Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

специални поздрави за недко които беше един от наи активните днесот скараджиите..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

специални поздрави за недко които беше един от наи активните днесот скараджиите..... :)

Браво бре само на него ли ??? ЕДНО СЪОБЩЕНИЕ: Колегата с маздата зеланикава на цвят,които остана с нас на пистата до последно си е изпуснал документите на колата и личната карта в делсола на Иван! Името му е Петко Николаев Ангелов! Ако някои го познава да му каже че са у мен! Това ми е телефона - 0888657032. . . . Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на алекс естественопс. адаш ставаше въпрос за активните а ние стеб сме от пасивните т.е активните бираджии..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво бре само на него ли ??? ЕДНО СЪОБЩЕНИЕ: Колегата с маздата зеланикава на цвят,които остана с нас на пистата до последно си е изпуснал документите на колата и личната карта в делсола на Иван! Името му е Петко Николаев Ангелов! Ако някои го познава да му каже че са у мен! Това ми е телефона - 0888657032. . . .

Дадох му моя скаип ако ми пише ще му кажа да ти звунне :) иначе таман качвам снимките и клиповете .. Немогат да пресъздадат това което беше изцяло, но пак има доста снимкоф материал .. Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги още не сте се пребрали и веднага на конпа да се похвалите.Браво на всички.Днес беше един много добър ден.Благодарим на всички за доброто прекарване и другият път пак сме на линия няма значение къде ще е.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много са хубави снимките . :) И даже и моето падане от БМВ супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, прекарали сте супер, браво, за жалост имах работа и не можах да дойда. Надявам се следващия път, да не испусна мероприятието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво момци,гледам ва тук от гърция и много ви се радвам че сте намерили каде да се дърпате. нямам търпение да се прибера и да присъствам.септември ще се присаединим с един приятел и пловдивската група ще порасне :D абе кой е с тая 6та ген.сивик-той са отрепа да се пуска.браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе кой е с тая 6та ген.сивик-той са отрепа да се пуска.браво ;)

Я СЪм ;):) Тва е мн бърза Д15-ка :D кадето по замервания върви колкото едно ВТИ горе доло ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи на импровизираната месечна среща! Лятото е пред нас и като гледам маи ще ги редуваме,драг и пикник,какво ще кажете?Асеновградчани ще се услушат за някоя готина хижа да си направим купона с преспиване,да ни е по-спокоино като правим дзън!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи на импровизираната месечна среща! Лятото е пред нас и като гледам маи ще ги редуваме,драг и пикник,какво ще кажете?Асеновградчани ще се услушат за някоя готина хижа да си направим купона с преспиване,да ни е по-спокоино като правим дзън!

Много ясно щом е за идеята винаги сме готови. И днеска си беше супер здраво. Нещо малко съм слънчасал ама няма нищо важното е че всичко беше на ниво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си прекарах екстра , само дето за малко да ме блъсне ЦРХ , но това е друг въпрос :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мани, мани.... тоя с ДелСол-а нз от де се появи така нафиркан.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мани, мани.... тоя с ДелСол-а нз от де се появи така нафиркан.... :dry:

Важното е че всичко е ок че направо изтръпнах като го видях как се засили към Дидо. Пияна работа какво да каже човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ква е тая астра,тя ви изпомачка там.нямаше ли някой с VTI да го накаже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя Астра? оная дето я дърпаха накрая ли :dry: От нея се видя само едно кълбо дим и момчетата дето са били на мястото казаха, че се е чул звук все едно се е изсипала "чанта с ключове" :D ем, т'ва е ...... Опел, майка :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ква е тая астра,тя ви изпомачка там.нямаше ли някой с VTI да го накаже

Тая астра сие ГСИ и то доста препилена и преправяна и доста си върви.. на ме ми прави кола и половина ,на прелюда на ролин (които също доста върви 2,3 160коня) тая атсра му прави кола почти..тя е без нищо вътре само 2 седалки, с права траба до средата на копето , няма гарнета ... бърза бърза ама се счупи нещо... и я откараха на въже ,пича каза че место 3та ударил 1 ва ... ама то така се вкарва 1ва на 100 км .. нещо мн лошо изчатка изпуши бяло и спря закачиха и въжето и тръгнаха ...п.п. миналия път имаше наше ВТИ кадето и направи 3-4 коли би сия доста доста сериозно ... ама и вти то си беше бая барано :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме само представители на Хонда ли се сабирате , че съм с друга марка в момента ? Има ли някой с ВТИ D16 от Пловдив , че искам да го питам нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само Хонди, както се вижда по снимките имаше всякакви коли, и както писах нагоре в темата всички са добре дошли...И една корекция VTI е B серия не D :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката много ми хареса,браво на всички Бързи коли и на Дзън феновете и скараджиите разбира се.:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки от нашите апарати :dry:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже не може всички на купче ето и другите :dry:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного яко си беше! Снимките са си супер.Малииииииииииии,като се сетя,че лятото ти първа започва и колко такива срещи ще имаааааааааа.. . . . .тц,тц,тц,тц,тц,тц:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момци и Моми, искам клипчета :dry:Най вече с оная бързата Калибра дето и дадох преднина от една кола :dry:Аз сега качвам моите клипове във В-Бокс и ще дам линк след малкопп..........ето клипчетатаимат малко проблем със звука, щото при зуум на апарата звука му спира за малко.... кофти ама това е на лице :Dhttp://vbox7.com/user:rollin?p=allvideos

