Jump to content
Matheo

Купон в троянския балкан с. Шипково

Recommended Posts

Сивиците в една,Прелюдите в друга подгрупа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А който има от двата вида .... ;) ... Пеше ти с кво ше долетиш бе батко .. с тоз твоя парк от се "смотани" хонди ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко има още местенца и аз се записвам за снежния купон ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А който има от двата вида .... :) ... Пеше ти с кво ше долетиш бе батко .. с тоз твоя парк от се "смотани" хонди ... :)

С камиона брат :) Може и с ново сърце да бъде до тогава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейсъра е прав.Всички останали варианти за достигане на Шипково са много рисковани.И най-вероятно невъзможни.Ходил съм няколко пъти до Рибарица и пътя ми е познат в зимни условия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За трети път, има ли още свободни места? АКо има искам една двойна стая за петък и събота! Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма да сам там ... :);) ;) :P

Редактирано от d_r_tushe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо така, бе Драгане. Нали знаеш, че аз ще ти помогна. Само ми прати малко повече снимки и цена. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А за домашните любимци? Ще има ли проблеми да сме с тях като на Цигов Чарк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще има някакви проблеми. Но ще попитам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам с моя домашен лубимец .. Жената ;) ;) :P;) недей се претеснява. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и дами !Нещо темата заглухна :D Че ще ходим ще ходим Има още месец горе доло.. да видим Времето е добро и прохода Троян Карнаре още е отворен .. дано се задаржи така :DЩе видим кой кога ще трагва може да си направим колонка ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с Матю ходихме до там.Скоро той ще предложи вариянти за менюто,което е добре да уточним.Също и вариянтите за настаняване по стаи.В съседство има и допълнителни стаи в друг хотел,които могат да се ползват за нощуване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина ще е добре да се знае, цени на стаите и условията в другия хотел, тъй като за първия има снимкии саит. Няма да е лошо ако за другия хотел нда ияма сайт поне снимки да се направят като ходите пак за доуговарянето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю,кажи как седи въпроса с озвучаването?В смисъл ди джей ли ще има или некой от нащи ще го подредим да ни пуска песнята. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да няма DJ Колегите мисля ,че се справиха супер на цигов чарк :xmas:Да и аз мисля,че ще е добре да занем някаф ценоразспис горе доло .. да си правим някви груби сметки .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да няма DJ Колегите мисля ,че се справиха супер на цигов чарк :)Да и аз мисля,че ще е добре да занем някаф ценоразспис горе доло .. да си правим някви груби сметки .

Извинете ме за закъснението, довечера ще седна и ще напиша повече информация. Адски съм зает и нямаше как да го направя досега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за минаване през Шипка май ще трябва да се запасим с вериги?.............офффф цял месец още..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая, след поредната откачена седмица намирам време да поседна пред компютъра, за нещо друго извън работата. Както каза другаря Милиционер :D ходиме, видяхме, опитахме.

Плаща се 22 лв. на човек - Голям, децата безплатно. По-надолу ще видите менюто на ресторанта, прескачал съм някой страници, защото е дебело като тел. указател, лично аз не харесвам такива ресторанти с подобни менюта, предпочитам такива с 1 лист... но това е друга кулинарна тема. Най-вероятно ще има сърдити за разпределинието на стайте, но моля ви проявете разбиране, а й последните срещи показват, че такова нещо като спане няма. Искам най - отговорно да поставя бойна задача на Бате Емчо да направи няколко вида менюта от така посочените. Шефа иска да знае какво ще ядем, аз се опитвам да му обесня, че подобно нещо е все едно да предскажа земетресение, но доводите му бяха железни .... ако купя 20 пиржьоли и ниги изидети ази кво ша ги правя? Ами де да знам - има кучета, котки. Така, че дайте да стъкмим някво меню, колкото да има за парлама. Трябва да влезем в рамките на 15 лв за вечеря - обядите кой, каквото иска. Ще има супи - изрично му постави условие за тези благини, че да видим могат ли да правят боб чорба. Тука идва ред на добрата новина - разрешава се официално вкарването на алкохол. Засега е това, има вероятност да има голям сняг по това време, както спомена Майната, затова прегледайте постовете от преди, има тел. на пътни служби - използвайте ги, ние им плащаме заплатите.

Сега най-вероятно трябва да Ви пожелая Весели Коледни Празници, понеже нямам време да влизам често тук, след Коледа, очаквайте и разпределение на стайте. Засега толкова - очаквам активност за избор на вечери и най-вече Емчооооооооооо.

