Jump to content
kalmara

Още една класика в жанра...

Recommended Posts

Хм, от доста време се сдържах да се похваля чак от както взема книжката, нооооо вече не издържам - чувствам се коледно настроен за това реших че е крайно време вече да се похваля на мойте любими колеги. :) Някои от вас вече знаят, а за тези които не знаят .... ами след дългогодишни мечти и подсмърчания преди по-малко от месец се сдобих с вечно желаната, вечно мечтаната, всеобщо любимата.......... :) :) :)

Публикувано изображение

Не мисля че ще ми стигнат думите и времето да опиша мъките и дългото чакане докато се сдобия с нея...защото първоначалния вариант беше внос на д15ка, но просто така се протекоха обстоятелствата, че .... напрао се родих, умрях, и пак родих от кеф!! :)

Съжелявам, че съм толкова постен, но в главата ми се въртят хиляди редове, които дори и да седна няма да успея да опиша достатъчно добре, че някой да ми повярва и да ми стане съмишленик на чувствата, които изпитвам ........ просто това е! Реших че съм коледно настроен и искам да се похваля с нещо радностно! :angry:

 

п.п. Да си подсигуря алибито - след протичането на всички неща, и всичкия огромен късмет който ме сполетя покрай този автомобил, дори и като отидох да се регистрирам в КАТ също ударих на късмет - не съм си плащал нищо допълнително за гъзарския номер ! Съвсем случайно ми се падна!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и много безавариини километри. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, ти си я заслужаваше колега. Честито и много да я глезиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееее честито и от мен и мнооооооо безаварийни километри , и умната защото това е сериозна кола за първа кола :angry: Успехи ти желая с любимата ти и весели празници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да си я караш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ЧЕСТИТО 150 кончета ли е тая машина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре пак честито и все повече кеф да ти доставя!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като привърженик на ръбатите Хонди, тая твоята е просто неверояна гледка. Честито, много и безаварийни километри с тази черна торпилка :)Мда и пожелавам ти да достигнеш визията от аватара ти, просто много готин тунинг :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ники,много щастливи моменти с красавицата ти желая от сърце!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,радвам се много за теб,защото и аз съм в същото положение,макар че моята не е толкова лъскава!http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry267130Пожелавам ти много безаварийни моменти с нея,а дай боже един TYPE-R по нататък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и от мен едно официално ЧЕСТИТО !!! Със здраве да си я караш и да не ти създава проблеми :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ники :) Нека да те радва много, че като знам колко много я чакаше трябва да ти се отблагодари за мъките и търпението :):rolleyes: Весели празници :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа само едно .. което казах и на теб ... ако не беше изкочил прелюдеца .. шанса таз кола да е в мен беше 90% !! :rolleyes: Тъй че яко газ на кефа и фнимаай с десния педал че могу рипа ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когат са засечем ша дадеш да го пробвам, да ти кажа мноу ли си са преебал... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм пич ... па дано не са засичаме на магистралата ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :rolleyes::):)

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито калмар!Наистина сериозна кола като за 1-ва! Дано ти носи само щастливи мигове :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито адаш! Разбирам радостта ти напълно ... аз колко чаках докато си зема мойтаа ... да си я караш безаварийно и да и се радваш все така! (знам, че ще е така ... Хонда е неизлечима болест :rolleyes: ). Живот и здраве ще дойда някой ден на Хонда среща във Враца, та да я видя на живо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп честитка и от мен........още един класик сред насOLD SCHOOL RULEZ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха още една 4 генерация в клуба честито брат да си я караш със здраве всичко най хубаво с нея хонда 4 генерация рулезззззз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, евала за покупката, колата си заслужава парите, НО... искам да ти дам един съвет! Казвам го като млад шофьор, който хвана бика направо за рогата - внимавай много с тая кола, не си позволявай волности! Върви много, но и лесно се троши... затова... бъди внимателен, карай достатъчно бързо, хем да ти е кеф, хем да не претрепеш себе си и околните! Безаварийни километри и VTEC-ов адреналин до дупка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4G RULZ просто ;) много добре те разбирам пич,аз така се радвах на мойта и още не мога да и се нарадвам,а за моя жалост от 2м. не съм и се радвал,че съм в София а тя си е в Пловдив ;)Честито и много...нежни моменти да имаш с нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-хубаво от една сбъдната мечта на коледа ;) Много безаварийни километри и от мен и внимавай да не правиш много дупки в асфалтта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма честитка да сиа караш смного кеф издраве чувствата са ми познати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Ники От каде го изнамери това зверче ;) да си я караш с кефче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Като човек преживял подобна мечта, но с рекс 2-ка напълно разбирам как се чувстваш. Със здраве и мноооого безаварийни километри и яки мигове с резачката. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всички! Само положителни емоции и много здраве. Честита рожба :D ! Казвам го защото тази кола е това за всеки, който я притежава. Никога не омръзва и ти дава много повече, от колкото си очаквал. Като гледам може би е време да се строим и преброим всички с ЕЕ9ки, че вече им загубих бройката. Невероятно много да и се кефиш и умната! Пази я много! Не останаха много такива по пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...