Jump to content
B E X 3 M

НАСЛАДЕТЕ СЕ!

Recommended Posts

Това е целия ми архив на Бг Хонди.Този път няма да правя филмче а реших да ги пусна като снимки.Наслаждавайте се:lol:http://www.bex3m.snimka.bg/album.php?album_id=338537

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много сполучливи проекти евала на колегите за усилията и вложения труд с желание всичко си постига колкото и пречки да срещниш по пътя си :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеееее... това наистина е невероятно... Целия този архив е нашата гордост!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала наистина :o мисля,че се влюбих във това варненското купе В5940СХ прекрасна е :D Лятото почвам да правя и моята.Пожелавам много безаварийни километри на всички колеги :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕВАЛА НА ВСИЧКИ за колите .... :) и успех за бъдещите проекти :) ( ма чак с двете съм влезнал в албумчето бееее , мани мани :) )

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала има страшни коли :cool::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страааашшшшнииии, много красавици видях :cool: някой от тях и на LIVE :P евала колеги.Успех на всички с проектите. :P:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега евала много яки машини. Мого тунинг много нещо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Това е най-яката хонда която съм виждал през живота си! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;):);) ;)


Публикувано изображение
Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз така мисля .тя сега е с нови джанти 16 и раздути предни калници.ЦЕПИ МРАКА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен архив,браво колега-просто няма друг такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникални коли просто ! Евала за ентусиазма , усилията и парите хвърлени от хората по тия коли , просто са страхотни! Надявам се живот и здраве да имам честта да видя всички тях или по-голяма част от тях на Националната среща :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега архива направо ме хвърли в тъча ;) има страхотни проекти,признавам си,че ми се изплакнаха очите!Евала на всички за красивите колици. :D Ако знаех,че някой прави такъв архив щях да сложа малко актуални снимки на Yin Yang-a :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ценител на красотата и на хонда и за това направих архива.да не се сърдят колеги ако съм ги пропуснал в материала.И да знаето грозна ХОНДА НЯМА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е целия ми архив на Бг Хонди.Този път няма да правя филмче а реших да ги пусна като снимки.Наслаждавайте се :Dhttp://www.bex3m.snimka.bg/album.php?album_id=338537

Наистина има на какво да се насладиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много качествени изпълнения има в българия БРАВО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектният албум. Много е добър,колега! Изтеглих всичките снимки ,да си избирам тунинг на моята д13 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер са всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина уникален албум и има изключително красиви хонди, просто евала на колегите и черното варненско купе наистина цепи мрака, изчистено и същевременно красиво а видях и доста мои снимки, в смисъл мойта кола я няма, но има снимки правени от мен и ме прави горд, че съм запечатал нещо красиво, ще добавям и аз снимки да разширява колегата албума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата! ,не знаех че в БГ имаме толкова красиви хонди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от къде извади този дълък ЧАТАЛ \снимка 84\,тя ще прескочи колата без да се засилва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

радвам се чи ви харесва албума.Това е гордостта на клуба нида се надяваме че албума ще се увеличи и хората които го видят ще се надъхат и ще покажат нещо ново към колекцията

Редактирано от B E X 3 M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много готино албумче :) Радвам се , че и моита красавица я има :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавици !Аз съм фен не само на оптичен тунинг ами и на силов!И си имам фаворит от колекцията : черен сивик 6г. хеч От варна Б20 турбо ! Да му е жив и здрав собственика . и се надявам на среща с тази кола и този уникален фен :) дано на националната се видим....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във връзка с оптиките, искам да поздравя колегата за албума, идеята е перфектна.п.п.не знам дали имате като моите наблюдения, но ми се струва че най-много оптичен тунинг се наемат да правят хората с малките мотори 1.3 1.4 ...какво мислите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не знаех че в БГ имаме толкова красиви хонди!

И аз така направо се развълнувах от гледката.От златни ръце създадени ...! ;) ;) Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от къде извади този дълък ЧАТАЛ \снимка 84\,тя ще прескочи колата без да се засилва

Абе мен ко питаш ЧАТАЛА е мноооого хубав, сигурно самата гледка може да накара повечето мъже да пуснат по една сълзичка от благоговение :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински красоти напилними окото с красавици :):D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги може ли някой да намери снимка на тази хонда сивата и да я пусне в темата.http://www.vbox7.com/play:38bb3bdcот много време я търся

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето още една за колекцията на , която аз доста и се кефя , и си я гледам от време на време :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

....тя е на МИТАКА той ако иска да пусне по добри снимки аз само тази намерих с тия преинсталации на компа някой съм ги затрил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето още една за колекцията на , която аз доста и се кефя , и си я гледам от време на време :)

 

Публикувано изображение

тази е на Krelion - Калоян, помолете го да ви даде по-нови и актуални снмки, а колата е уникална отвсякъде и заслужава да е в албума, за да и се радват всички :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега

колега погледни тук-Visit My Websiteподобен мой албум с не толкова много хонди, но има няколко мн-добри, които нямаш.П.П - наблегни на тъмно синия прелюд 3-та г.(със спящите фарове) - също уникална кола на наш колега в която е вложен страшно много труд и любов. Дано съм помогнал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

уникална колекция колега!!! Горд съм,че съм 1 от щасливците дето карат хонда ;) .Надявам се някой ден и аз да вляза в тази колекция :cool: ,но за сега ще са задоволя с тъмните стъкла :P .Видях коментар за двигателите 1.3 1.4 прав си колега повечето коли са с такъв двигател не само в БГ ми и тука са така в Ирландия :)Много ми хареса 275-та снимка страхотно е направен оптичния тунинг.Спойлера съм го виждал на голф 4 или 5ца също много красиво стои.Браво на собствениците на тези автомобили мн усилия и любов са вложили страхотни са а и каките не лъжеха ;) 1-та хонда също много ми хареса направо се влюбих пък за 84-та снимка ако са поразровите може да я намерите и в различни ъгли :P незнам заради колата или нещо др ама ..... :) искам и аз такъв майстор да ми рови из колата ;) ;) Евала за майсторството и старанието :robot:

Редактирано от SH3M37A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...