Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Не се притеснявай редовно там съм с около 200 до сега нямаме чиститки :)/>/>/>

Бреййййййй,много вървят тези CRX-си бре! А могат ли да спират ????
:D/> :D/> :D/> :D/> :D/> :D/> :D/> Откаде се влиза за паргинга, кадето е и входа за гребната ли ? Редактирано от eXb0y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вървиш по бул.6-ти септември,стигаш прелеза и веднага след него завиваш надясно и след 200-300 м. ще видиш паркинга,оттам се влиза.В 19.00 съм там !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не се притеснявай редовно там съм с около 200 до сега нямаме чиститки Публикувано изображение/>

 

Бреййййййй,много вървят тези CRX-си бре! А могат ли да спират ????

 

Някой вървят повече от дуги...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай редовно там съм с около 200 до сега нямаме чиститки Публикувано изображение

 

Не е съвсем така. Напоследък ги няма много, но редовно дреме цивилина полицейска кола с камера вътре. Дори са няколко различни и се правят на разсеяни до като снимат. Миналата година ги засичах с мотора лесно, сега съм с кола и ги виждам по-рядко т.е. не знам дали още идват или са се покрили за зимата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сряда ще има ли събиране, че миналата ме е яд, че неможах да дойда. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще има сбирка нали :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз ще мина за малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен провал , две коли на срещата :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо тия дни (гонки, лаф) звънкайте, че трябва и от лентичките да си взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тез дето ги интересува в 9 тая вечер на омв-to.4акам факс от рулето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кукленско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен провал , две коли на срещата :lol:/>/>

Ако се беше обадил щяхме да сме 3 коли.....ха ха ха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от доооста време имам проблем с оборотите на газ на празен ход. Препоръчайте ми къде да отида, че вече в чудо се видях. На анализатор ходих, на газаджия ходих и нищо. Поне парите не ми взеха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 30.01 ако има събиране имате 2 прелюда от мен със сигурност ако някой мисли ,че няма хора поне за нас гарантирам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да намина тази вечер :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз духум ще съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знаете ли дали е регистриран във форума един колега със зелен сивик 6та генерация купе? Или дали идва редовно на сбирките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това купе да не е много ниско ?Ако е то е на колегата Shaolin.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или да е от Асеновград ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и от Асеновград да е. Лятото се засякохме на една сбирка. Тогава не беше много ниска хондата, сега как е не знам. Тъмно зелена е.

 

Та вкара ми тогава идеята да правя моята хонда пълна инжекция, обаче тогава нямах финансова възможност. Сега се отваря такава, та докато я има викам да действам Публикувано изображение Затова ми трябва, да го поразпитам към кого да се обърна и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги имам нужда от малко помощ.Някой от вас познавали някой колега с англичанка ВТИ в пловдив, трябва ми да видя на тази кола някои неща и да вземя размери от нея.Ще съм много благодарен ако некой ме свържи с колега който има такава. И по темата ще има ли срещичка тази вечер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,аз смятам да мина.

