Jump to content
TANKISTA

Кой какво е завършил и къде

Recommended Posts

Средно образование: 9-та френска ез. гимназия -СофияВисше : ВИАС (УАСГ) - Специалност "Геодезия, Фотограметрия и Картография"Поздрави на колегите във форума ;)

И сивика го спираш през ден в квартала ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guni- с теб сме колеги в СВУБИТМа4о- а с теб сме съученици от 108-мо ;)от 2006 уча в СВУБИТ Информационни Технологиипреди 2006 съм учил в 108-мо СОУ "Никола Беловеждов" София /бях в природоматаматическата паралелка ;)/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сивика го спираш през ден в квартала :o

Всее-ки работен :yes: Фона на снимката ми е познат! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1995 - Художествената гимназия в София И. Петров2001 - Художествената академия Н. Павлович в СФ магистър специалност "Плакат и графичен дизайн"Такива ми ти работи. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2002 - средно ГПЧЕ Плевен - с английски и менски2004 - полувисше Barnard Castle School, Barnard Castle, co. Durham, UK2007 - до настоящия момент - висше МИО - СА Д.А. Ценов - Свищов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаех си, че ще почнете да се намирате :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1999 ТЕЕ "Константин Фотинов" гр. Бургас, специалност "Радио и телевизионна техника"2005 Технически университет гр. София, специалност "Електрически машини и апарати"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно: Езикова гимназия в Бургас - Английски и Руски.Висше:Бакалавър I-ва спец.: - Международни Икономически Отношения - Стопанска Академия - Свищов - 02-06.Бакалавър II-а спец.: - Стопански и Финансов Контрол- Стопанска Академия - Свищов - 02-06.Магистър: - Международен Бизнес и Мениджмънт - Стопанска Академия - Свищов - 06-08.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1997 - ТМЕТ гр. Плевен - Ел обзавеждане на промишлени предприятия2002 - Национален Военен Университе гр. В. Търново, специалност "Автомобилни войски"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2004-Средно- Георги Бенковски гр.Тетевен спец.Мениджмънт2008-Висше- Международно Висше Бизнес Училище гр.Ботевград спец.Бизнесадминистрацияв момента Магистратура в същото училище същата специалност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1995 ТМЕТ Д-р Никола Василяди-Габрово Електро обзавеждане на промишлени предприятия2000 ТУ-Габрово "Индустриялен мениджмънт"-Магистърска степен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно:'99-'04- ЕГ Бертолт Брехт гр. Пазарджик - Английски и Немски езикКолеж:'04-'06 International University Sofia - Маркетинг и рекламаУниверситет: '07 - до сега - НБУ Мрежови технологии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно специално97г-ССЖПУ-военно училище Г.Оряховица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1995 - Художествената гимназия в София И. Петров2001 - Художествената академия Н. Павлович в СФ магистър специалност "Плакат и графичен дизайн"Такива ми ти работи. ;)

Средно-специално - "Промишлен дизайн" - "Дечко Узунов" гр. Казанлък Висше - НБУ гр. София - "Промишлен дизайн" - "Арт дизайн" Графичен дизайн, интериор и екстериор. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Строителен техникум Хр. Ботев София завърших 92-ра, след това казарма Плевен, после История в СУ, която завърших семестриално 2002-ра и още не съм се дипломирал - сега опитвам да чета за дипломната работа в къщи (нали виждате как ;) ) - и юли се надявам да взема магистърската тапия.. не че ми трябва ама все пак... иначе от около 10-ина години работя в ИТ сектора - системен администратор, дивелопър,линуксаджия,мрежар.. въпреки годините още несемеен..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СА Д.А. Ценов - Свищов - Стопанско Управление. В момента съм 3-ти курс :tooth:

