Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Албума е обновен, качил съм всички снимки. Ето ви пряк път към албума:

 

Публикувано изображение

 

TaNo - не качвай така всички снимки в темата, на някой с по-бавен нет ще му зарежда страницата половин час, слагай ги в албум и пускаш линк.

 

Има линк в подписа ми към целия албум :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това колегата с червения рекс така и не го видях,това от месечната среща ли са тия снимки!На колегите от Пловдив,едно благодарско за срещата,макар че очаквах повече хондаци.Щях да кача 2 снимки,но не знам как става тук във форума.Поздрави от Хасково:rolleyes:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре сте си изкарали като гледам и много здрави коли тази година излезнаха на пред БРАВО САМО ТАКА напеаво се радвам за момчетата че са си направели колите както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срещичка си направихме наистина,другата седмица живот и здраве пак сме там,а и времето го дават хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста добра срещичка беше бая хондаци имаше,пък и вече дълго очаквания плакат вече ми краси стаята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TaNo - не качвай така всички снимки в темата, на някой с по-бавен нет ще му зарежда страницата половин час, слагай ги в албум и пускаш линк.Има линк в подписа ми към целия албум :)

незнаех за албума, извинявам се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, снимката която си дал, ако разбирам правилно като кликна върху нея трябва да ме прати в албума, нали? Ако е така - то в случая не работи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, снимката която си дал, ако разбирам правилно като кликна върху нея трябва да ме прати в албума, нали? Ако е така - то в случая не работи :)

да да и аз немога да разбера, опитах се да влезна с тая снимка при другите ама не стана и викам чакай да си премълча явно не съм разбрал пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, снимката която си дал, ако разбирам правилно като кликна върху нея трябва да ме прати в албума, нали? Ако е така - то в случая не работи :)

за което се извинявам, загрях, че не съм я пуснал правилно следварително, но има линк на подписа ми и всички снимки в лабума са с дата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се ваикаите за снимките,тази неделя го дават супер временце! Елате повече хора да се наснимаме и ще си имате снимки;)Пък ако искате можем и едно Пищигово да си направим да открием сезона за хонда-фен клуба! Е,ако има бързи хонди разбира се,които да защитят името на клуба. . . Например наш Пешо с VTI -то или Алекс с V-teka. . .ako имат смелост де. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първомайската група, ще гледаме да сме на линия, че имаме и d16 Turbo, дето поне ше отсрами нас по-слабичките :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се ваикаите за снимките,тази неделя го дават супер временце! Елате повече хора да се наснимаме и ще си имате снимки:hondarulez:Пък ако искате можем и едно Пищигово да си направим да открием сезона за хонда-фен клуба! Е,ако има бързи хонди разбира се,които да защитят името на клуба. . . Например наш Пешо с VTI -то или Алекс с V-teka. . .ako имат смелост де. . .

Дават го 20 градуса в неделя :D Не е лоша идеята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хаиде тогава,гледам двама желаещи има,пишете за да знаем да правим ли среща за Пищигово или не???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да се предвижа до Пищигово, ама нищо не обещавам да не кажете, че съм несериозен,мисля да ви сменмнението за тежките и бавни акорди :D

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сецнах гърба и не мога да помръдна :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не дойдете някоя неделя към Първомай. На 10 тина км имаме писта като Пищигово само че нашата е дълга може би 3 км и е подходяща както за драг 402м така и за драг 0 до максимални ..... широка е и дълга, а и е близо до Пловдив, Асеновград и Хасково .... може да се организираме и да се съберем много повече фенове....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче което направихме днеска със Сашо...Спокойно се вдигат 220+ и се спира.....http://vbox7.com/play:e5528a2cпп.... видеото не е обработено още но след малко ще се гледа вече :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да отворя видеото на Ролин но ако няма органи на реда които да ни притесняват на вашата писта ,мисля че нямаме нищо против да я посетим!Само че на пищигово идват много други коли които нямат нищо общо с хонда феновете и става добро шоу! Там при вас посещават ли я и други ?Да не се съберем 10-15 хонди и да няма никои друг?Като километри предполагам че е около 50 км. от Пловдив малко повече от колкото до Пищигово,но това не мисля че ще е проблем!Даите повечко информация за да не останат колегите разочаровани от прехода;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се ваикаите за снимките,тази неделя го дават супер временце! Елате повече хора да се наснимаме и ще си имате снимки;)Пък ако искате можем и едно Пищигово да си направим да открием сезона за хонда-фен клуба! Е,ако има бързи хонди разбира се,които да защитят името на клуба. . . Например наш Пешо с VTI -то или Алекс с V-teka. . .ako имат смелост де. . .