Редактирано от teddko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като всеки път, все повече се доказва 'големия интерес" към паркинга на гребната, и се събира уникалната бройка от по 2-3 коли ... Прелагам да сменим мястото на седмичните срещи.Вместо да мръзнем на тъмния паркинг на гребната като някакви бандити дето въртят нярко къртела, да се събираме на някоя бензиностанция с достатъчно голям паркинг, където е светло и можем да влезнем на топло да пием по нещо и да се видим, а не всеки да бърза да си ходи защото измръзва (да и на гребната има кафене, но след като никой не го посещава явно не е добър избор).Може да правим срещите примерно на OMV - има достатъчно място за паркиране отзад и до бензиностанцията, SNG където се събират BMW-тата в четвъртък - там можеби не е толкова добра идея, но от BMW сбирките виждаме, че бензиностанцията има достатъчно място за около 20 коли, или примерно на Лукойл-а в смирненски, където така или инъче доста хора продължаваха срещата там след тази на гребната.Кажете къде предпочитате и къде е по-удобно, понеже тия срещи съвсем замряха, повечето хора не ги кефи на тая гребна и просто не идват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може наистина да си прав а може и да не си!!! Аз например имам доброто желание да идвам,НО....не винаги имам време,защото зимата деня е много къс и не се получава.Мисля че където и да е срещата който иска да дойде пак ще идва а който няма време или желание пак няма да идва.За тъпото кафе с цени на Шератон си прав,за тъмнилката на паркинга също си прав и наистина може да се опита на някоя бензинистанция от горепосочените,пък да видим какво ще стане!? Но на посочените от тебе места няма място за много коли а понякога се събират доста и се пречи на хората работещи там и на клиентите им и това е спасителен вариант поне за през зимата..... Нека колегите да дадат предложение и другата сряда ще намина да видя колко коли са дошли.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, в твоя случай времето е проблема ... в моя също - работя до 8 и няма как да дойда в 7, но както ти, така и аз ще отидем ако имаме време. Като изключим фактора "време", остават желанието и мястото, като първото може да бъде повляно от второто, затова сменяме второто за да променим първото в положителна посока :D За избраните места нямам претенции, това ми дойде първо като идея, понеже са си места където се правят автомобилни сбирки. На OMV спокойно се събират 30 коли които спират в уличката зад OMV и пред сервиза и автомивката от страни ... SNG има огромен паркинг отстрани който вечер е празен, отново за 30+ коли ... а Лукойл е просто като вече предварително избрано място за Хонда сбирки ;)А и рялно на бензиностанциите ние сме клиентите, така че би трябвало персонала им да се радва че сме там (едва ли взимат някакъв бонус за повече продадени храни и напитки но всепак...), а ме да сме някаква пречка за някой - освен ако не ползваме колонките за паркинг и не насядаме по тротоара, без рялно да ползваме каквото и да е от бензиностанцията :D П.П. Вярно аз давам идеята, ама другата сряда като наминеш може точно мен да не видиш, освен ако не сте на топло в някое кафе и приказката е тръгнала добре, и сте останали малко след 8 ... вместо в 7:30 всеки да си тръгне полупремръзнал :)П.П.2 ... колеги ако не ви харесват предложенията давайте други, не е задължително да са тези 3-те ... и да вземем 2-3 седмици да пробваме различните варянти и да се спрем за по-постоянно на мястото на което решим че ни е най-готино и удобно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Asti, съгласен съм с теб за идеята за разнообразие.OMV или SNG на мен ми идват идеално, така или иначе сряда ще мина от там, ако има и други "навитаци" със свободно време,ще е идеално.Чакаме и за още мнения по въпроса..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да опитаме Сряда в 19:00 Всички на ОМВ то ;) има местенце за колите и за нас. Устройва ме офертата! До скороо ;) машини!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да опитаме Сряда в 19:00 Всички на ОМВ то ;)/> има местенце за колите и за нас. Устройва ме офертата! До скороо ;)/> машини!

И сега къде последно ще се пробват срещите? Да знаем къде да дойдем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде казвайте каде, че съм се навил да дойда да ви видя. :D/> ....и ако може едно стикерче да ми изкопаете от някаде :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да опитаме Сряда в 19:00 Всички на ОМВ то ;)/>/>/> има местенце за колите и за нас. Устройва ме офертата! До скороо ;)/>/>/> машини!

И сега къде последно ще се пробват срещите? Да знаем къде да дойдем?
Еми Рико какво да ти кажа майна , нз вече то е ясно,че зимата няма много коли на паркинга и на всеки му е студено.За мен ми е се тая ако искате да се пробваме на ОМВ то и да видим кой ще доиде и дали са доволни там. Аз утре няма да мога да дойда защото съм на РД. Ще чакам отзиви от срещата! Поздрави на всички Редактирано от James

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре, на OMV на кукленско / надлез Родопи ... или най-общо и разбираемо казано - OMV-то където се събират колите преди да отидат да се пробват на митнацата всяка неделя (и след това ченгетата да пробват да се заядад за каквото могат Публикувано изображение )

Редактирано е в заглавието на темата и пише ... редактиран е и първият пост - и там пише.

Правим малко разнообразие и да видим дали няма да вземе повече да ни хареса от пустия пъмен паркинг Публикувано изображение

 

П.П. Аз съм на бачкане до 7:30 ... ще гледам най-късно в 8 да съм там ... надявам се че ще открия някой по това време и че няма всички да са се разотивали набързо.

Редактирано от Asti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 civic от мен.дано новото място е по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна тая вечер,но другата седмица ще гледам да съм налиния с малко табелки за номерата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска да си направя ли труда да мина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка се събрахме на OMV и се преместихме 50м по-надолу - на SNG ... като никога имаше 10-тина коли и се позастояхме до към 9 часа. Искате ли за напред да продължим на SNG след като установихме че паркингът е доооста по-голям от OMV-то, а и варянта на OMV колите да седят отстрани в улицата не се хареса много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...