Jump to content
Replay

В БГ има ли Nsx!?

Recommended Posts

Абе знаете ли въобще дали в бг има NSX или може би някой от форума, до сега не съм виждал по улиците, даже и да се продава по интернет ... :huh::P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има, няма да е от форума. Ще е на някое богато келешче, което просто върти обороти, без да е фен на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 или 3 доколкото знам,единия маи е във пловдив преди имаше един във софия,не знам дали още съществува.п.с. Не е задължително като е богат да е келешче :lol: ,може да е келешче със вкус.

Редактирано от Dzenky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има, няма да е от форума. Ще е на някое богато келешче, което просто върти обороти, без да е фен на марката.

Споко те богатите келеши карат кенефи кат BMW, Mercedes или в най-добрия случай Porsche ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има, няма да е от форума. Ще е на някое богато келешче, което просто върти обороти, без да е фен на марката.

Споко те богатите келеши карат кенефи кат BMW, Mercedes или в най-добрия случай Porsche ...
Пич, не се изживявам като модератор,но защо използваш този цветущ език ...!!!? Редактирано от Paulaner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим , и че сте толкова далече от истината , че ви е бедна фантазията :lol: Не знам дали е потребител във форума , но на няколко срещи , включително и състезание участваше единия от собствениците на NSX в България :lol: Аз знам за 2 червени / единия ударения в Сливен , който май е първия за страната , втория - този който е идвал на срещи / и един сребърен , който съм го засичал и опитвал да гоня на няколко пъти по магистралата :lol: софийския ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не се изживявам като модератор,но защо използваш този цветущ език ...:lol:?Може би малко съм се комплексирал, че не карам такива коли :lol: :lol: ;)

Редактирано от Replay

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гр. София има със сигурност 1 червен NSX (същия модел като този ударения на снимките горе) . NSX в София е със Софийска регистрация, лично съм му се любувал 1, 2 часа в един сервиз в кв. Хаджи Димитър, жалко ,че нямаше фотоапарат на разположение да го цъкна, беше с нормална лява дирекция и в перфектно състояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гр. София има със сигурност 1 червен NSX (същия модел като този ударения на снимките горе) . NSX в София е със Софийска регистрация, лично съм му се любувал 1, 2 часа в един сервиз в кв. Хаджи Димитър, жалко ,че нямаше фотоапарат на разположение да го цъкна, беше с нормална лява дирекция и в перфектно състояние.

Дам,и аз го мернах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Сливен НСХ-а го има от доста години, аз бях на 14-15 като го виждах за сефте, а може и по-малък да съм бил, значи към 12 години и може наистина да е първи в БГ, жалко че е ударен и силно се надявам да го оправят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне аз съм виждал два червени NSX-а,единия софийски,на ралитата се появява в Стара Загора,а другия е Сливенския,на който даже имам снимки,когато беше в Стара Загора за да му сменят предното стъкло,снимките са от 2004 година!http://www.martyhonda.snimka.bg/album.php?...2380&view=2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ухааааааааааа егати въпроса

следващото добро попадение на

Replay извинявай написах отговор на темата ти

:) (без да успея да видя възрастта ти )

- за лепенките TypeR хехехе ми стана някак мило

 

 

ще ми простите :rolleyes:;)

не издържах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много много години на рали "Сливен" пича беше спрял НСХ-а на една полянка на един завой , аз естествено не се сдържах и веднага започнах да го щракам , пича ме погледна , доближи се и каза:"Кефи ли те колата? :)"Аз само безмълвно и с усмувка до ушите поклатих глава ... заслепен от красотата на този звяр.След това той продължи:"Снимай ,но само недей да ги пускаш и ти по разни форуми и после да обсъждате как съм вадил колата само по празниците и че е пълен дрегел ... направо ми е писнало от такива приказки ... и то от хора , които дори незнаят с какъв двигател е този автомобил" :rolleyes:... таааа - 1001% това е първия НСХ в България. п.п. това само за протокола да отбележа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги - собственика на сервиза в Хаджи Димитър е горд притежател на NSX.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сливенския НСХ е втората такава кола в Бг,тя от 1997г. Имал съм вазможноста да я покарам,просто чувството е еписуемо. За съжаление Сливенския НСХ няма да може да се вазстанови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сливенския НСХ е втората такава кола в Бг,тя от 1997г. Имал съм вазможноста да я покарам,просто чувството е еписуемо. За съжаление Сливенския НСХ няма да може да се вазстанови.

Айде сега неможел да се възстанови.Писал съм ти лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги - собственика на сервиза в Хаджи Димитър е горд притежател на NSX.

За сивия автомат ли говориш :rolleyes: ...мисля фирмата му имат около 13 Хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сливенския НСХ е втората такава кола в Бг,тя от 1997г. Имал съм вазможноста да я покарам,просто чувството е еписуемо. За съжаление Сливенския НСХ няма да може да се вазстанови.