 

Прилагам Ви, тел. указател на хотел Илинден, пардон менюто.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Списък:

Аз и жената 2бр.

Яни 2 бр.

Хонда хулиганка 2бр.

Полицая /добрия/ от Плевен 6 бр.

Майната 2 бр.

Шубрак тийм 8 бр.

Емчо от майново 4 бр.

Драган от Макидония 2бр.

Вълчо метъла русия 1 бр

Мори 1 бр.

Гангстера от Чикаго 2 бр.

Олми спасителя 2 бр.

Дида майката на всички 3 бр.

ДКВ 1 бр.

диджей Алекс 2 бр.

Кокодаф 2 бр.

Ледения 2 бр.

Милена З - 2 бр.

Росен и Мичка - 2бр.

Румяна и Георги -2бр.

Арсен - 2бр.

Весито - 1бр.

Маниак - 2 бр

Хондю - 2 бр.

Хюнати - 2бр.

Ма4о и Вероника 2 бр.

Зарик - 2 бр.

Руст - 1бр.

 

С озвучаването, както винаги се надяваме с това да се нагърби Яни. Тоест, трябват ни колони и усилвател - компютри колкото искаш.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве,Матю,ти що ми го нахакваш ве?Аз кво сам ти напраил?Мену:)Кой ,кви ша ги дъвчи! :lol:

Кифтета,пружоли и мнооо ракия!Салати- дьо шоп,овчарите от форума и за мен - боб с цервени цуски и лук!

Некой, дет са напъва-да си поръчва на место.Ееее....ба си!Брао бе-нахендри ма,кат говедо за продан на мегдан! :lol:

Ай, наздраве:cool:

И за всички, дет няма да са видим повече тая година-ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! УСПЕХ В ЖИВОТА И БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

 

АААААААААААААААААААААААААААААА:cool:!:cool:!:cool:!:cool:!:)!:):)!:):cool:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко останаслед новата година и аиде там сме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тик-так.......тик-так............ААААААААААААААААААААААААААААААААААААА;)!:dry:!:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю,добави и тоя артист-BateGencho(Гената)-2 места за басеина за 2-те вечери. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тик-так......тик-так.......

Аиде да се организираме п-в групата.Кога ша тръгваме и кои в петък сутрин? :rolleyes:

Нещо за организация?

Матео,даи инфо кво да вземаме-иедине и пиене можи ли да носим?

Ае ставаите-купона идееее!

Там ракети,музики-кво става?

Ски-ми,сноубордове,сърфове-мърфове,да не станем на "смърфчета"! :lol:

Ае,че некои требе да ма учи да са воза на сноу-бор! :lol:

И тоя път, а нема AC/DC ,а съм изперкал и в 7 сабален ша ви пускам

АААААААААААААААААААА:D!:thumbs1::D!:D!:D!:D!!!!!!!да ви е гадно на всички!(мегафон съм взел, да знаете :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси как съм се занемарил. Матео, останаха ли 2 места? Двойна стая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, утре очаквайте разпределение на стайте и някакво меню.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз успях да се освободя за уикенда и искам да се включа в забавлението, идвам сам така че едно място ми е достатъчно, не искам интернет или жени :P сааамо чист въздух и щура компания хондаджии!

Както казах и по телефона - поздрави от Тони (Майната) и до скоро виждане :tooth:

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

Аз и жената 2бр.

Яни 2 бр.

Хонда хулиганка 2бр.

Полицая /добрия/ от Плевен 6 бр.

Майната 2 бр.

Шубрак тийм 8 бр.

Емчо от майново 4 бр.

Вълчо метъла русия 1 бр.

Мори 1 бр.

Гангстера от Чикаго 2 бр.

Олми спасителя 2 бр.

Дида майката на всички 3 бр.

Мони от Търново 2 бр. /добавям го тук понеже забравих, а пича си заяви място отдавна/

ДКВ 1 бр.

диджей Алекс 2 бр.

Кокодаф 2 бр.

Ледения 2 бр.

Милена З - 2 бр.

Росен и Мичка - 2бр.

Румяна и Георги -2бр.

Арсен - 2бр.

Весито - 1бр.

Маниак - 2 бр

Хондю - 2 бр.

Хюнати - 2бр.

Ма4о и Вероника 2 бр.

Зарик - 2 бр.

Руст - 1бр.

BateGencho - 2бр.

Дидко - 2бр.

Чавдар - 2бр.

 

Така, а сега менюто тъй като никой от нашите видни кулинари не иска да го направи, а го оставиха на мен простия невежа.

