсъри и така се надъхват да правят глупости. Мислете преди да пишете:P

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че покрай ненормалниците, много често го отнасят и невинни хора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Diesel POWER! ;):P :P

 

Според мен всички нещо не сте разбрали правилно. Темата всъщност е за "чистото възхищение от възможностите на един наистина уникален автомобил" и със сигурност "Тайничко всеки си иска да е бил на шофьорското място! Но гроздето е кисело!", както ми бе обяснено в една друга тема. Та преклонете се пред въпросната "баничарка" и н'дейте спами излишно на човека темата. Току виж даже и клипче пуснал. ;):P:P

 

Браточка, аз да бях - за час и половина го земвам без да ми мигне окото! Не ги слушай ония! Само така мой човек, фен съм ти и темата ти си е много на място (то в тоя форум смислени и без друго не останаха)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180-190 с дизеловата баничарка :P :P :P Момче, аз знам, че смехът сутрин рано е полезен, но гледай да ме щадиш малко. Все пак преди минути ставам от масата.И така. По темата. Давам ти за пример Ситроен Ксантия 2.0 HDi, чиято максималка скорост по паспорт е 185 км/ч ;) Значи, ти сядаш в една баничарка, при това Форд, чиято максимална скорост в най-добрия случай е толкова, колкото на ситроена. Т.е. газ до ламарината. Веднага ти казвам, че лъжеш. Тоя фордовски дизеляк след първия половин час такова каране, пиши го прегрял.После. Доста трудно може да ме убедиш, че трафик в този час е нямало. Дори и да е така - къде отидоха полицайчетата?! Въобще по никакъв повод не си намалял?! Никъде? С такава скорост със сигурност не си се движел само в лявата лента, понеже там карат и доста по-бързо от теб. Т.е. в един момент искаш или не, трябва да влезнеш вдясно, където 190 е екстремална скорост. Ако не разбираш за какво ти намеквам, по-скоро какво ти казвам в почти прав текст - ще обясня още един път.Понеже и ние от малките провинциални градчета караме от време на време из пътищата на милата родина. И незнайно как правим по 70-75.000 км годишен пробег, та са ни ясни някои прости истини. Знаем, че магистралата до Ст.З. свършва и после до следващата магистрала са едниии... грубо казано 100 км. Там как си карал? Пак ли със 180-190?! Едни села има. Едни малки градове. И там ли така?Аз турчин ще стана, ако средната ти скорост е била повече от 80-90 км/ч. Сега гледай какво ще кажеш, защото средна скорост не е средно аритметична величина на всички сумарни скорости, които си постигнал за времето от 170 минути ;) Там си има една сложна формула. Е, гледай google - той ще ти каже :P Иначе темата ти вече не е безсмислена. Мен поне много ме забавлява :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че лъже!Със средна скорост от 160 км/ч. za 390 km за 2 ч. и 50 мин. на чисто нов Форд.Само е спирал някъде, но не си признава. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, как да не може!Обаче не в 19ч, а в 01ч след полунощ. И да е било 26 Октомври... Здравей зимно часово време! :P И въобще - че темата е в "Общи дискусии", както и да е. Но защо пускате такива теми... аз не одобрявам дори тези с мощните коли, които се силят по магистралата. Ти, с тази баничарка, мислиш ли, че ако стане нещо и се наложи да спреш рязко при тази скорост ще успееш? Баничарката ако е служебна няма ли да влезеш в преразход? И ако е била нова, добре започва тази кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може, как да не може!Обаче не в 19ч, а в 01ч след полунощ. И да е било 26 Октомври... Здравей зимно часово време! :P И въобще - че темата е в "Общи дискусии", както и да е. Но защо пускате такива теми... аз не одобрявам дори тези с мощните коли, които се силят по магистралата. Ти, с тази баничарка, мислиш ли, че ако стане нещо и се наложи да спреш рязко при тази скорост ще успееш? Баничарката ако е служебна няма ли да влезеш в преразход? И ако е била нова, добре започва тази кола...