Аз няма да мога , ще работя по на Спаско колата че оная Б18 - чака , чака , а и има въззможност и да се прави фул Слап от Д16 на Б16 !За сега това се очартава за хубавото вреемеее , аи мойта трябва да попипна тук таме че 27 ще си дойде и ще ме завари по бели гащи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видеото вече работиПо принцип се събираме там лятото, но още не сме откривали сезона поради занижения интерес вече... явно о нямат пари хората.Ето още клипове на пистатаhttp://www.vbox7.com/search/?completed=0&a...%BE%D0%B2%D0%BE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда интересно като на Пищогово! Важно е да има повече хора! На Пищигово със сигурност има ,дано и там при вас да има!Ако имате информация за посещаемостта в момента ще е добре ,защото ако няма хора е по-добре да не се ходи сега!Ще има много недоволни и няма да доидат пак. . .може би. . . А как е пътя до там? Да не плуваме в калища до пистата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента не се събират хора.... по нататък ще вземем да организираме нещата.Иначе пътя до пистата си е асвалт(то тя пистата е продължение на пътя)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асеновградчани казват че много дупки са се отворили и било трудно карането там! Това също трябва да се провери! Ако искате първо вижте как стоят нещата при вас и после да се организира нещо! За шоу винаги ще има навити!Вместо да се трепят по улиците,там по-добре ще се доказват! Между другото ти ли си Ролин от Контра-сървара на феновете?Защото ако си ти ,труден си за убиване;) ха ха ха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах, сега чакам някой да кацне в сървара, ама идват и си заминават ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги,ако някои желае една пробна разходка до пистата в Леново за тази неделя да пише! Поне да видим как са нещата,пък може и една разходка до Бачково да си направим с колегите от Асеновград!ПИШЕТЕ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая Неделя нали е седмичната в Пловдив?Ние мислим да идваме....леново може да го оставим за следващата седмица, хем да пуснем темички и по др. форуми да се съберем повечко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те седмичните вече ще са само в недяля! Така или иначе за да се отиде някъде в неделя ,на седмична няма да се ходи! Ако искате можем преди седмичната да се разходим и пак да си присъстваме на срещата? Виж си личните да не пълним темата с глупости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги разходката до писта Леново я оставете за сега, ние с rollin ще следим нещата защото тук още не е започнал сезона, лятото си е цял панаир от коли но все още е хладно и не са започнали сбирките.... като почнат да се посабират коли ще пишем в форума за да може да дойдат колегите и от Пловдив и от Асеновград и от Хасково понеже е близо на всички :) П.С. дупки има но изобщо не са пречещи и не са толкова колкото си мислите.... вчера бяхме там настилката си е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе най добре ще е и те да си я погледнат, за това ако искате Неделя преди седмичната среща заповядайте аз ще ви чакам и после заедо ще ходим на Срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е рокерски събор на бачково,ще е лудница. Сигурно ще съм там,много предложения станаха леново,пищигово,колояново направо разноглед станах,ай ще ходя да лягам че вчера такава 1пролет нацепих че сега направо цъфтя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rollin - с Рико се отказахме да ходим утре, нека да се позадържи топло времето и да почнат да се събират народа там и тогава ще организираме едно ходене нататък ;) а и тая седмица с това Калояново и рокерски събори ще си останем самички за тая разходка и няма смисъл.За утре си остава срещата в 15:00 на паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско, който има желание да заповяда. Колкото и малко да сме пак ще стане мохабета ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде първмайската група тръгваме ..... интересно ще е 2 дел сола и един прелюд.... дел сол-ите единия с пърформънс тунинг а другия оптичен тунинг, а прелюда с аудио тунинг... ще се видим след малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз неможах да дойда ... :) Бях на една вила на Равнища .. и мн тешка вечер иначе мерак мн имах аре другия път :lol: п.п. Обаче вечерта като се качвахме еба... ралито на горе, пътя нов и аз голямо зарибяване направих само В-тек :P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Калояново беше много яко хонда пак се предцтавихме отлично имахме 1во и 2ро място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ можах да дойда коелги една много коварна кашлица ме е налегнала,но се надявам др седмица да се видим.Недко вие един път ще доидете до Пловдив аз няма да мога да дойда да видя какво си направил този прелюд.надявам се да се видим скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз неможах да дойда ... :) Бях на една вила на Равнища .. и мн тешка вечер иначе мерак мн имах аре другия път :) п.п. Обаче вечерта като се качвахме еба... ралито на горе, пътя нов и аз голямо зарибяване направих само В-тек :) :)

Ти пък поне обхват да имаше или да беше вдигнал телефона .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ можах да дойда коелги една много коварна кашлица ме е налегнала,но се надявам др седмица да се видим.Недко вие един път ще доидете до Пловдив аз няма да мога да дойда да видя какво си направил този прелюд.надявам се да се видим скоро :)

Ами Прелюда понасвирва, ама имам да му вземам още някви глезотийки за донастройка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...