Jump to content
Mr.OFF

Една класика в жанра ...

Recommended Posts

Още една сбъдната мечта в мойта житейска история ! Prelude 3 gen. BA4 купе с редкия B20A7 - мотор/150ps/ ... червен с уникално запазен салон за годините на колата !

Вече официално моя ... и понеже съм адски накефен от тая кола/уникална е/ реших да споделя с вас !

Благодарности на Doggy/Румен/ и Prelude/Иво/ за инфото което ми дават ! 10x пичове ... вече сме в един отбор ! Следва обновяване на колата !

Поздрави ! ;)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

... а всъщност на снимките е мръсна .. :(

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бряяяя,аз нищо не съм усетил от таз покупка...жаден си умрях... ;) ..откри и ти истината за стария матрял,ам?Ся разбра ли кви ми бяха ония мухи в главата?Айде със здраве да си се ползвате с червенушка.Чакам си завойчето...примерно СЗ-Варна-Плевен-Елена-СЗ... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито бубе,всичко разбирам ама защо не е черен :( Много км-та да му навъртиш ;)

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивоооооооооооооо много бързо бе ония ден ми спомена нещо и днес хоп подпалил си джапанката МНОГООООоо безаварийни километри много се кефя че си намерил това което търсиш. Докторката и тя трябва да черпи защото и тя може би си има вече ег3 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица ..Дано само е в добар технически вид че по наще патища и новите са за сменяне :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :lol: С здраве да я ползваш и от мене Метни някакви снимки да видиме как е отвътре колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емоции големи ти желая с придобивката! Много истинска кола е това!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Завиждам ти, благородно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, Ивооооо, честитоооооооооо!!!!!!!Много се радвам на новата ти придобивка!Да ти е честита и само безаварийни километри с нея :lol:;)

...примерно СЗ-Варна-Плевен-Елена-СЗ... :D

Това е маршрута ;) Откога не съм ви виждал ве, момчатии ;) Таман ще видим новата кола на живо ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бра'о ве мой :lol: и ти избухна! Жив и здрав да си и много безаварийни! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаме все повече :lol: много се радвам колега, да и се радваш много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен прекрасна кола,много да и се радваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххх....след толкова търпеливо чакане най - накрая ми предостъпи Ег3 - ката. Рацер, много километри да й навъртиш на таз красавица и да осъществиш проектите си по нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво мой и честито!!!Много манияшки модел!Много да те радва и да му покажеш пътя оттатък балкана да поцъкам и аз :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно,това е класика!!!!Типичен японски дизайн.Много километри да навъртиш без проблеми.И много късмет с твоята мечта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ;) :lol::D Браво бе мой!Да ти е честита много безаварийни! А кога ще става черна? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я чеки и аз да се наредя в калабалъка и мощно да му викна на Рацера ЧЕСТИТО !!! Ами освен да си жив и здрав, с много кеф да си я ръчкаш и безброй безаварийни километри, какво друго може да ти пожелае човек, ти останалото си го знаеш :D Аааа и да не забравя да попитам, ти кога ще почерпиш за нея ??? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еиии ама и ти нямаш спирка! Мноооооого джиткане с тази красавица ти пожелавам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, супер истинска кола си намерил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле батьооооооооо!!! Добре, че е русото, да ми каже :lol: Честит да ти е, много много емоции и да се грижиш за него както си трябва :DКака, ха честита ти ЕГ3-ка, с кеф да я ръчкаш тая черната красавица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа..честитото от мен вече го получи лично. Да изразя сега притесненията си - как ще се оправяш с тоя пауър бе? Ми че като сметнах конете - те таман две ЕГ 3-ки...А инак колата е къртачка брат! Само един кусур и намерих - не е моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в тая кола ако влезе човечец вътре със затворени очи все едно сега излиза от магазина :lol: супаааррр еее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито рацере колата изжлежда трепач :lol: Снимая я отвътре да видим салона на красавицата и много километри да и навъртиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красавицаааа, страшно много се кефя на тая генерация на прелюдите а и си олучил мн добър двигател. Мога да ти пожелая стотици хиляди безаварийни и мн приятни моменти с хондата, и безпроблемно осъществяване на бъдещи проекти ;):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да кажа на бате Иво едно големо честитоооооооооо....дано си на4ешеш красталъка,много безаварийни и щастливи моменти!Лятоска ва чакам със големото жувотно на густулук!Весе и на теб честито мила,мяткай са и след рацера..........за един месец си готоа шоферка!Ай наздраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,с кеф да си я караш и само безаварийни км....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе,как изригна :dry: е...и скритата лимонка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито брато и мноооо безаварийни с новата придобивка , и Червена е прекрасна , за мен лично на тая кола и ходи червения цвят :dry: Жив и здрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит прелюдец,много да те радва и хиляди безаварийни км.! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, страхотнен е Прелюда, много безаварийни километри с него. Подкрепям напълно и аз за червения цвят. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,браво бе,Иво.Да ти е честита,много безаварийни и като се видим,може да почерпиш,за красавицата! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ....... мошно съм накефен от Red Lude хора ... :P А днес припалих Сивика , че му слагах нова акумолация/Конова пак намаза/ ... е бати ... имах усещането все едно за първи път се качвам на Сивик :dry: ... голем майтап ... нищо общо м/у двете коли като поведение ! С две думи прелюдията ма кефари повече ... въпреки че и двете коли си имат + и - ! Могу съм развълнуван от поздравите и пожеланията на всички ... повечето мои приятели ! ! 10Х на макс ! Ше буфна и некоя снимка на интериорацията .. само да са сетя да фотна ! Поздрави френдове и ви пожелавам да сбъднете по една мечта поне до края на 2008 , па що не и 2009 ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ....... мошно съм накефен от Red Lude хора ... :D А днес припалих Сивика , че му слагах нова акумолация/Конова пак намаза/ ... е бати ... имах усещането все едно за първи път се качвам на Сивик :D ... голем майтап ... нищо общо м/у двете коли като поведение ! С две думи прелюдията ма кефари повече ... въпреки че и двете коли си имат + и - ! Могу съм развълнуван от поздравите и пожеланията на всички ... повечето мои приятели ! ! 10Х на макс ! Ше буфна и некоя снимка на интериорацията .. само да са сетя да фотна ! Поздрави френдове и ви пожелавам да сбъднете по една мечта поне до края на 2008 , па що не и 2009 ! :lol:

Невероятна кола е и аз и се кефя много,да си жив и здрав и да я караш 100г!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи,Реисъре туи много мазно возило ве!Голема глезотия! :D А честито и от мен! :lol: Да си го гледкаш,да си го глезиш,да му се кефиш мнооо време!и щях да забраа--АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, да си ги ръчкате с кеф двечките зверчета шубраци! И докторката намазала, ти още повече, еваларка! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,аз малко късно видях темата но тези дни ме сцепиха от път.Да си жив и здрав,да си я джиткаш много километри колата с усмивка на лице.И да знаеш че колкото повече я караш и гледаш,толкова повече ще я обикваш дори и на фона на другите хонди.Не я ръчкай над 6000-6500,защото на 7000 оборота много често прави "шпонка" в блока.А над 6300 В20А9-ките просто тъпчат гадно.Ако закъсаш за някакви части,свиркай защото сме прекалено малко хората и се познаваме.Аз специално наскоро си внесах разни части,сред които и червено боядисани лайсни за вратите и калниците:))))но ти пожелавам да не ти се налага да стигаш до принудителни ремонти от такъв тип :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се пробва на чертата :) Честито!

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...