Jump to content
Wolfcry

най-после да се похваля и аз с

Recommended Posts

след много месечно търсене в нашата мила страна, както и в германия, най-накрая намерих това чудо :D от щутгард е, на 166 хиляди реални километра, 94та d15b2, сервизна книжка в хонда сервиз в щутгард от 0 до 160000 всичко е описано кога какво е правено и сменяно :D отвън и отвътре е перфектно запазена, вътре все едно човек не е влизал :P нищо не е правено и слагано, всичко си е оригинално както си е произведена, made in japan, вина го проверих :) и ето и една снимчица, като си я направя както ми харесва ще сложа снимки :D ех мносо съм щастлив ! гледана е с много любов тази кола от ценител, това ще направя и аз. двигателя работи перфектно, а бе нямам думи ! просто е невероятна !http://img134.imageshack.us/my.php?image=photo0136sl0.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Карай разумно и без ремонти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш колко ми харесва тоя черния преден капак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,наистина е много красива,а и си я взел от там където и аз моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, красавица! Много икономични и безаварийни! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си я караш със здраве и много безаварийни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихаааа....  :D много хубавкааа.......  :) честито и да си я глезиш ей.......  :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда,КРАСАВИЦА :) ЧеститооооОООООоооо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукла.Много да и се радваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеххе леле Кукла е страшна. Ммм все едно преди 5 минути япончето я е забърсал с парцала да свали праха от завода. Много да си те радва красавицата със здраве да си я караш и много безавариинииии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви много :) ще си я гледам естествено, повече от жената даже ;) много време мечтаех за такъв хеч, лангъркайки се в mx3 mazda и най-после си сбъднах мечтата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич колицата е много хубава майна,карай и се кефи много на новата машина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж и аз седнах в една 5г. чистак - бърсак, гаражна ли е била незнам,ама усещането беше невероятно :angry: Ако можеше да ги пуснат отново 4,5,6- а генерации в производство като ладите...Ех :angry: :angry: Еми късмет с новата ти придобивка и много безавариййни, колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110 на втора на 6000 оборота, почти 180 напрай на 3та на 7500-600 :) никога не съм карал такова прекрасно нещо, върви се едно е 2008ма :( двигателя как мърка ахххх ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и дълго да не ти омръзва! Разбирам те напълно. И аз се кефя на една такава запазена ку ...кукла :) Много ми направи впечатление това 110 при 6000 оборота. Мислех, че купето има малко по-дълги скорости от хеча :(Колелата да не са с повече от заводския размер!?

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и малко повече от 6 да са били, но под 6500 със сигурност :( просто нямам думи ! ще я покажа на пловдивчани скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много безаварийни километри! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега-много е хубава Хонделата-пази си я и умната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега със здраве да си я караш Хонделката и ти пожелавам много приятни и най-вече безаварийни километри с нея :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Пожелавам ти много безаварийни километри и да не знаеш какво е това сервиз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се "похваля", че сутринта си заварих количката без преден десен мигач и заадрана броня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) какви й се случи колега?! Откраднати ли са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде живеем, колеги ? :) Искрено ти съчувствам, за пръв път виждам толкова запазен екземпляр, за 6500 и 110 на 2-ра не знам при д15б2, но колата наистина е уникално пазена и ето, пристигна във България, може би до тук......дано да намериш сили и възможност да я запазиш поне до това положение, в което си я взел! С уважение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110 на втора на 6000 оборота, почти 180 напрай на 3та на 7500-600 :) никога не съм карал такова прекрасно нещо, върви се едно е 2008ма :) двигателя как мърка ахххх :D:P

колега све пак не абравяй ,че и други карат такива коли.на 3-та 180 нема как да стане с тоя двигател,а и на 2-ра прекъвача ударя на 95.иначе е хубава със здраве да си я караш.А най-лошото на целия тоз мерак да ти се случи подобно нещо,изпадал съм в подобно положение с предишната ми красавица и знам как се чувстваш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не вече не знам, кво да кажа точно преди малко чета за още една открадната сега пък за расфасована, абе хора ще ви кажа едно трябва да се по събудите, защото и аз бях заспал но това е ни е се намираме в българия страна на необятната простотия долност и подлост маиката му е застраховка, аларма и други шукаритети и до момента с алармата и застраховката (каското) платено паркинче това е истината и колкото и да не ни се дават няма друго решение другото е даго дебнеш цяла нощ и бой батко . ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво печеля да лъжа за скоростта ? просто споделих възхищението си ;)относно случката сутринта.. нямам думи.. живеем не в "кенеф" ами не знам в какво......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Карай разумно и без ремонти.

Тя, ако е на 166к, ремонт ще види, ама друг път. Най-много някое маркуче или уплътнение. Честито колега, пожелавам ти кефа, да не те изостави никога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво печеля да лъжа за скоростта ? просто споделих възхищението си :)относно случката сутринта.. нямам думи.. живеем не в "кенеф" ами не знам в какво......

колега след като сложих енджъл аиса ми останаха оригиналните фарове и мигачи и реално не ми трябват за нищо, ако искаш мини да ти подаря един мигач, мисля че беше здрав а и без това се чудех какво да ги правя. Иначе колицата е красавица и ти пожелавам джамбазите да стоят далеч от нея и милиони безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сгонихме се с колегата с червения рекс до едно OMV тая вечер, мацката ми караше, не знам дали забеляза, не че имах шанс ако бях аз де :) евала брат, голям ти в звяр хондичката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво печеля да лъжа за скоростта ? просто споделих възхищението си :D...

ти ше кажеш, какво си мислиш, че печелиш... но никой не се съмнява, че лъжеш. ... може би членство в клуба "сивик 5 ген. - пикова точка в развитието на автомобилостроенето" колата е лудница а? самолет ... ... късаш ли Х5-ци както колегата с прелюд 2,3 ? страхотно Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това ако не беше заяждане пък незнам какво друго.А защо прелюд 2,3 да не къса БМВ Х5, какво като е Х5 да не да е истребител, или развива скороста на куршум...без да има обидени, казвам си мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:fun: Моргата е пълна с мъже, на които пишката им става от 10 на 15 см, докато "късат" някого на светофар, магистрала или първокласен път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека вече затворим темата, тъй като тръгна не на където трябва :fun: аз показах каквото имах за показване, което в крайна сметка беше и единствената цел на темата, благодаря на модераторите и за добрите пожелания :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...