Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Еми за това толкова се стараем да не кажете после ония от Първомай много несериозни..... и да ни наплюете... надяваме се да се съберем доста хора и да ви хареса за да може да идвате тук понеже пистата е по-удобна от Пищигово

Виж пич,някои хора профилактично си плюят и каквото и да става те пак ще си плюят! Но не се притесняваи от такива,те и без туи не присъстват на тези мероприятия,поне така си мисля;)И да не ваеме сега пак някои да се засегне. . . това е метафорично казано. . .ха ха ха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм на Леново ако ще и камъни да валят ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде групата.... аз лягам да дремна няколко часа и после ше се видим нахъсани за яко даване на газ .... поне тез които имат коли де.... аз се оказа че ще съм в публиката..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде групата.... аз лягам да дремна няколко часа и после ше се видим нахъсани за яко даване на газ .... поне тез които имат коли де.... аз се оказа че ще съм в публиката..... ;)

Ех.. не можа да стане колата ... нищо де другия път Така като гледам времето от вън облачно, но сухо .само кадето слънце нее изгряло ;) Айде бандити 11:30 на по горе посоченото място ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,като се върнета от пистата споделете емоциите си,ако има и снимков материал най-добре :lol: ,за съжеление аз съм извън града,но от сутринта мисля,за емоциите на пистата и ме е яд,че не съм там ;) Надух главата на приятелката ми,само за това и говоря,айде чакам снимки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно е да се види как всичко е преминало...а да видим ако другата седмица всичко върви по план,може и да отскоча до колегите в Пловдив,че в Хасково е пълна скука;)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xax яко беше бая народ много коли, само дето аз отидах точно на растурването на купона :lol: колегите полицай дойдоха.. Ще чакаме снимки и клипове и браво на Алекс за победите неска ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победите на Алескс си бяха достоини! Много по-добре е от Пищигово с изключение на ченгетата,които ни развалиха купона наи-много час и половина след началото!Може би трябва в по-късен следобед да се правят тези мероприятия там!Но,другата седмица ако има желаещи пак сме на линия! Стига да е хубаво времето :DЗа жалост не мога веднага да ви пусна клиповете,може би след ден,два:D

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние се върнахме по късно и си направихме шоуто няколко коли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баво момчета днеска бяхте супер получи се перфектно евала на урганизацията.Само кадето куките убъркаха нещата.Дано и следващата седмица времето е потходящо и да си направим пак една разходка.Поздрави на всички и до следващият път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vampirella.snimka.bg/?album;aid=493483Ето малко снимки от секретната военна писта,на която имахме удоволствието да покараме малко без разрешението на военния министър на Р.България. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана мн интересно днес :P Да поясня за колегите които не са били .

Имаше доста гонки .. поне аз се пуснах 10-15 пъти на писта леново . Имаше супер мн хора и явно се е разчуло защото не мина час 2 ,и дойде една пътрулка бавно бавно. Спряха си и наши хора очтиво ги помолиха още половин час.. а те казаха не може ,ще стоим докато всички си тръгнат .. и така и беше, ние останахме почти последни ,и какво да правим трагнахме си :P Кофти беше че таман дойдоха тешката категория разни турбо опели и едно субаро импреза СТИ .. щеше да е интересно ,но уви полицайте дойдоха и с малчелива стачка ни накараха да се трагнем...

 

Аз лично останах доста доволен от моята кола ! макар че нея пуснах с на адаша Сако турбо делсола(а това ми беше фикс идея ) :P (другия път адаш,още първата гонка)

Мн добре се представи тая мойта Д15-ка :P , бих доста от колите в моята категория ,но имаше доста доста по бурзи коли от моята.. имаме няколко клипчета от моя и на тошко апарата там се виждат доста работи...

 

След писта Леново ходихме на една друга писта Чишнигирово стара военна база с писта .. но слет няколко дръпки се оказа че въпреки че е стара е охранявана и ни помолиха да си трагнем ,както и направихме .

Публикувано изображение

пускам линк с снимките и клипчета които имам разгледайте :P -------> http://picasaweb.google.com/AlexDJ8707/PistaLenowo#

 

И на върха на това след сичките емоции за деня ходих в новия Мол Галерия и се изкачих на станата до горе на 28 метра ... еба...и преживяването

 

п.п. надявам се колегите които биха толкова път да не са разочаровани!

