Jump to content
Matheo

Купон в троянския балкан с. Шипково

Recommended Posts

Тъй като трябва да продължим с добрите купони, който все повече зачестяват, предлагам на вашето внимание един хубав хотел в с. Шипково.

Ще кажа само, че има закрит басейн с минерална вода - а навън ще е сняг. Който кара ски - има писта. Има голям ресторант хубави стай, и най - хубавото е, че цените са сносни, не повече от това което плащахме досега. Мисля да отскоча другата седмица, за да го посетя отново и тогава ще имам повече информация.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

А ето и сайта : http://www.hotel-ilinden.com/index.php

Гарантирам, че цените ще са по ниски, от тези обявените.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата е брутална ! Мениджъра на "Шубрак-тийм" да организира заседание на членовете ..... за изясняване на обстоятелствата около присъствието им ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей неуморни ве, ейййй:(! АААААААААА :( Ще чакаме допълнителното инфо :(

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен резерве за двамца отсега :( Ти знаеш за кои :) Казвай, на коя сметка да ти пращам пари за капарото, че да е сигурно и да не смея да се откажа :(:P Сещаш се нали ;)П.С. И както вика един боен другар, няма да Ви казвам името му: "АААААААААААААААААААААААААА и ШХФХШФШХШШШШШШШШШШШШФФФХФФФХХХХХХХХХХХХШ Пие ми се бе!Ракия ми се пие!" :(;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз викам за Нова година да измислиме нещо, а ? :( Къде е тва чак 18 януари, аааааамаха ...Дайте да си спретнем една втора национална за ЧНГ и готоо ... таман ше открием новата година подобаващо. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхааааааа,Матеоооо каза го и го напрай ве,браос...............пиши ни в списъка(тримца)..........и ае да те помоля само кат пристигнем да си там,щот аз лично 2 пъти та губя(на Родопите и в Пловдив :(:(;) )после ко тряа ризата ти ши изгладя само си стой мирно и кротко и на чакай!Айдеееееееееее народеееееееееееее!Семейна стая с 2 легла!Майнаааааа глей,глей ква дървения ве ееееееееееей:(

Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак примамливо предложение стига бре хора ще се разоря ахахахамного яко .. най-вероятно съм на линия :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кво да ги събирам:( Там сме :( А са посмели да протестират, а ще има изпълнение на една специална точка от устава....... :( А организацията за партито се започна вече.........

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И ние сме там пак с две местенца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААААААААА:)!;)!;):)!;)!;):)!;)!;)!!!!Пишете и мен ВЕДНАГА!!!!!!!!!! :lol: Две места!АААААААААААААААААААААААААААААААА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:И Гого с рендето е навит ако има места-4бр.(идва с децата)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс още две :) В Шипково е голям купон , ако има сняг . И минералните басейни не са зле ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю, братче, верно каза и изпълни... машалла!

 

Влизам и аз в стандартния състав (2 чуека - аз и Митко), а пък ако се окаже че отоплението и топлата вода е на ниво там, влизам с две добри даже (с Наталия и 3-месечния-тогава Михаил).

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май ще трябва да се ходи ... :) добре звучи, ще чакаме подробностите. Има ли къде да се уча да карам ски там, ;) че съм многу зуе, а имам желание?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо и на мене ми се приходи пък там е много красива природата и друг път съм ходил по Троянско :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мене 2на стая! Както обикновенно! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойна стая за периода на купоня, както обикновенно от името на 'Майната', а и също така по възможност по-голям гараж за гондолата му :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво колеги най-сетне и някаде по моя край там е доста хубаво ако мога ще дойда да си фотна хондите или някой клип :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре!Бил съм там,много добро местенце!Румсървиз,топла мин. вода в басейна.................кеф :)Незнам само местата колко са.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2на стая за мен.