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я то и мене ме има тука :dry: . Иначе сбирката стана добре ,жалко за (тр)Опелчето ,малко хвърли двигателя ама няма страшно морги бол :dry::D . Айде малко интрига да вкарам , абе колегите от моето село , да знаете на кой е този голф 4ката с разградската регистрация (РР) , щото тази вечер неволно станах свидетел на моща му , некви адски бов'ове , и като го слушам е с доста голямо налягане ... Ако някой знае нещо да каже PS. На снимките съм ония дългия с зелената тениска и хавайките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя четворката беше май само една.... на Цецо и тя е 1.8 125 коня ......нали питаш за тая черната дето се пусна със Петко(МХ3-ката) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ква е тая астра,тя ви изпомачка там.нямаше ли някой с VTI да го накаже

астрата си го получи ама както си му е реда :dry: :dry: :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да внеса лека корекциика, понеже ви следя темата - VTI има и с D15 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да внеса лека корекциика, понеже ви следя темата - VTI има и с D15 :D

V-tec да но VTI май няма под 1,6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси.... имаше поне 10 човека дето снимаха а само двама-трима дават клипове.... айде по сериозно :) Тая неделя каде сме :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радвате с тия снимки - яко сте си изкарали, браво банда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V-tec да но VTI май няма под 1,6

Има разбира се. Например Civic ЕG4 VTI си е със 1,5 мотор (D15B) :) VTI просто не е код на мотор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

V-tec да но VTI май няма под 1,6

Има разбира се. Например Civic ЕG4 VTI си е със 1,5 мотор (D15B) :) VTI просто не е код на мотор :)
Колега Д15Б е В-тек а ВТИ да има такъв мотор и е 130коня ако не ме лъже памета. този мотор е е нещо подобно на суапа на Д15 с витек глава и пълна инжекция която се прави от много колеги. Но не е ВТИ а е с витек глава затова е се води Д-серия ако беше ВТИ щеше да е Б-серия. Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

D15B VTEC :

 

Displacement : 1,493 cc (91.1 cu in)

Bore and Stroke :75,0×84,5 mm

Rod Length : 137 mm

Rod/Stroke : 1.62

Compression : 9,2:1

Power : 130 hp (95.4 kW, 130 ps) @ 6600 rpm

Torque : 106 ft·lbf (14.1 kg/m, 138 Nm) @ 5200 rpm

Redline : 7200 rpm

Rev-limiter : 7500 rpm

Valvetrain : SOHC VTEC (4 valves per cylinder)

VTEC Switchover : 5500 rpm

Head Code : P08

Piston Code: P08-010

Fuel Control : OBD-1 PGM-FI

ECU : P08

 

Found in :

1991-1995 Honda Civic VTI EG4 (Japanese Market)

1991-1995 Honda Civic VTI EG8 (Japanese Market)

Въпросното примерно "EG" нито е "B" серия, нито двувалово, нито e 160 конски сили... но е VTI :) Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дам такива "правени" ВТИ-ки има доста ;) Д15 с В тек глава... и моята е една от тях .. ;) може би с малко по различни показатели , но надявам се близки до тия :) и това е най бързото 1,5 дет съм карал някога .. (в смисал друга марка автомобили неможе да прадложи толкова малак обем такава мощност) и за пореден път! :D :D :);):DБих си попълнил моя двигател по това което знам ...D15B7 - VTEC :Displacement : 1,493 cc (91.1 cu in)Bore and Stroke :75,0×84,5 mmRod Length : 137 mmRod/Stroke : 1.62Compression : 10,77:1 -(по един калколатор от нета)Power : ? hp (? kW, ? ps) @ 7264 rpm - (махсимална премерена с инфо борд )Torque : ? ft·lbf (? kg/m, ? Nm) @ ?rpmRedline : 7681 rpmRev-limiter : 7681 rpm -( аз съм го сложил)Valvetrain : SOHC VTEC (4 valves per cylinder)VTEC Switchover : 4560 rpmHead Code : P28Piston Code: P08-010Fuel Control : OBD-1 PGM-FIECU : P06

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано сме се разбрали в крайна сметка :D VTI - то от по-горния ми пост е серийно такова, не е правено :D Хайде поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, оставете ги тея VTI-та и кажете каде сме тая Неделя? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как къде на събора на БМВ :D шегувам се естествено колко е лимита в километри за отдалечаване от пловдивза да може да даваме предложения за преспиване с препиване или без.този път смятам да нося шатрата и масичка + столчета и одеалце :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нека и колегите кажат.... аз викам да не е повече от 50 км....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...