п.п. Да коментриам една дръпка .. междо наше ВТИ (леко барнато) и Една астра ГСИ (която биела СЛ 63 амг ,на ВТИ-ките правела 5-6 коли :P по думите на месните) Нашия и пукна гъзаа с достааа :P

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Алекс за победите не бях с вас защото както видяха някой от вас кривите ми джанти :P съм за никаде и благодаря на Рико че ме упъти къде да отида,лошото е че се оказа че джантата не е крива а направо спукана лошо ама к'во да се прави живеенюм в Българи все пак :P.Браво страшен купон е било другата седмица може и ние с булката да дойдем да погледаме.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@AlexDj : Ти местните не ги слушай :P . Днеска добро шоу направихте , само дето очаквах доста повече от синьото дел солче. Освен другата седмица пакPS. Като кажа Опел какво се сещате ? (въпрос към всички) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Алекс за победите не бях с вас защото както видяха някой от вас кривите ми джанти :P съм за никаде и благодаря на Рико че ме упъти къде да отида,лошото е че се оказа че джантата не е крива а направо спукана лошо ама к'во да се прави живеенюм в Българи все пак :P.Браво страшен купон е било другата седмица може и ние с булката да дойдем да погледаме.Поздрави.

Сори за джантата брат,ще я оправиш и друг път внимаваи повече!Все пак караш по нашите до неузнаваемос разбити пътища за които плащаме и данъци и то не малки!Аиде със здраве и до другата седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@AlexDj : Ти местните не ги слушай :P . Днеска добро шоу направихте , само дето очаквах доста повече от синьото дел солче. Освен другата седмица пакPS. Като кажа Опел какво се сещате ? (въпрос към всички) :P

За мен опела е GSI-150 и на горе!Всичко друго си е лешшшшш.В интерес на истината си вървят доста добре,имал съм такова и знам,ако сега да карам хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@AlexDj : Ти местните не ги слушай :) . Днеска добро шоу направихте , само дето очаквах доста повече от синьото дел солче. Освен другата седмица пакPS. Като кажа Опел какво се сещате ? (въпрос към всички) :cool:

синьото дел солче не беше в час изобщо.... вече е злобно както си му е реда.... ако има кандидати ше се доказваме хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен опела е GSI-150 и на горе!Всичко друго си е лешшшшш.В интерес на истината си вървят доста добре,имал съм такова и знам,ако сега да карам хонда!

Тошка, за мене опел-а е този:Публикувано изображение

Астра ОПЦ -със скромните 280 кончета...е, отделен въпрос е, че на тестовете 7-ма тайп-р се представя по-добре :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ойй сашкооо " , не говорех за твоето , което впрочем готово ли е ? Говорех за синичкото с големите надписи Bixol , ако не съм те разбрал правилно поправи ме. Ако искате другата седмица елате пак :) PS. Сака , сети ли се кой съм :) . Пък за опелите незнам защо първо в главата ми изниква "РЪЖДААА :cool: " и после чак , тунигован кадет GSI и чак след него е OPC :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове , много яко си изкарах !!! надявам се др. седмица пак :) Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино се получи !!! само дето не ни варвя с тези ченгета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина доволно, можеше и по добре, но и на това сме доволни :D .Аз се одбелязах в гонките с няколко загуби от Алекс, и от летящ и от място(още практика ми трябва за не въртене на старта, ама ще му свикнем на тоя кораб някой ден !!!. Другия старт, беше с Рафаело, Акорд купе, като на Майната, пак автомат но 2.3 160 коня, тази кола не е за такива дръпки.Него и от летящ, и от спряло полужение работата е ясна . Другата дръпка беше с Калибра 2.0 115 коня, то тази гонка се състоя, по желание на пича, иначе нямаше голям смисъл, победа за мен с много, даже той се отказа на полувианата растояние.Ми то май това беше от моя страна.А на Чешнигирово, не се отбелязах, щот ни изгониха, без време, ама трябва да взема реванш от Дончо някой ден :) .Той много добре, си владее колата, и я познава, по добре от мен, затова може пак де ме бие ама важното купон да става :D Евала на Алекс, за ентосиазма, който е вложил.А резултати, показват, желанието и мерака до какво водят. Браво Алекс, колата е супер, макар аз да не съм критерий, за бърза кола,доволно ме разтегля :P Кефиш ме, щи звъна :D:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина доволно, можеше и по добре, но и на това сме доволни :D .Аз се одбелязах в гонките с няколко загуби от Алекс, и от летящ и от място(още практика ми трябва за не въртене на старта, ама ще му свикнем на тоя кораб някой ден :). Другия старт, беше с Рафаело, Акорд купе, като на Майната, пак автомат но 2.3 160 коня, тази кола не е за такива дръпки.Него и от летящ, и от спряло полужение работата е ясна . Другата дръпка беше с Калибра 2.0 115 коня, то тази гонка се състоя, по желание на пича, иначе нямаше голям смисъл, победа за мен с много, даже той се отказа на полувианата растояние.Ми то май това беше от моя страна.А на Чешнигирово, не се отбелязах, щот ни изгониха, без време, ама трябва да взема реванш от Дончо някой ден :P .Той много добре, си владее колата, и я познава, по добре от мен, затова може пак де ме бие ама важното купон да става ;) Евала на Алекс, за ентосиазма, който е вложил.А резултати, показват, желанието и мерака до какво водят. Браво Алекс, колата е супер, макар аз да не съм критерий, за бърза кола,доволно ме разтегля :D Кефиш ме, щи звъна :lol: :lol: :lol:

