Jump to content
loko_fc

Ето че и на мен се случи !

Recommended Posts

Влизам си в колата преди малко и вътре не мога да я позная,всичко обърнато наопаки.В крайна сметка са взели СД-то заедно с панела (понеже не го взимам с мен а го оставям в жабката,защото смятах че на мен това няма да ми се случи ама ...) и баскасата с усилвателя,т.е. всичко което може да се вземе е взето ,даже и дисковете са ми взели :lol: ,да им изсъхнат ръцете,мамицата им долна.Напоследък зачистиха кражбите не само на автомобили ами и на апартаменти.Пазете се !И дай боже някои да ги напипа,да им даде това което им се полага !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А и грабежите по магазините зачестиха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кризата си казва своето. Много съжалявам колега, радвай се че не е цялата кола. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг път колега панела в джоба и си свиркай колега, като си купуваш ЦД зимай фактурка и си го застраховай. И на мен са ми разбирави и краднали колата , много неприятно, застраховка му е майката.Сутринта , преди да тръгна на работа , слизам долу на паркинга и на съседната кола до мойта пък и бяха източили бензата и дори си беха взели капачката и за резервоара. Ей кризата удари и аидуците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като манияк на тема сигурност застраховам и охранявам каквото мога от имуществото, но първия път когато ми разбиха колата и ми гепиха CD-то побеснях. Независимо, че застрахователя ми изплати всичко по фактура и си взех по-новия модел (точно излизаха тия с mp3), въпреки това ужасно ме беше яд. От тогава слагам и пейджъри на алармите на колите си и винаги съм нащрек (и винаги в обхват) :lol:. Човек никога не трябва да мисли, че няма да се случи на него. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам си в колата преди малко и вътре не мога да я позная,всичко обърнато наопаки.В крайна сметка са взели СД-то заедно с панела (понеже не го взимам с мен а го оставям в жабката,защото смятах че на мен това няма да ми се случи ама ...) и баскасата с усилвателя,т.е. всичко което може да се вземе е взето ,даже и дисковете са ми взели.

Това са или твои познати или хора чули звука в колата ти.Случайни работи няма.На мен ми разбиха сивик 2-ра генерация и откраднаха едно допотопно blaupunkt с касетка, а беше настроено добре и вадеше звук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам :lol: и на мен постоянно ми правят мизерии и искрено ти съчувствам :)относно музиката - умишлено си стоя с оригиналния КАСЕТОФОН хонда и колонките отзад, защото 100% ще ми разбият колата ако ги сменя, тъй като я разбиват вече няколко пъти просто за удоволствие..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и грабежите по магазините зачестиха :lol:

Абсолютно си прав преди седмица в наш магазин заключиха касиерите от нощната смяна с белезници и взеха парите от касите.На следващия ден пък им обраха кафе машината!Да знаете крадците побесняха нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам си в колата преди малко и вътре не мога да я позная,всичко обърнато наопаки.В крайна сметка са взели СД-то заедно с панела (понеже не го взимам с мен а го оставям в жабката,защото смятах че на мен това няма да ми се случи ама ...) и баскасата с усилвателя,т.е. всичко което може да се вземе е взето ,даже и дисковете са ми взели.