Кво ви става бе хора я мислете трезво София-Стара Загора са 230км И е само магистрала ако караш с 155 км за час и половина си взел разтоянието . И после имаш още час и половина до Бургас къде е проблема ?А с мойта хондичка като с еприбирах от Белгия в Германия карам с 180 и всеки ме минава като спрял на аутобана...Пак казвам не тия като мен са проблема а ония по светофарите дето минават пешеходни пътеки с 100 км ...Извинявай ама да карам с 120 на магистрала е аз по добре вестник да чета в колата ...A и незнам колко от вас са карали чисто нова кола и дали се усеща скоростта ... с 160 все едно си спрял . Редактирано от automotive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля да запазите добрия тон и без повече подигравки. Темата, както казах, е за възхищението от техническите харатектиристики на въпросният автомобил, но не искате да го разберете. В наш'та мила татковина "добре облечените бизнесмени" карат с 300 км/ч, а работническата класа, явно, с 200 км/ч, т.е. всеки според възможностите. Ако сте чували нещо за равнопоставеност на участниците в движението, моля да си го избиете от главата. Колкото е по-голяма и мощна колата, толкова по-привилигирован е участникът в движението. Какви са тия дискусии за средна скорост, край на магистрали, преминаване през населени места и пр., аз не мога да разбера? Прав, като опънат конец път, сравнително "мазничък" за нашите условия - ми то на всеки му е ясно, че там може да се кара с максималната скорост на автомобила. Тя обществената пътна мрежа нали е за това - всякакви нещастници да си избиват комплексите, а и невинни хора покрай тях.Пич, не им се връзвай на приказките! Просто ги е яд за разхода (лично мое мнение, никого не ангажирам :P), сравнен с техните каруци и затова нападат! Шпоркай си яко и да не ти дреме за дреболии като Закона за движение по пътищата. За мутрите не важи, за останалите, явно, също, така че май остава да са го отменили. Твърдо заставам зад теб готин! Ти си моят Diesel Idol! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимал съм София-Бургас за 3часа.Зверско каране на ръба.По магистралата с идиотските 200км/ч.С Хондата.Обаче тръгнах в 1 през ноща.

Без никакъв трафик.Правете си извода за баничарката.

Това което твърди колегата не е вярно.

 

Шофера на моя шеф с мен вътре за 2ч и 36м с Мерседес 6.3 АМГ, пак през ноща.

Скороста е убийствена, никога повече не бих се возил така. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера защо в темата е написано, че София-Бургас го взима за 2 часа и 50 минути, а в последния си пост човека е написал, че София-Ст. Загора го прави за час и половина и до Бургас още толкова ами това общо прави 3 часа :blink: . И въпреки това е абсурдно за такова време и то в 19Ч. и без нито едно спиране не вярвам преди 4 седмици някъде ми се наложи да ходя до София ( с автобус) и като се връщах на обратяно за Ямбол и то точно в 19Ч. трафика по магистралата си беше доста голям даже на 2-3 места имаше намятани коли в канавките.Така, че младите шофьори като мен и всички останали на, които им предстои да станат такива дори и непълнолетните дето четат форума ги съветвам въобще да не обръщат внимание на тази "ТЕМА" и да си карат в рамките на разумното! ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля да запазите добрия тон и без повече подигравки. Темата, както казах, е за възхищението от техническите харатектиристики на въпросният автомобил, но не искате да го разберете. В наш'та мила татковина "добре облечените бизнесмени" карат с 300 км/ч, а работническата класа, явно, с 200 км/ч, т.е. всеки според възможностите. Ако сте чували нещо за равнопоставеност на участниците в движението, моля да си го избиете от главата. Колкото е по-голяма и мощна колата, толкова по-привилигирован е участникът в движението. Какви са тия дискусии за средна скорост, край на магистрали, преминаване през населени места и пр., аз не мога да разбера? Прав, като опънат конец път, сравнително "мазничък" за нашите условия - ми то на всеки му е ясно, че там може да се кара с максималната скорост на автомобила. Тя обществената пътна мрежа нали е за това - всякакви нещастници да си избиват комплексите, а и невинни хора покрай тях.Пич, не им се връзвай на приказките! Просто ги е яд за разхода (лично мое мнение, никого не ангажирам ;)), сравнен с техните каруци и затова нападат! Шпоркай си яко и да не ти дреме за дреболии като Закона за движение по пътищата. За мутрите не важи, за останалите, явно, също, така че май остава да са го отменили. Твърдо заставам зад теб готин! Ти си моят Diesel Idol! :blink:

