Jump to content
Данчо

Лентите под рег. номер

Recommended Posts

Значи, днес получих офертата за въпросните ленти, намерих къде да ги напарвя.Нещата зависят от това кога аз ще ги стартирам.Съжалявам за забавянето, но така стана по-добре иначе нямаше да стане въобще това което искаме.Та по същество....Цена на бройка:3.50 леваЦена на брой за светлоотразяваща лента:4.50 лева.(попитах дали има възможност да се направят така и те казаха че нп)Пояснявам, че да са знае:ТОВА СА ЦЕНИТЕ, КОИТО АЗ ПОЛУЧАВАМ ОТ РЕКЛАМНАТА агенция и те са без ДДС.за ддс-то не е проблем , това е моя грижа.Интересува ме:1.Как намирате цената(до сега не съм се занимавал с това нещо и на мене ми се струва наистина адски висока)2.Решил съм да направя 200 обикновени ленти, дали ще има някой от вас който иска светлоотразителна за да знам дали да пусна и 50-тина такива бройки.3.Да търся ли на друго място(имам още едно място където мисля че ще могат да ги изработят)?Благодаря за вниманието.Чакам вашите мнения.

Редактирано от YordanIvanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии значии аз вече си имам такива ленти, но да се включа с мнение. Според мен не е болка за умиране цената, но тези, които ни направи момчето от предния път, за което сме му благодарни, бяха за 2лв/бройката, а се реши да се сложи 1лв. отгоре за благотворителност. И след това изкуствено, направено от нас самите, поскъпяване, имахме 3лв/бройка - 6лв. за кола. :whistle: Дали е високо ще кажат хората, които тепърва ще пазаруват такива допълнения към автомобилите си. Успех. :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишните бяха по 3 лв. сегашните 3.5, предвид глобалното поскъпване на всички стоки, мисля че цента е ок, аз лично ще си купя един чифт от теб...въпреки, че напоследък ме е срам по улиците, че съм част от форума :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може и за мен един комплект светлоотразяващи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 светоотразителна за мен и 1 обикновена !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам светоотразителни, дизайна същия ли остава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

записвам се с два комплекта от които има ;)браво за ентусиазма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и мен с две светоотразителни. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.honda-club.cz/butik/spz-r_velke.jpg ето така са при нас цената е 3.50 бройка ето и другите неща които предлага клуба .... http://www.honda-club.cz/butik.php Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за мен един комплект нормални, благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 2 броя светлоотразителни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен две светлоотразителни, а ако няма - две обикновени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много желаещи,пускай ги в изработка,и после в продажба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен комплект светлоотразителни. Само пуснете да видм какъв е дизайна.

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 2 броя светлоотразителни :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Автора на темата: Колега 1во Благодаря ти, че си се хванал да се занимаваш с нашите прищявки. Та по темата... в момента имам една обикновенна лента, на която логото на клуба е доста малка, а самият надпис Fan Club (с ръкописният шрифт) не се забелязва, освен ако не се вгледаш найстина много съсредоточено. Въпросът ми е дали има вариант това нещо да се уголеми по някакъв начин!? Иначе за мен един комплект (2 броя) светлоотразителни. Благодаря ти!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, относно дизайна на лентата, той вече е изготвен и ако искате да бъде променян обърнете се към дизайнера на тази лента за да не плащаме и оформление защото ще се вдигне цената на лентата.обаче ако сега променяме дизайна става много тромаво.... и всичко се забавяп.п.не знам каква лента имаш ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още два броя светлоотразителни :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искал по два броя от двата модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, относно дизайна на лентата, той вече е изготвен и ако искате да бъде променян обърнете се към дизайнера на тази лента за да не плащаме и оформление защото ще се вдигне цената на лентата.обаче ако сега променяме дизайна става много тромаво.... и всичко се забавяп.п.не знам каква лента имаш ти

Това беше само предложение, но щом е толкова игра - здраве да е. Значи за мен остават един комплект (2 броя) светлоотразителни, пък каквито са - такива. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме и мен за 2бр. светлоотразителни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 комплект светлоотразителни за мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен по 1 брой от двата вида ;)Четох една тема против безразборното раздаване на такива ленти. Според мен не е лоша идея, ама доста трудно осъществима. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние, феновете на хонда, не искаме всеки който кара хонда да има такава лента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в последно време се натъквам на хора, които не обичат мн хонда заради рацерите които правят дивотии по улиците и с риск да бъда заплют или напсуван някъде бих искал и аз 2 светлоотразителни. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 комплекта светлоотразителни ( 4бр. :o ) Поръчвай, интерес определено има!Благодаря ти, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Бихте ли дали линк с тия ленти да ги видим изобщо какво представляват?1бр. светлоотразителна и за менБлагодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...