Айде сега неможел да се възстанови.Писал съм ти лично.
Може да се възстанови но искат прекалено много пари. С помоща на колагата Krelion(за което много му благодаря) намерихме няколко фирми изван Бг който могат да оправят колата, но искат прекалено много пари,прекалено,явно и в Европа има кожодери.Няма да изпадам в подробни обяснения , просто ми повярвайте че е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги - собственика на сервиза в Хаджи Димитър е горд притежател на NSX.

За сивия автомат ли говориш :( ...мисля фирмата му имат около 13 Хонди
червен е. Има сервиз близо до ОМВ в "Хаджи Димитър" и е болен моторджия. Рядко я кара обаче, не знам що. Редактирано от Concerto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим , и че сте толкова далече от истината , че ви е бедна фантазията :( Не знам дали е потребител във форума , но на няколко срещи , включително и състезание участваше единия от собствениците на NSX в България :) Аз знам за 2 червени / единия ударения в Сливен , който май е първия за страната , втория - този който е идвал на срещи / и един сребърен , който съм го засичал и опитвал да гоня на няколко пъти по магистралата ;) софийския ...

Явно много по-лесно е да се дадат 100.000 евро за някой модерен пластмасов леген, отколкото 25-30.000 за добре поддържан и пазен NSX отвън. Толкова са първите оферти от Германия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...те тия пластмасови легени ги купуват за престиж друго си е като ги питат колко ти струва колата да кажат 150 000 евра :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората живеята от това да гледат дали ги гледат.Въпреки, че съм убеден, че след един NSX много повече хора ще се обърнат, отколкото след някоя лъскава каручка от типа на Ауди, Мерцедес или БМВ.Ама ходи им го обясни..Преди два-три дена бях на сватба в Девин. Единият от сватбарите беше със S2000 - сиво на цвят :hondarulez: Откровено казано единственото нещо, което ми направи наистина силно впечатление беше звукът. Вървенето не чак толкова.. Или може би защото той не можеше да го кара ли... ?Съфорумец?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................Въпреки, че съм убеден, че след един NSX много повече хора ще се обърнат, отколкото след някоя лъскава каручка от типа на Ауди, Мерцедес или БМВ..............

Подобни изказвания са голям смях :lol: :lol: :( И аз карам и харесвам Хонда, но да кажеш, че примерно Audi R8 е каручка.... малко мисъл преди писане няма да е зле, или ще сравняваме Honda NSX с Audi 80?! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се заяждайте :lol: Не знам след какво бих се обърнал "повече" - след NSX или след Ferarri Spider. Защото еднакво рядко съм ги виждал и двете. Всъщност Ферарито съм го виждал веднъж.Мисля че Ото имаше предвид че повечето хора в България (да се чете "София, Пловдив, Варна, Бургас") са виждали по-често Ферари/Ламборджини и др. откокото NSX и той би бил по-интересен. Да не бъдем такива буквалисти и да се ловим за всяка дума. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................Въпреки, че съм убеден, че след един NSX много повече хора ще се обърнат, отколкото след някоя лъскава каручка от типа на Ауди, Мерцедес или БМВ..............