Звънни и на мен де. . . ха ха ха :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стягайте се, др. седмица пак ви чакам на гости.Тоя път сами се прее*ахме, че пуснахме тема във Фейсбук и от там са научили куките...Тоя път няма да пишем там и дано не дойдат.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стягайте се, др. седмица пак ви чакам на гости.Тоя път сами се прее*ахме, че пуснахме тема във Фейсбук и от там са научили куките...Тоя път няма да пишем там и дано не дойдат.....

Стига бе?Ако наистина е така,те били големи дедективи бре!Вие ходихте ли на Рожен?Беше ли готино?За хубаво време няма да ви питам,щото сигурно не е било топло:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ходихме и времето не беше като цяло зле....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Riko_Chervenia, TANKISTA Благодаря за гостоприемството.

 

И Riko, мерси за ескорта:) :)

 

За капак на всичко сутринта не си намерих колата където я бях оставил.. Ама карай, другия път ще ми е за урок - слагам едно "РВ" на номера и така :P:D

Поздрави! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Riko_Chervenia, TANKISTA Благодаря за гостоприемството.

 

И Riko, мерси за ескорта:D:)

 

За капак на всичко сутринта не си намерих колата където я бях оставил.. Ама карай, другия път ще ми е за урок - слагам едно "РВ" на номера и така :):D

Поздрави! :D

Пич,ако са ти я вдигнали с паяка и РВ-то няма да ти помогне!Просто добре се оглеждаи къде паркираш,защото много хора така изгоряха!Аз за това на чуждо място не ходя с колата. . .ха ха ха . Така е по-сигурно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според съответния член и алинея, и знак - и двете ми наказания са неправомерни. Всичко си пише в нета :lol: Но "А" - то просто им избоде очите ;) Карай, и без това България ще се оправи чак като изчезне ;)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според съответния член и алинея, и знак - и двете ми наказания са неправомерни. Всичко си пише в нета ;) Но "А" - то просто им избоде очите :lol: Карай, и без това България ще се оправи чак като изчезне :lol:

И аз така си мисля за любимата ни държава,даже някъде ме бяха укорили ,че съм бил черноглед!Е ,кво да правя като не виждам и един светъл лъч за близкото ни бъдеще!Ако просветне нещо то няма да е в моя живот,може би!Дано поне децата ни да живеят в нормална държава,в което се съмнявам с тези гладни правителства,които лапат,лапат,лапат и не мислят за някаква стабилна индустрия,която да подобри положението на обикновенния българин;)Данъци,глоби,рошвети - това е тяхното мото и цените постоянно скачат за разлика от мизерните заплати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според съответния член и алинея, и знак - и двете ми наказания са неправомерни. Всичко си пише в нета :) Но "А" - то просто им избоде очите :) Карай, и без това България ще се оправи чак като изчезне ;)

