Jump to content
del_sol

Gsm + Antiradar ?

Recommended Posts

Зравейте колеги , днес докато обикалях да си копувам телефон се натъкнах на една интересна измислица ! Става въпрос за нокиа 1112 един продавач на gsm-и ми твърди , че този телефон имал антирадар . :tongue1: А още по интересното е ,че се активира с мушкане на клечка от кибрит в гнездото за слушалките . На дислпея излиза една количка .А когато засече радар се включвала алармата на телефона. :punk: Много е интересно но чесно казано мен лично ми се струва таш.. работа . Някой ако има идея нека сподели .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха!  :tongue1::punk::D   

човече така не съм се смял от сърце от доста време :D:D:D

мушкане на клечка от кибрит в гнездото за слушалките

Ха ха ха ха!  :):D:)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view...=1072&go=GO хаха той тоя модел е с монохромен дисплей ти за анти радар разправяш :tongue1::punk::D кажи на тоя продаваш да отиде да продава гевреци някъде :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааааааааааааааааааа, хахахахаха. Е такава щуротия за пръв път чувам. Все едно телефон с тостер примерно :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rumaneca

Ако найстина има,отивам си го взимам :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Аз имам подобен, само че не е 1112, а по-стария модел - 1111x-lite.При него особеното е, че за да заработи радара, трябва от време на време да припалваш клечката... :) Мен ме заинтригува и на manniakk модела с тостера :) Тва цялата тема отива при вицовете май :)

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lider-a

Шегуваш се за темата или наистина питаш за това нещо ?

Пълен абсурд. Или само неговата има тази функция, а? Замисли се, ако наистина са пуснали такъв телефон какъв бум ще настане и как ще има опашки пред магазините за него, а какво да говорим за продажба 2-ра ръка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми требе антирадар!

От моя телефон направо изкача 50 кинта и влиза в джоба на полисмена! :) Сам си ги печата! :)

 

Публикувано изображение

 

П.С. ПРОДАВА СЕ САМО ЗА 100 КИНТА!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чъвал съм такова нещо ,че има но когато четох за тези работи мисля ,че работеха само на Symbian базирани. Лично аз невярвам !

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко ти я продаваше таз Нокиа 500лв щото е с антирадар!!!;):) :) :):lol: Бах ма***у по тиа магазини вече и циркаджий назначават да превличат клиенти!Някой друг фокус не ти ли обади!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не може така. Напоследък гледам такива интересни теми и питания. Зачитам се и почва един купоооон. Брат не може да има антирадар в такъв телефон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахха :) не е реалност... Тоя се е бъзикал с теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо такова четох :)

Аз съм с Е50 и на екрана се появява "Group 0" Но в колата не съм го пускал, просто не мисля, че ще стане WinkNokia Speed Trap Detector Urban Legend spread by Nokia Engineers ;^)The settings for radar speed traps detector. Your Nokia cell phone can be programmed to pick up radar speed traps, when programmed your cell phone picks up the radar and alerts you on the message alert tone. ( Doesn't work with Nokia 7110! )1. Enter your menu2. Select settings3. Select security settings4. Select closed user group5. Select on6. Enter 000007. Press ok8. Clear back to normal, within a few seconds your phone will display a radar sign with five zero's next to it. It is now activated.Unfortunately only Nokia phones have this function. The Cell Phone info display needs to be de-activated. Settings -> Phone Settings -> Cell Info display. Each time you turn off your phone, or even each time you loose contact with your carrier, you'll have to activate it again... It is done using steps 1 through 5 above, but the number (00000) will be already on the field as a default.

източник: http://all4smarthpone.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не може?

Само че в упътването не е упоменато колко бандов е и се налага да се настройват ръчно ......

А лазер-детектора му така и не разбрах как се пуска - сигурно от високо , че аз съм само на 6-тия етаж .....

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххаххахахахтоя как те е пуснал по пързалката и ти като канарче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен да има нещо верно с този измислен тел. иколко се продава това чудо на техниката? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли предложи и кутийка клечки (кибритени) към телефона?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами - според човека - колкото даде ;) И нещо сериозно - съществува програма ,която само имитира действия на радар-детектор и антирадар - това си е чиста забава и това е същността на идеята. Всеки програмист на JAVA може да я създаде - при това с каквито си пожелаете екстри . :) Технически няма как да се изработи прилично действащ модел с тези размери - ползва се насочен микровълнов датчик за 10.5 GHz e с размери около половината на GSM-а при почти минимална чувствителност / облъчвателите на сателитните чинии приемат радио вълните в този диапазон / , за да се направи коректна обработка на полученият сигнал срещу погрешно задействане / електромагнитен шумов фон ,отстраняване на хармонични честоти, полезен сигнал /. :) Да не навлизам в технически подробности защо не може да изпълнява това - достатъчни аргументи са :- излъчвана мощност /при батерия около 1000мА х 3.6 V = 4 W/ - максимум един час ;- забрана за производство - ВСЕКИ GSM има сертификат за излъчвани ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ СМУЩЕНИЯ от производителя ;

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...От моя телефон направо изкача 50 кинта и влиза в джоба на полисмена! :) Сам си ги печата! :) ...

Ахахаха, Бате Емчо, направо одруса шишарките от клона ;) Личи си кой ша ходи на купон в балкана и е заредил принтера на телефона ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с радост четох тази тема, и изведнъж се сетих че имам същия телефон под ръка. Реших да пробвам(ако нищо не се бе случило нямаше да споделя) даже направих снимки, само незнам дали засича радари. Когато сложих кибритената клечка се появи количка на екрана, невероятно нали? :) ...взех едно хендс фри и го пъхнах на същото място където беше клечката, и се появи друг знак (слушалки с микрофонче) странна работа. Утре ще пробвам с клечката, ще карам с клечка в телефона, и ще очаквам да подейства. :) Ето снимките: ЦъкПП Ще пиша как се е представила клечката-радар...

Редактирано от zlato

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях до сълзи , местете я тая тема в офтопик и да седи горе като важна , хахахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха отдавна не съм седял сам пред компа и да се смея :hondarulez: кво да ви кажа, несериозна работа, хората дават по 1000+ лева за хубави антирадари,тоя телефон няма визията , да ме извинявате... сигурно Нокиа Н сериите виждат след завоя дали идва кола..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си обяснение. Там в буксата влиза Car Kit-а и когато не разпознае слушалки решава че е кар кит... ей аман....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PHOTOCH

В рекламите е добре да се чете между редовете и да се поставя под съмнение всяко твърдение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...