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1999-2004 ПМГ "Никола Обрешков" – Казанлък2004 - 2008 ТУ Пловдив спец. МТТ2800- сега магистратура в ТУ пловдив пак спец. МТТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе къде се губят сливналии, що не пишат тука, може и аз да намеря някой френд от учебните години :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2006г. завърших ПМГ,във Видин.Сега съм втори курс в УНСС,"Ик-ка на отбр. и сигурността".Трябваше да съм 3-ти,но след 1-ви курс ходих в САЩ(трябваха парички за Сивик) и прекъснах за 1г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средно: 2005 год. Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия - гр. Пловдив ( сиреч Строителния техникум)висше: и сега 3 курс в ПУ "Паисий Хилендарски" - спец. Маркетинг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Средно:Обединен техникум по механика и електроника "М. В. Ломоносов"- гр. ДобричСпециалност- Промишлена електроникаВисше:Технически Университет ВарнаСпециалност- Автоматика информационна и управляваща техника (Бакалавър) 2001-2006Отне ми малко повече от очакваното !!! Специалност- Siemens PLC (магистър) 2006-все още :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука тия години беше, завърших ПГСА - гр. Враца, демек Професионална Гимназия по Строителство и Архитектура! Тамън 5 годин бех тама! :angry: Ако уча висше, ще е само висше - военно! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завършил съм бившия ТМЕТ - Н. Й. Вапцаров - гр. Враца - Технолог-програмист на машини с ЦПУ (стругарче с модерни стругове) :dry: през далечната 2000г.В момента почти съм завършил ТУ - гр. Варна - Корабостроене и морска техника (останаха държавните)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време беше ТМЕТ "Стойчо и Кица Марчеви" - Хасково "Електро обзавеждане на промишлени предприятия" (поздрави на колегата жичкажия:cool:После малко "учих" ИИС (Икономика на интелектуалната собственост) в УНСС , ама прекъснах. После записах КИТ (комуникационни и информационни технологии) в свободния факултет на ТУ-София .Работата се оказа с по-висок приоритет и вече нищо не уча , но някой ден...

ЕЕЕЕ, Сашо благодаря за поздрава(двамата бяхме съученици в техникума в Хасково.И така средното ми е жичкажия.Бакалабар- УНСС спец."Финанси", но във филиала в Хасково от 2002-06Магистър в академията в Свищов-спец."Финансов мениджмънт"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завършиш в ТМЕТ(вече ПТГ) - Н. Й. Вапцаров - гр. Враца през 2005 год. спец. Управление на транспортно предприятие (ДАП-аджия) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Ето и моето образование:1. Техникум по механотехника Хр.Ботев гр.Смолян -специалност "ХЛАДИЛНА ТЕХНИКА"2. Технически колеж Смолян - специалност: "Комуникационна техника и технологии"3. Технически Университет София-филиал Пловдив - специалност: "Комуникационна техника и технологии"Това е засега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да добавя, че бях почнал да уча в ПУ - руска филология задочно, ама бачкането ме принуди да спра с учението и съм изкарал едвам 1-вата година :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента уча висше в Техническия университет - София, специалност топло и ядрена енергетика (4 курс). :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми защита на дисертация в ТУ-София, като в същия университет съм редовен асистент от година-две.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм в 12 клас в СОУ "П.К.Яворов",профил математика,физика и информатика,мисля да кадидаствам в "Асен Златаров"-гр.Бургас в Колеж по туризъм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уча пред последна година в ПГ по туризъм за екскурзовод .. след като завърша даскало смятам да продалжа с образованието си ии да уча или за екскурзовод, или нещо свързано с туризъм :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гимназия - хуманитарна с немски, история и философияВисше - в момента 3ти курс Психология в ПУ :rolleyes:Обмислям втора специалност маркетинг/мениджмънт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, тая тема е като "Да се върнем години назад" :)Средно: 118-та гимназия в Младост-1, София, през далечната 1983г.Висше: ВМЕИ "В.И.Ленин" специалност "Изчислителна техника" през 1990г. Сега е известен като Технически Университет - София :)

Баце и аз съм завършил 118-то само че 2004-та :D Едва ли ще имаме общи преподаватели :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ВИАС-аджии, може да спретнем едно строително парти. Така като гледам имаме си по един от всичко :lol:Завърших 119 СОУ Акад. Михаил Арнаудов, сега съм 2-ри курс в УАСГ (бившият ВИАС), специалност Строителство на Сгради и Съоръжения (бившото ПГС). Черният сивик в околностите е моя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших Музикалното училище НУМСИ Бургас...Първо почнах с контрабас,после минах на тромбон,обаче в 12 клас не се явих на изпита по тромбона и вместо средно-специално,сега май е само средно образование :bash: а м/у другите инструменти съм си свирил на бас китара и това учех 3 семестъра в НБУ,после 1сем. барабани и накрая 3-тата година съм Тонрежисура или по-скоро бях,шот прекъснах Тъпия Нов Български...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй,при мен стана мноо лошо...изключихаме в 3-ти курс....и ми убиха желанието да уча...много съжелявам сега,но май е късно.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших езикова гимназия с френски,след това стопанско управление :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия месец завършвам ПГМЕТ гр.Ловеч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

професионална гимназия по електроника и химични технологий- гр.плевен спец.микропроцесорна техникаа в момента: технически университет-варна ЕЕЕО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...