И аз така си мисля за любимата ни държава,даже някъде ме бяха укорили ,че съм бил черноглед!Е ,кво да правя като не виждам и един светъл лъч за близкото ни бъдеще!Ако просветне нещо то няма да е в моя живот,може би!Дано поне децата ни да живеят в нормална държава,в което се съмнявам с тези гладни правителства,които лапат,лапат,лапат и не мислят за някаква стабилна индустрия,която да подобри положението на обикновенния българин:rant:Данъци,глоби,рошвети - това е тяхното мото и цените постоянно скачат за разлика от мизерните заплати!
и аз съм на това менение :rant: . Има и още едно нещо , много важно, бълканския бай Ганьовски манталитет!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове мисля че сте прави относно държавата ни, но това не влияе на Хондаджийския ни нрав. Скоро ще намина с новото ми сивиче, да дам рамо на колегите със сивик купетата, че са ми слабост от дълги години тия купета. :rant: Поздрави и повече безпроблемни километри

Редактирано от VTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове мисля че сте прави относно държавата ни, но това не влияе на Хондаджийския ни нрав. Скоро ще намина с новото ми сивиче, да дам рамо на колегите със сивик купетата, че са ми слабост от дълги години тия купета. :rant: Поздрави и повече безпроблемни километри

А така! Ще си доидем на думата за купетата! ха ха ха :rant: Елегантност,возия,и агресия в едно! Това ако не е супер заплюите ме!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица нали ще дойдете пак на Леново?Мене тука некви Астри ме ядосват и ще сваля всичко от музиката която имам(че е около 150кг) и ще им обясня в неделя....Имам мерак и да премерим Прелюда с някой сивик, понеже Рико каза че 6-та ген. хеч 125 коня ше бие Прелюда, а мене не ми се вярва(говорим за Стокови коли както е мойта :drunk:)мерак ми е да видя какво ще стане ако се пуснем с Алекс и неговия хибрид :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица нали ще дойдете пак на Леново?Мене тука некви Астри ме ядосват и ще сваля всичко от музиката която имам(че е около 150кг) и ще им обясня в неделя....Имам мерак и да премерим Прелюда с някой сивик, понеже Рико каза че 6-та ген. хеч 125 коня ше бие Прелюда, а мене не ми се вярва(говорим за Стокови коли както е мойта :shy:)мерак ми е да видя какво ще стане ако се пуснем с Алекс и неговия хибрид :drunk:

Тя е далече от стоковата и зор ще видиш!Ако те бие,гонката не е равностоина!Прелюда тежи бая и без музиката!Но,от опит глава не боли. . .ха ха ха :tooth: Само не знам дали Алекс ще се навие да доиде?Питаи го на лични!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица нали ще дойдете пак на Леново?Мене тука некви Астри ме ядосват и ще сваля всичко от музиката която имам(че е около 150кг) и ще им обясня в неделя....Имам мерак и да премерим Прелюда с някой сивик, понеже Рико каза че 6-та ген. хеч 125 коня ше бие Прелюда, а мене не ми се вярва(говорим за Стокови коли както е мойта :tease:)мерак ми е да видя какво ще стане ако се пуснем с Алекс и неговия хибрид :angry:

Таман ще разберем ! Мойта е към 110 коня таман колкото да бие прелуда :lol::dry: Прелуд 2,3 варви колкото сивик 125. ако и двете коли са здрави и варвят добре мере ли сме ги :) изцяло сток без музикаОбаче тая седмица няма да идвам на пистата,ще ходя на Рали Траянова врата .. мн ги гледам и следа тия бегачки ,мн им се кефа :):P особено миризмата на керосин ... трябва да си крадна малко :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недко, много съм ти сърдит, че не каза за Леново... ся като не съм бегачка можеше да ви посвирим :ermm::lol: Звънни ако има нещо тая неделя :P Пък да видим, ще сменям ли Нисана с Хондичка :tease::dry:;) ;) :angry::) :) :P;):D

Редактирано от resistbody

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недко така и не се похвали на колегите че достоино защити името на марката а и в големия клас пак хонда сивик 6 г взе 1 мясточестито на печeлифшите както се казва.................. :tease:

Редактирано от RIFTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!HONDA си е HONDA........................a ако e купе още по добре :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...