Абе ти на 12 ли си или акъла ти е на толкова само...карал ли си по въпросния маршрут или само се намираш на приказка.И ако ей така като на теб, на никой друг не му пука за някакъв си закон за движение по пътищата, то никой нямаше да може да стигне жив до там за където е тръгнал.Статистиката е достатъчно черна, за да даваш пример на бъдещи новобранци с такива изключително мъдри изказвания.Онея с лъскавите коли имат неколкократно по-голям шанс да избегнат ПТП и да оживеят след такова, а останалите с баничарки и стари коли след подобна скорост може да ги остъргват от асфалта.И да, темата е наистина безсмислена, води само до излишни препирни и спорове.Достатъчно теми обсъждат безрасъдното каране, ако искаш влез в офф-топик да видиш последиците от подобни изрязвания на баничарки, малоумни маневри, необмислени изпреварвания и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Шшшът. Забавлявам се добре. Аз поне. ;) Момчето да беше видяло поне как се казва тая гадна баничарка ;) Тя се имала име - Turneo Connect. Или както там се пише. И щом била дизелова, то поне според официално оповестената информация в интернет, возилото има максималните 154 км/ч скорост ;) Откъде ги тия 180 не знам. То аналоговите километражи, че лъжат - лъжат. При това здраво. Но ако го набримчиш със 150 тая тухла.. :blink: И така. Със 150 км/ч в продължение на 170 минути... Специално с този автомобил мисля, че е невъзможно да се направи ;) Като минути не е непостижимо, макар и доста излишно постижение. Но не и с този автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Шшшът. Забавлявам се добре. Аз поне. ;) Момчето да беше видяло поне как се казва тая гадна баничарка ;) Тя се имала име - Turneo Connect. Или както там се пише. И щом била дизелова, то поне според официално оповестената информация в интернет, возилото има максималните 154 км/ч скорост :blink: Откъде ги тия 180 не знам. То аналоговите километражи, че лъжат - лъжат. При това здраво. Но ако го набримчиш със 150 тая тухла.. ;) И така. Със 150 км/ч в продължение на 170 минути... Специално с този автомобил мисля, че е невъзможно да се направи ;) Като минути не е непостижимо, макар и доста излишно постижение. Но не и с този автомобил.

Нека да заключат темата модераторите че явно съм останал неразбран не го казвам да хваля баничарката или себе си просто споменавам може и с друга кола да е айде че ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) темата е супер,за да няма самнения предлагам-бани4арката на старт в софия а ние да 4акаме с развети баиряци в бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Мило мое момче! Препоръчвам ти да не се изказваш така неподготвен. Проследи примерно тази тема, виж ми първата реакция в нея, даже е удебелена и с червено, и проследи развитието. След като си я прочел, се върни тук и прочети отново тази. Предполагам тогава ще схванеш конската доза ирония в постовете ми. ;) А иначе аз поддържам думите си: твърдо стоя зад автора на темата. (разбирайте го както искате :blink: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) усер,на бас 4е бани4арката е по-барза от нисана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Темата наистина е тъпа2.Аз също не му вярвам на пича, ама как да му обесня че не го е направил като не съм бил до него, а самия той казва че е отишъл за него?Всъщност, ние се опитваме да обясним на някого, че нещо което той е направил не е вярно а ние не сме били там?!?3.И на мене ли ще ми отречете Варна-Пловдив-Смолян 4 часа и 10 минути?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората тук явно карат "батманомобили".Веднъж много бързах за Смолян. Нека да не лъжа, но изминах разстоянието от Пловдив (от нас) до въпросния град за около час и двайсет минути. Тогава бях с малка бензинова кола (90 к.с.)Не знам честно как се взима пътя от Варна до Пловдив за по-малко от три часа. В единия случай минаваш проход (Шипка или Рижки) и автоматично отричам, че е възможно това да стане за толкова кратко време. В другия случай през Бургас пак минаваш проход, при това сравнително тежък дори и ако трафик липсва. В идеални условия - липса на каквито и да било МПС по пътя, може и да е направи възможно това, което казваш, колега Иванов.Но пак казвам - това са напълно безсмислени постижения. Нито ще ти дадат медал, нито пари. Ще си останат просто едни махленски клюкини, на които повечето ще реагират така, както аз в момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нито искам медал, нито се хваля.Порсто отбелязах.относно времето.Беше лятото 12:00 тръгнах от Варна.3 часа и 10 минс до пловдив.и от там час до См.п.п.Просто отбелязвам, нито се хваля нито искам медал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за лятото си говорим, че хептен ми се струва невъзможно. От Мебелна къща до Асеновград са ми 10-15 минути наистина бързо каране. Какво говорим после за самия Асеновград (все пак трябва да се спазват някакви ограничения), Бачково, Нареченски бани, Хвойна (охх, какви ченгета има люти там), Чепеларе...Не знам. Всичко това ми се струва на ръба на измислицата, но не искам да те обвинявам в каквото и да било.Аз мога да се похваля, че съм изминавал 2000 км с една малка почивка :) А такива скоростни пробези по никакъв начин не ме привличат..Чакай да попитам. Защо никой не прави такива геройства зимата, бре тарикати? :) Няма пари за зимни гуми, а? :) Шегичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе пич.не искам да цапам темата на момчето, просто отбелязах, дай да приключим спора.пийс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък правя Овча Купел 2 (РУМа) - Дружба 2 (пак РУМ-а) за 8 минути и 53 секунди като тръгвам в 8 и 30 сутринта :)Другият ми рекорд е от нас (петия етаж) до запалването на автомобила около 9-10 секунди (зависи от метереологичното време, че ако вали и капките ми дават допълнително въздушно съпротивление докато летя през балкона до колата)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега :) Тя, темата, не предполага друго, освен спам :) хайде, пис он ю :) (италианец говори английски)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Мило мое момче! Препоръчвам ти да не се изказваш така неподготвен. Проследи примерно тази тема, виж ми първата реакция в нея, даже е удебелена и с червено, и проследи развитието. След като си я прочел, се върни тук и прочети отново тази. Предполагам тогава ще схванеш конската доза ирония в постовете ми. :P А иначе аз поддържам думите си: твърдо стоя зад автора на темата. (разбирайте го както искате :P )
Добре Мило мое момче, да кажем, че съм ти разбрал грешно иронията, но не си ли противоречиш сам на собствените си разбирания.....хем мразиш тея дето препускат с високите скорости, хем потдържаш високите скорости с баничарка.Цитирам:"Съжалявам, че ви "развалям" темата по този начин, но тия идиоти с 300-те километра не рискуват само своя, но най-вече чуждия живот, карайки си както искат, без да спазват правилата. Знам, че сега всички ще ми "скочите", 'ма малко ме грее - писнало ми е от идиоти по пътищата. Това филмче не е за хвалене, а за КАТ" Да ти кажа честно ГТР-А с 300 е сравнително по-безопасен от баничарка със 180. Баничарка със 180 е като ГТР със 450. А и се оказва, че не се обаждам неподготвен :P Айде със здраве и стига заяждане, просто според мен такива теми са меко казано безсмислени "пък да знаете аз със жигула стигнах от София до Варна за 2 часа и 10 мин" винаги ще се стига да препирни и джавкане....един ще вярва, друг не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не карай по-бързо от колкото ангела хранител може да лети:PЖалко ще е не за тебе, а ако убиеш някой невинен човечец...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре Мило мое момче, да кажем, че съм ти разбрал грешно иронията, но не си ли противоречиш сам на собствените си разбирания.....хем мразиш тея дето препускат с високите скорости, хем потдържаш високите скорости с баничарка.

