Jump to content
TANKISTA

Кой какво е завършил и къде

Recommended Posts

Техникум по транспорт - Плевен 1987 (миналото хилядолетие) - ДВГТехнически унверситет - Русе 1995 (също миналия век) - ДВГОстаналото е тайна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като родителите ми с много труд ме разубедиа да се откаа и от спортното училище и от вилхемпиг , двигатели с вътрешно горене, завърших 9та френска езикова гимназия випуск 96, след това отидох да купонясвам една година в Благоевград и след това заминах да събирам силни усещания по чужбина където завърших комуникации и информация – маркетинг и реклама и по късно експерт по външната търговия на малки и средни предприятия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно специално-промишлена електроника,после в ИУ Варна спец.иконимика на търговията но маи няма да го завърша...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Строителет техникум - Пловдив 2002 (по настоящем ПГСАГ)Висше строително училище "Любен Каравелов" - гр. София през 2006-та (магистратура ССС)п.с. Специални поздрави на колегите от бранша!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно Милиционерско Училище- Феликс Е. Дзерджински-Пазарджик-1987г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно специално-Хладилни инсталации ,Техникум-Млада Гвардия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техникум по транспорт - Плевен 1987 (миналото хилядолетие) - ДВГ

:D Автотоооо :D Бях със същата специалност в родният Плевен , но не успях да завърша поради заминаването ми в Испания ... В момента си довършвам средното в "Димчо Дебелянов" гр. Варна вечерна форма ... На 22 Ще съм завършил средно образование ... Малко жалко , но така се стекоха нещата :) ...П.С. Съжелявам ако съм лееееко ОФФтопик ... Айде със здраве колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средно в прочутия ПЛЕВЕН :) СОУ "СТОЯН ЗАИМОВ" ВИШЕ "Икономическа психология" УНСС СОФИЯ :D

Редактирано от HORHE :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средно 91 СПТУ Корабостроене Бургас Висше 95 НАТФИЗ - АМДТ ( Актьорско за драматичен театър демек :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз да се включа.средното беше през 97 в пловдив техникум по облекло АнаМай.щях да ставам дизайнер на дрехи ама ме изби на интериор на автомобили.висшето остане като незавършен проект за НАТФИЗ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техникум по електротехника гр. Монтана едвам едвам.Сега съм първа година в ТУ Варна спец. ТТТ (транспортна техника и технологии).Казано на кратко, ако имате въпроси за електроника и коли не се обръщайте към мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая година се сбогувах с Английска гимназия ''Гео Милев''. Сега се стягам за ВИНСа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая година завърших ПГЕ "Христо Ботев" град Монтана (Електрото демек) . За сега се стягам да продължавам нагоре.. ще видиме какво ще излезе :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guni- с теб сме колеги в СВУБИТМа4о- а с теб сме съученици от 108-мо :cool:от 2006 уча в СВУБИТ Информационни Технологиипреди 2006 съм учил в 108-мо СОУ "Никола Беловеждов" София /бях в природоматаматическата паралелка :D/

Я, Калинчо :DИ аз съм от 2006 в СВУБИТ Информационни ТехнологииПреди това 34то Английската гимназия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВВМУ ''Н.Й. Вапцаров" 1995-2000г.Корабни машини и механизми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1995-2007г. СОУ "Георги Бенковски" гр. Пазарджик - Математика и информатикаА в момента съм студент в Пловдивският Университет със специалност "Математика и Информатика" - вече почна да ми писва да уча едно и също :cool:

Редактирано от p0n1X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1997-2002 г. ТУ - София Комуникации. В момента се опитвам да завърша електроснабдяване в Габрово ама нещо не се получава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1997-2001 г. - Техникум по Транспорт "Дж. А. Макгахан" гр. София - специалист Автомобили и кари ДВГ - средно специално2001-2006 г. - Висше Транспортно Училище "Тодор Каблешков" гр. София - Електроенергетика и електрообзавеждане - ЕЕЕО - бакалавър2006-2008 г. - Висше Транспортно Училище "Тодор Каблешков" гр. София - Електроенергетика и електрообзавеждане - ЕЕЕО - магистърСлужбата в детската градина и основното ми образование няма да ви кажа :cool: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007-СОУ ''П.К.Яворов'' гр.Стралджакъм момента 3-ти курс в ТУ-София ,Транспортна техника и технологии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технологично училище електронни системи към ТУ СофияБакалавър Икономика на търговията в УНССМагистър в момента карам Маркетинг в УНСС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И така:Средно образование - Математическа Гимназия Атанас Радев, гр. Ямбол - със засилено изучаване на Английски език, Информатика и Информационни технологии.Висше образование - Колеж по туризъм, гр. Варна. - Мениджмънт на хотели и ресторанти => Утре вечер - Абсолвентска вечер. :)