Редактирано от arsen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей неуморни ве, ейййй:)! АААААААААА :D Ще чакаме допълнителното инфо :)

И кво точно инфо ти требе?Дали има место за засилки и скокове в басеина ли? :D Не са бой-с русия вълк ша та метнем! :) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има писта там сме, да газим скиорите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей неуморни ве, ейййй:)! АААААААААА :D Ще чакаме допълнителното инфо :)

И кво точно инфо ти требе?Дали има место за засилки и скокове в басеина ли? :D Не са бой-с русия вълк ша та метнем! :D
Пък ако не вие, Дрейки ше помогне, нали така, все пак шубрак в нужда се познава :D Аз още не мога да събера смелост да се запиша, така че ако може по някое временце актуализиран списък и броя на местата... ако може де .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно си мислих че скоро няма никакво парти,а то виж кво стана.Там сме естествено :) .Само че този пат аз няма да карам :)

Редактирано от plamen_lm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко ве .. ше набутаме мимчетата .. и без тфа им е ред ! Ма мен ми са струва малко далеч тфа парти .. дал да не ковнем нещо междинно ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шипково е стахотен корорт .. доста може да неса го чували ,но е ужасно хубаво ПИШЕ ТЕ МЕ и МЕН .. 2 места ! задалжително сам там само дано издрапаме биклимето да няма сняг иначе през софия дулга и широка ... Незнам точно кой е организатора но аз сам сигорен 2 места и капаро давам ако искате :)номера е копона яко винце и големи камини :D :D :D:) :)

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 2-ма лични фена "ЗА" - Росен и Мичка.

 

 

Споко ве .. ше набутаме мимчетата .. и без тфа им е ред ! Ма мен ми са струва малко далеч тфа парти .. дал да не ковнем нещо междинно ... :P

Мухахахаххааххааааааааааааааа... немате спирка, бре :D:):D:P:P...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотела е запазен. Мърдане няма, засега договорих по 22 лв. на човек по телефона. На място дано успея да намаля още. Другата седмица отивам да го видя и ще ви дам всичкото инфо на света. Какво знам, че има - басейн работи, хотел леглови места макс. 60 хондари. ресторант 70 хондари. Ски писта, ако има сняг ще е купон голям. Какво няма - интернет, ..... и свободни жени. Така, че взимайте си жените да ви топлят и завиват. Моля, записвай те се в темата а не на лични, да не забравим някой.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рацере не издавай сега изненадата :)Мори няма да се притесняваш щом трябва ще те бутнем, ний за бутане не се стискаме :DАве този нашия Пламен що се записва отделно, нещо май си проси :DИскам да попитам едно нещо обаче; прохода Троян отворен ли е зимата или го затварят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи,може да има проблем с пътя.Рибарица-Шипково обикновенно е затворен през зимата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя се обслужва до с.Шипково.Прохода Троян -Кърнаре е възможно да бъде затворен, по това време на годината.Лошото е,че няма парко места там и ще бъде зор с паркирането ,ако са повече автомобилите.Матю,аз се познавам със собственика на хотела лично.Ако искаш ще ти съдействам :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прохода беклемето се затваря през ноември и се отваря чак април. Чистенето на самия проход е невъзможно защото билото е открито и се появяват такива силни ветрове, че спокойно могат да отвеят некоя хондарка. Преминаването през този проход по това време е почти невъзможноси е много рисковано! Имайте го в предвид защото закъсате ли посоката е единствено кръгом и в обратна посока!Откъде знам тези подробности? Еми живял съм в Троян 20г(0-20), там ми е родното място :) Също така гарантирам, че Шипково е страхотно място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запишете ме и мен двойка,2 нощувки.А относно пътя до там,по-точно София-Шипково,според мен по добрият вариант(щом от Тетевен-Рибарица не става) е след Ябланица пътя за Севлиево/Велико Търново и спускане към Троян(188 км).Другият вариант Пирдоп-Клисура-Троян(177 км) виждам доста плашещи завои на картата.Не съм минавала по нито един от тези маршрути,ако някой има впечатления,моля да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прохода Троян - Кърнаре се затваря след първият сняг - има няколко завоя /заслона и чешмата/ под местността Беклемето / самият връх/ от страната на Кърнаре, които е почти безсмислено да се чистят - малко вятър и отново няма път , а снега се задържа там поради сянката до ..... месец април-май :) . Обикновено от Троян до върха може да се качи кола дори без вериги - минават снегорини заради няколкото хотела и пътя за х. Дерменка.Наистина при сняг прохода е непроходим с джип и мотор /личен опит/ - може би само с верижна машина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Още 2ма фена с мен - Румяна и Георги! Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю,даи неква сметка,да пращаме кинтите! :) АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...