Подобни изказвания са голям смях :guns:;):ranting: И аз карам и харесвам Хонда, но да кажеш, че примерно Audi R8 е каручка.... малко мисъл преди писане няма да е зле, или ще сравняваме Honda NSX с Audi 80?! :angry:
Въпроса не е, че R8 е лошо или Ферари, или 911 турбо или която и да хванеш лъскава колица за много мангизи...хубави са колите, но в България те са признак за показност, за фукане и гъзария, това е начина да покажеш на всички, че имаш 200 к Евро за кола, докато NSX поне според мен е повече кола за разбирачи,а не за гъзарчета, не е толкова натъпкана с екстри,а по способности не отстъпва на нието една от гореизброените лъскави коли. Ако видя NSX, ще се обърна и ще си кажа - ето това е човек който разбира и знае какво да си купи, същото казвам обръщайки се след ГТР-а и еклипса и РХ-8 цата движещисе из Пловдив, а след многобройните вече поршета, които се виждат зад всеки ъгъл, лъскавите мерджами и баварци и аудита, това което си казва всеки е - ха, поредния гъзар с много пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е в това да не се пише или говори само заради идеята... аз се хващам за думата КАРУЧКА...Може би трябва малко повече мисъл и трезва преценка преди писане... Хонда изостава спрямо гореизброените марки, не знам каква е причината, но е ФАКТ... Я излезте малко от матрицата и вижте реалния свят, или ще си ахкаме по стари постижения....Тоя форум стана не детска градина, а ЯСЛА... аре със здраве.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фрости - извинявай колега , но не смятам , че колегата Ото е отрекъл и наплюл тоталко R8-цата принизявайки я и т.н. , за НЕГО NSX е по-добрата кола и такава ще остане !!! На мен пък ми писна хора да ми казват , че предпочитанията ми са грешни и само се залъгвам !!!:) да сте ми тате или мама разбирам , ама .... !!! Приемете и вие фактите , че за някои хора стоят така нещата , а това дали въпросните хора са толкова ограничени , че да отричат преимущаствата на другите може да го разберете в някой друг спор или на лични !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение :) Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале мале като детска градина сте от къде тръгна темата че до къде стигна???? аз също съм виждал сливенския НСХ преди доста години и като му сменяха стъклото и на ралита в Стара Загора и както се изказа един приятел МНОГО ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ХОРАТА КОЙТО ГО ВИДЯТ ЩЕ ГО МИСЛЯТ ИЛИ ЗА ФЕРАРИ ИЛИ ЗА ЛАМБОРДЖИНИ НЯКОЕ .Аз съм горд че тази уникална кола е от нашата марка и имам само едно запитване към хората който спорят ,този въпрос съм си го задавал сам и на много други хора .Някой знае ли коя година е модела на тази кола и Някои изобщо замислял ли се е че повечето от гореизброените марки не са си мечтаели да направят такава кола по онова време !!! Японците са мислили в бъдещето !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Frosty, аз съм смешен човек и говоря смешни работи.Гледам колегите надолу са ме разбрали какво искам да кажа. Може би прекалих малко със сърказма, но бях ясен - момченцата купуват кичозни легени, за да се покажат. Това са колите "пичеловки". Надяват се на внимание и от някаква определена аудитория го получават.Мен кола трудно може да ме впечатли, особено ако тя е нещо широко разпространено из нашите географски ширини. В тая страна съм се нагледал на такива автомобили, които трудно може да видиш дори в Германия - родината на изброените от мен марки.Но за да се отличиш, трябва да бъдеш различен. А с почти ширпотребна колица от типа на Ауди (с малки изключения) си просто поредния селяндур с анцуг "Адидас" - черен и задължително с три бели ленти яхнал лъскава кола, купена с чужди пари.Малко "баровци" имат усет да бъдат различни. Различните наистина карат уникални автомобили. За мен NSX е такава кола!!! За мен тя е типичен спортен автомобил, който говори за проява на вкус и желание да се отличаваш, а не да бъдеш теле.NSX, Esprit, Skyline.... С това ще си различен.Както и да е. Наистина много разводних темата, за което се извинявам.

Редактирано от Oto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и ние от ЯСЛАТА имаме право на лично мнение и не съм се затворил в никаква матрица вярвай ми, просто харесвам различното и уникално, което се откроява от общия сив фон. Снощи примерно карах зад новото шеви камаро и на него се изкефих много повече отколкото на някое от 20-те поршета в града (изключвайки джиповете). А за собственика на Сливенския НСХ- за мен това е уникален човек с вкус, че в годините в които по улиците се търкаляха само баварци и меркове, той си е купил такава уникална и най-вече различна кола, тогава като я видехме по улиците все едно минава НЛО - всички зяпнали :cool::guns: и сега като мине пак си събира погледите НСХ-а, като излезе новия и той ще събира погледите в следващите 10 години. Айде със здраве и без някой да се сърди. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората живеята от това да гледат дали ги гледат.Въпреки, че съм убеден, че след един NSX много повече хора ще се обърнат, отколкото след някоя лъскава каручка от типа на Ауди, Мерцедес или БМВ.Ама ходи им го обясни..Преди два-три дена бях на сватба в Девин. Единият от сватбарите беше със S2000 - сиво на цвят ;) Откровено казано единственото нещо, което ми направи наистина силно впечатление беше звукът. Вървенето не чак толкова.. Или може би защото той не можеше да го кара ли... ?Съфорумец?

Къде пък ти в Двин видя S2000 , със сигурност не е девинска колата.Аз съм от там.Сори за оффа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно става въпрос за С2К-то дето се продава ;) в Пловдив , момчето ни е колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че повдигам тази поостаряла тема, но съм развълнуван - днес за пръв път (най-после ;) ) видях на живо NSX - сребристия, софииския, по магистрала ХЕМУС ме задмина, направо щях да откъртя волана от кеф като го видях, а още в огледалото виждам, че нещо ме настига, нещо което хем за пръв път виждам на живо, ама пък ми е ужасно познато по принцип...... е НЯМА ТАКАВА КРАСОТА, неможах да повярвам просто !!!:D Страшна е тази кола.Някой има ли снимки на този NSX по междодругото ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо един френд ме снима насъден в тази кола преди 2 години във Варна,дано пази снимките....ако да ,ще ги постна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба..... само аз ли не съм виждъл нсх.Обиколих половин европа видях какви ли не коли ама нсх няма никъде.На този в сливен защо не му пресъдят една предница от нещо друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти,то и аз не съм не съм виждал на живо :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...