Редактирано от Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз завърших Професионална Гимназия По Облекло и Хранене гр. Видин с специалност Техник технолог хлебарски и сладкарски изделия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1999- СПТУ по Машиностроене и Електроника гр.Свищов2005 -СА"Д.А.Ценов" сп."Финанси"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди около половин година се дипломирах, завърших задочно обучение в НПГПТО "М. В. Ломоносов" София - казано накратно оптик съм по професия (по документ).

колега...:lol:) и аз завърших това преди 4 години..сега уча в нбу, 3-та година..
Поздрави на колегите от "Ломоносов" и аз завърших това училище, но преди 7 години (2003г.), по мое време беше ОТФМО "М.В. Ломоносов" , май наистина тази тема ще събере доста хора с общи спомени :lol:2007 ТУ-София специалност Прецизна техника степен бакалавър2009 ТУ-София спец. Метрология фина, механика и оптика степен магистърот 2010 ТУ-София спец. Точно уредостроене - докторантураПоздрави и на всички от ТУ-София ;) Редактирано от cronnoss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортно училище "Г.Бенковски", ВарнаСпециалност Борба, втора специалност- вдигане на тежести. На всичко отгоре Руски и Немски отгоре отгоре там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'meche_s_tesla'

'ADH-Honda'

 

Поздрави на колегите от "Ломоносов" и аз завърших това училище, но преди 7 години (2003г.), по мое време беше ОТФМО "М.В. Ломоносов" , май наистина тази тема ще събере доста хора с общи спомени !!!

Присъединявам се към завършилите ОТФМО "М.В. Ломоносов" :dry: С cronnoss бяхме съученици, и тези няколко години прекарани там с него, останаха като най-хубавия, безгрижен период в живота ми. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Техникум по ядрена енергетика "Игор Курчатов" гр. Козлодуй 2002 г. Специалност - "Ядрена топлоенергетика" :rolleyes: . Малко завъртяно име има специалността, но всъщност не е кой знае какво .. излизаш си прост турбинист :D. Мисля тази година да запиша задочно "нещо-си" ... :tooth:

Още един турбинист от Игор Курчатов випуск 1994 Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2005г- ТГ "Княз Симеон Търновски "-Стара Загора- спец. "Счетоводство"2008г-КИУ" С.А. "Д.А.Ценов" -гр.Свищов -професионален бакалавър, спец. "Стопанско управление"2010г-С.А. :Д.А.Ценов" гр.Свищов - магистър ,спец. "Мениджмънт на бизнес организациите" , 2011 Май месец си прибирам дипломата и стига учене за този живот:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основно - 78 СОУ Христо Смирненски гр. БанкяСредно - ТИХ проф. д-р Асен Златаров София (когато аз влязох се водеше ТИХ, преди да завърша го промениха на ПГЕБ)Висше - за 4-та или 5-та година съм втори курс в ХФ към СУ.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен неможа да илезне добър електричар но през 1993 година заварших ТЕТ,,М.В.Ломоносов" град Горна Оряховица, монтоър на ел уреди апарати и устроиства

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Национална Спортна Академия "В. Левски", гр. София - 2004г - магистър :D Национална Спортна Академия "В. Левски", гр. София - 2003г - бакалавър :D Средно Общообразователно Училище "Спортен профил", гр. Търговище - 1996г - средно образование ;) Средно Общообразователно Училище "Спортен профил", гр. Търговище - 1992г - основно образование :lol: 118 ЕСПУ "Л. Стоянов", гр. София - 1987г - начално образование :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...