Ко речи? :P Май наистина не разбираш. То човек вижда не това, което гледа, а това, което позволява главата. Мисля, че въобще не схващаш какво означава ирония. Ама хич. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно ти е доста крива иронията, че ми се струва, че даже и ти не си я разбираш...както и да е, спирам да пиша тук, за да не изглежда, като заяждане. И без това дастатъчно спамихме темата и според мен и е време да се затваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С настъпването на пролетта се изострят всякакъв вид психиатрични заболявания. Същото е и през есента. Преходните сезони са преломен момент в психиката на хората.Повечко цветни хапчета и специален режим и всичко ще е наред. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поставям рекорда, съвсем легално и значително по-безопасно - Със самолет от Летище София до летище Бургас - 47мин. :PТемата е интересна, но се разви в неприятна насока... дали защото човека е взел разстоянието за толкова бързо, или защото всезнайковците се намериха и тук да акат. Щеше да е интересно да се разбере наистина кой как го взима, като кара в ограничението. Защото съм забелязал, че хора, които карат A8-ци стигат с 20мин. по-бързо от автобуса по същата линия... който прави почивка... интересен феномен, но е истина. За мен е по-голямо удоволствие да се наслаждавам на красотата на страната си и да карам с 90-100, 110-130 - магистралата. :PНаистина, темата можеше да стане интересна и да добие малко статистически вид, но уви. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много години, когато ставах шофьор, баща ми беше подарил един наръчник на младия шофьор. Ставало е вече дума за това.Та, в същия тоя наръчник имаше една много интересна тема - ще гледам да го намеря и да я пусна скенирана в клуба.Идеята беше такава - два автомобила тръгват по едно и също време от едно и също място. Първият спазва всички ограничения. Вторият спазва ограниченията само в населените места, а извънграда кара със 100 км/ч - тогава с 20 км/ч над разрешените:P Засичат времена съответно. Разликата им била по-малко от 5 минути :P Идеята е да се покаже, че по-високата скорост не винаги е предимство. Освен, че крие рискове, тя увеличава значително разхода. Използването на спирачка също хаби излишно гориво. Така че всеки сам си прави сметката как иска да бъде в този живот - дали да стигне жив и здрав и по възможност най-евтино, или да го заровят 6 feets under и да оплакват това, което е останало от него след катастрофата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо интересно по темата.Хората с елементарни познания по физика и механика ще разберат добре за какво иде реч.Клип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези комунистически книжки, все едно да тренираш карате от книга, айде моля ви се. Може да се мине и през котленския проход, който е доста бърз. Шипка се минава и за 25-30 мин, ако човека я минава често и знае пътя. Но ако вземе в предвид, че се пътува към пловдив, ще трябва да се минава и Малката шипка, коета бави също, за това моят маршрут Варна-Пловдив-Смолян ще бъде през Котленския проход и слизам на Петолъчката преди Сливен. Може и Варна Бургас, обаче незнам там как е пътя и дали се минава бързо, иначе се кара повече по магистрала и естествено намаляш от времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...