Jump to content
Mr.OFF

Една класика в жанра ...

Recommended Posts

Трябва да се пробва на чертата :) Честито!

Не,не,точно на черта ня трябва да се пробва,защото тази кола има стойност дори и като седи на едно място.Така че Рацер не се връзвай на такива покани.Може да си сигурен че не си купил най-бързата кола,но определено имаш нещо екзотично,истинско и в уникален вид.стреми се да го запазиш такова.започнеш ли с чертите и да се доказваш за астраджиите,не засллужаваш тази кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Споко.Мн навьтре го взе.Твойта ми представлява по- голям интерес да се пусна с нея. Гледал сьм ти клипчето. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче ... спокойно брат ... не съм я взел да се ръчкам или да и взимам душата ... колата ше ми служи само за кеф и душевно щастие , така че чертите отпадат ! А моторчето си е B20A7 .. ако си забравил ! Офф има остра нужда от реглаж на клапани ... па немам време до се ева ! Ама времето е пред мен ... лека - полека ше и загладя косъма ! Мерси пак за пожеланията .. и не ми завиждайте много ,че ше земе да се счупи нещо ... :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Споко.Мн навьтре го взе.Твойта ми представлява по- голям интерес да се пусна с нея. Гледал сьм ти клипчето. :)
хаха,аз само изказах гледна точка.иначе може да се пуснеш срещу мен на някое италианско,опитвам се да ходя когато имам време и пари за такива неща.или ти говориш за драг само?и тези клипчета не са много достоверни,да знаеш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо Иво, стана "батко" и ти? Честито и със здраве да си я джиткаш, добро попадение - това е култов автомобил!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Рацере,ЧЕСТИТОООООООО.Тая кола е верно класика и май Хонда скоро няма да произведат толко качествен автомобил.Много да и се радваш и тя да те радва.Честито и на Конова за нейната нова а твойта стара резачка :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy: :worthy: :worthy::punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: искрено се радвам за придобивката ти, честито и със здраве да караш, много да те кефи, безаварийно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kви черти, кви мерти, гонки с астри... това е кола за душата, аз само като я гледам ми става густо, представям си какъв е кефа от шофирането и :ranting::thumbs1: , да забърша лига че се размечтах... като ми се скапа ровера и си търсех кола имаше на една автокъща такъв прелюд и докото го видях ме грабна, бях с едно приятелче и оня ми вика ти луд ли си , тая мн дърта, а аз му викам махай ми се от главата това е върховна кола, макар и да не знаех мн мн за хондите тогава колицата просто ме грабна, имаше леки забележки по боята ама викам б...л съм мааа му ще я стегна, уж се уговорих с продавача, да му я капарирам на другия ден и като отидох я нямаше, някакъв братовчед на шефа му я грабнал......още ме е яд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ти е честита и от мен фенче със здраве да си я караш :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адски красива колица с здраве да си е караш :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е...аааааааа,баце как те изтървах тука бе?Айде и тук честито и безаварийно много дълго време.Най хубавото че взехме да се множим(без тва сме малцинство)Пък догодина на националната може да си направим парад на прелюдите :lol: пп.Може би другата седмица ще пътувам към Хасково така че ще ти звънна един телефон да се видим

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееей,браво! Много добър избор,Прелюда е истинската кола.Особенно 3-та и 5-та генерация. :cool::):D Да те радва дълго и безаварийно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е...аааааааа,баце как те изтървах тука бе?Айде и тук честито и безаварийно много дълго време.Най хубавото че взехме да се множим(без тва сме малцинство)Пък догодина на националната може да си направим парад на прелюдите :D пп.Може би другата седмица ще пътувам към Хасково така че ще ти звънна един телефон да се видим

Както казах ... твоите и на Иво съвети имат голям пръст в това да съм "прелюдясал" ... макар че аз имам мноооого да ви стигам .... ма хубавото е че не ми липсва мерак ! Тъй че ше продължавам да ви тормозя ... нема се оттървете лесно ... хаха .... па накрая ше седнеме и ше се накъркаме малцинството "3г" !! Дет се вика "малко сме ама качествени" ! :D А ако цъфнеш насам .. нема начин да не се скиваме по трасето СЗ-Хасково-Харманли ! Call me ... man ! :) п.п..Боги аз почнах с мераците от 4г ..минах през 5 ... та накрая ма фана вируса 3 ... си е.ало мераците !! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито за новата предобивка....със здраве да сия караш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо ама че красавец - безаварийни километри и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо ама че красавец - безаварийни километри и от мен

В грешка си,колежке-този модел е в женски род;)))))едва ли има човек с такава кола и да я възприема за приятел,тя е по-скоро любовницата му ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как не ведях по рано темата браво браво как изникна изведнъж като гъба-люд честито ненормалнико и да си я караш безавариино много добре изглежда колата много е упъната още веднъж да ти е честита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе рейсаре, в неделята следобеда излизам аз от стара загора в посока към магистралата и гледам на едното заведение спряна една такава красавица като твойта, викам си туй ще да е на рейсара колицата, бях яко намалил да и се порадвам, ама гледам регистрацията ОВ... другото не помня а сега гледам тука на снимките е СТ... да има в него край 2 червени прелюда такива или си го пререгистрирал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее аз и на живо го видях вече,супер е!пп.В заведението бях и аз в неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даа .. красавицата е вече Ловчанлийка по номер ... ако беше спрял Танкисте ... щееме да напрайм мини-среща интернешънъл ... шото с Доги и момите си лафехме арно арно ... па и шкембето го биа Ф таз кръчмица да знаеш ! Поздрави и мерси за Фниманието братлета ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи твойта красавица е била :angry: като спомена за шкембе и ми потекоха лигите...еее, жалко че бързах да се прибирам иначе с кеф бих спрял за по един лаф моабет с биричка и шкембе...е нищо де пак се очертава път към Стара Загора, все пак жената е от там :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, аз си ти я честитих още 'гат ги зехме, ама аре и тука да са запишем! :)Да ти е честит убавеца-ръбавеца, мноо безаварийни .... и един убаф ден да ги наредим на чертъта! :):DОлд скуул бегачките просперират... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...