Това са или твои познати или хора чули звука в колата ти.Случайни работи няма.На мен ми разбиха сивик 2-ра генерация и откраднаха едно допотопно blaupunkt с касетка, а беше настроено добре и вадеше звук!
И брат ми така така ми каза ,че са или някви мои познати или някви ,където чуват че музиката дрънчи здраво,съмнявам се да са мои приятели ,т'ва са сигурно някви наркоманчета от квартала,дано чуя някакъв слух,че много искам да накажа виновника,а брат ми е по ядосан и от мен,вика ми да се обадя на полицията примерно ,ако ги намерят нещата да ми ги върнат,но нямам надежда пък и вече ги прежалих.А сега забелязах ,че освен дисковете са ми взели и аптечката,триъгълника пожарогасителя и сенника :lol: Тия са си ровили спокойно в колата,сигурно са изслушали и някой друг диск,поне са ми оставили стъргалката за лед,бухалката и сервизната книжка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се събудих по обяд и излязох да преместя колата, щото бях паркирал пред комшията и О, какво да видя? Изобщо не съм си бил заключил колата! И най-хубавото, е че нищо не липсва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега забелязах ,че липсва и още нещо,взели са ми ГЪБИЧКАТА ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ТАБЛОТО ,гадове с гадовете :):D ,хахха кви са тия типчета незнам....пп: Според вас има ли смисъл да се занимавам с полиция ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно, но факт!Както казвам: Гладът е по силен от тока!За съжаление много по чести ще са тези кражби и грабежи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това нощем докато спиш ли ти се е случило? От кой квартал си?Относно полицията - не виждам някакъв смисъл да ги викаш, особено ако кражбата не е прясна. Те отпечатъците са се изтъркали вече предполагам. А и повечето барат с ръкавици, освен ако не са някои дрогирани идиоти. На нас цяла кола ни откраднаха в София и полицията само си бара ушите. Безсилни са просто...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми откъртили емблемите,а на съседа му счупили капачката за резервоара и до нея оставили бутилка водка и кола,не се знае дали не са му сипали кола в резервора,да е.. тия пияни наркоманчета!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалавам за загубата колега дано сам да намериш изгубеното .За полицията няма смисъл да им звъниш само ще се набуташ с позвъняване и после ще те мотат половин ден да пишеш обяснения.Миналата седмица ми пристигна писмо от прокоратурата че спират издирването на скапаняка разбил ми стъклото и изкъртил касетофона.Тия смешници не са си мръднали и пръста да го търсят защото го знаят кой е ама им се плаща да не го намират.Само малокалибрена пушка с оптика ще ги оправи тия гадини :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че с тази криза престъпноста от общ характер /посегателство над движима-недвижима собственост,грабежи,взломни кражби и много подобни/ ще се увеличават,лошо че ти се е случило...но никой не е застрахован от подобно действие. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колеги да ви кажа оня ден хванах един циганин който искаше да направи грабеж в една газ станция,а преди седмица хванахме 2-ма наркомана който бяха разбили няколко коли за една вечер и ги хванахме точно когато разбиваха още една кола.така че стига сте обиждали куките а се сърдете на тия които ги пускат от съда с тия АМНИСТИЙ понеже са големи защитници на правата на човека.всичките кото съме хванали през последния месец са все такива които са излязли от затвора с амнистийте.А ние си ги гоним по нощите и хората като вас викат те куките ги ловят и ги пускат,е да ама не съда ги пуска. ;);):cool::cool::cool::huh::huh: ХУБАВО Е ДА СЕ СТРЕЛЯ ОСОБЕНО КОГАТО Е ПО ЛОШИТЕ!!!!!!!!!!!!

Редактирано от honda_25

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък системно ми крадяха чистачките, при положение, че доста често я оставям и отворена (много съм разсеян :dry: ) и нищо друго не барат, което ме води до мисълта, че е някой комшия...

Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме почнали да споделяме, във Варна на плажа в Аспарухово двама гада видяли как сестра ми си оставя чантата в багажника на колата и след час ключалката разбита и чантата я няма. Полицаите им дадохме какви ли не показания и се убедих че са абсолютно безсилни, доказателствата които събирали не се признавали в съда и за това са тотално са абдикирали от задълженията си. Най добре ако набарате някой бандюга да му строшите ръчичките и да знаете че сте свършили нещо полезно. От злополучния си опит съм се убедил многократно че нашите закони защитават престъпника, а не жертвата. Абе шибан народ сме и това си е. Има свестни българи, ама определено не са мнозинство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля :dry: Тази сутрин някакви прости наркоманчета са ми разбили стъклото на предна дясна врата явно да крадат цд-то ама явно някой ги е сплашил или са се отказали защото цд-то е надрано отстрани на панела а нищо не липсва в колата. Внимавайте защото имаше още две счупени стъкла тука ( Варна Чайка около 64 - 65 - 66 блок)

Редактирано от weswes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм потресен,на мен пък преди няколко месеца ми откраднаха болта на едната джанта,най-интересното е че в магазина чисто нова е 3 лв.!!! Да бяха казали щях да им дам да си купят!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съчуствам ти колега моите съболезнования аз моита два месеца неможах да я оправия дано лекарства да си купят с тези пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тъи и тъи сме започнали темата,съчувствие на всички пострадали от такива набезисега за колегите намислили да пътуват към румъниятам се крадът регистрационни табели,кои каквото ще да говори за румъния,аз вече 6 години се мотая(тоест студент)по техните пътищаколеги отношението на тамощното кат е мърлявотам се карат коли с номера надраскани с маркер върху капак от кутия за бонбони,вече двама мои състуденти изгоряха,без предни табели,моя съквартирант,по народност сърбин,предната му табела я бяха оганали на 4ри но не са могли да я откачът,колата му е сивик англичанка 1.6 втек така че съвет от мен,стягаите болтовете ако ви чака път натам,лично аз съм карал кола на румънска територия 2 месеца без предна регистрационна табела,никои не мее спрял да пита ти кои си,на мила родна територия на 2 ри завои вече са те спряли за същото нарушение :lol:отделно половината автомобили по техните пътища са с регистрационни тебели"вн;м;вр;ен;сс" и всички други табели,така че не се учудваите защо има толкова нашенци там,те са си румънци,дано да съм бил полезен макар че избягах малко от темата,за което се извинявам на автора на темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...