 

1. Овчарска или шопска салата 4.40-3.70 лв

2. Ракия Пешерска, Поморийска, Сухиндол - 100 гр. - 2.80лв.

3. Коли и т.н. - 1 бр. - 1.30 лв.

4. Пилешка пържола & гарнитура - 9.00 лв.

Всичко - 17.50 лв.

 

Пилешката може да се замени с свинска +0.40 лв

Това е екзистенц минимума, тоест на всеки ще му бъде сервирано това. Ще заръчаме да има 80 пилешки и 80 свински пържоли, а ако не стигнат почваме с кебапчета и кифтаци.

До тук сме 69 човека. Последните, които са се записали ще спят в един хотел които е на 30 метра от основния. Хубаво е, че ресторанта е голям и странен :P и ще ни събере всички. Айде това е от мен. До няколко дни ще пусна списък със стайте и настаняването.

Поздрави. Чакам Ви всички. И някой да не забрави, че тогава се пада Антоновден ей....

 

п.с. Оттук нататък препоръчвам силно, които организира срещи да търси места в които да няма задължителна консумация от ресторанта на хотела. Цигов чарк доказа, че това е най-успешната формула.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите отпаднали-Росен и Мичка - 2бр.Румяна и Георги -2бр.Матео, казаха ми да ги отписваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, по възходящ ред прехвърлям в основния хотел.Специални благодарности на Полисмена, за оказаната помощ по организацията.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни уточнения:-Цената за нощувка ще бъде по 20лв. на човек;-Менюто оставa(по-горе Матю е написал),като на място ще уточним кой какво ще иска-свинско или пилешко+кой каквото иска(кифтета-кебапи) отделно си поръчва и си плаща своевременно ;-Ще има няква бонус закуска -мекици или нещо подобно и двете сутрини+супи за уморените купонджии,зя обядите ще има обедни менюта с готвени ястия ;) -Водата в басейнчето е 30`С-стягайте банските;-Пътя Шипково-Рибарица е отворен -поне за сега все още.За Софиянци е по-пряко доколкото разбрах се спестяват към 50км.,но не се знае до тогава дали ще е по-удачно да се мине от там. -И не на последно място..................стягайте Хондите,че купон ни чака;) ;) ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да напише докъде хората от списъка се класират за главния хотел, и от къде за вторичния. Тия от втория хотел ще могат ли да ползват басейна и ако да, ще се заплаща ли или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Оттук нататък препоръчвам силно, които организира срещи да търси места в които да няма задължителна консумация от ресторанта на хотела. Цигов чарк доказа, че това е най-успешната формула.

Споко Матьо, за зимата е хубаво да сме вързани към ресторант дори и със задължително меню - така няма да останат някои гладни, а на пролет и лятото пак ще си бръмчим по цяла нощ около барбекюто :cool:

Още няколко въпроса - какви са размерите на басейна, че ако е малък май ще отскачаме до военната база в Рибарица - там е с олимпийски размери поне, а и външния басеин в Шипково работи ли през зимата (щото няма такъв кеф да са пльоснем в +28t вода при -15t и половин метър сняг наоколо)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,гледам прогнозата за времето в района на Троян.Сериозна работа да знаете!Температури около -10,-16 градуса;)ПРОВЕРЕТЕ СИ АНТИФРИЗА И АКУМУЛАТОРА;)Да няма сцепени блокове:lol:Балкан е,не е шега работа!

 

 

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА НЕ ОСТАНАААААААААААААА:(!:(:lol:!:lol:!:lol:!:lol:!:(:cool:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, външен басейн няма. Самия вътрешен не е много голям, ако влезем всички, няма да остане вода в него. Никой няма да плаща за басейн или какво и да е. Току що полицая ме изненада, че стайте намаляват с две. Шефа си бил поканил някакви гости. Добрата новина е, че цената на легло пада с 2 лв. тоест става 20 лв. на човек - децата безплатно. Класацията на хората, за основния хотел, става само по-един и пак само по-един показател - РЕД НА ЗАПИСВАНЕ. Ако някои, които се е записал по рано, и иска да вземе в неговата стая по-късно записал се човек, няма проблем, естествено да не нарушава комфорта на другите. Това е. Отгоре надолу бройте 45 човека и ще получите, кои за къде е. Умишелно не го казвам, ще се повтортя от преден пост, винаги има отказали се. Винаги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неостана маму стара ;) ;) :D :D :thumbs1:;):rant: АЙДЕ НА КОПОНАААА:rant:да неси забравите банските еийй ще правим нощтно капане :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно запитване относно менюто: само ракия ли може да се консумира като включена в цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...