Jump to content
rulemaker

Премахване на 50те поста

Recommended Posts

....и да натрупа нужния брой постове и за един-два дена!

И като стане това нали знаеш кфо следва... :dry:
Ми не,не знам какво следва :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry:Обикновенно така става Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ги дъвчете тея 50 поста ..... дилари във форума има достатачно ... а и немога да си обесня как един човек които току що си е купил хонда има за продаване още 3 коли на части :huh: може би аз не ги разбирам тея работи :huh: ! Само да ви отбележа колегите които се дърлят за тея прословути 50 поста .... в Хардуер.бг трябва да имаш от 6 месеца регистрация за да пускаш тема в Купува Продава !!!айде наздраве :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за да си останат , даже са малко.Не искаме да го обърнем на пазар тука , а да си купуваме части само от добре познати хора.А за спама от хората които искат да направят 50 поста , ами така си личи кои са само за търговията и ги банват и така.А ако човек е истински фен няма вариант да не познава някой от добре познатите във форума личности които да му пуснат обява като гарантират за него.Няма много измами тука , иначе не 50 поста , не 6 месеца , ами година щяхте да искате.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за личностите които да му пуснат обява много ми хареса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е по-добре да се направи на определен период ако може. Така спамерите няма какво да направят освен да си превъртят часовника и календара напред :);) ;) Сега сериозно: по добре е за време, защото има хора регистрирани от година примерно ама нямат 50 поста. И трябва да търсят някой да им пуска обявата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е по-добре да се направи на определен период ако може. Така спамерите няма какво да направят освен да си превъртят часовника и календара напред :hondarulez::rolleyes: :rolleyes: Сега сериозно: по добре е за време, защото има хора регистрирани от година примерно ама нямат 50 поста. И трябва да търсят някой да им пуска обявата.

аз съм за това 6 месеца регистрация и тогава купува продава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е 6 месечна регистрация + 120 поста :) (едното не отменя другото)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! Премахнахме ограничението от 50 поста :lol:

 

Това е шегичка, някой да не ми се върже ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! Премахнахме ограничението от 50 поста :lol:

Това е шегичка, някой да не ми се върже ?!

Направихте го 150 нали :P ? Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАНО !!! Че ако наистина няма ограничение не ми се мисли какво ще става ...... Или са го направили на време ??? :) Кажете, не ни измъчвайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Четете между редовете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си предии 2 години като си направих първата регистрация и исках да си пусна обява във форума,че си търся кола колко много ме беше яд, че има такова условие. Обаче аз упорит - направих си тема в "офф топик" - "за хора с по-малко от 50 поста" и беше заглавието и идеята ми беше който няма 50 поста да си пише там каквото си иска докато ги направи, после ме бан-наха и така няколко месеца докато успея пак да се регистрирам :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след всичкото това не мразиш форума , модератори , администратори и сестрите ни ;):P Трябва да ти издигнем паметник , често ;) Шегата настрана , трябва наистина да те даваме за пример :D

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D ами какво да се прави и аз съм бил виновен, иначе след втората ми регистрация гледам да внимавам и въпреки това уорн-а ми е на 50% :D , но съм доволен, че каквато и информация да ми потрябва все ще се намери свестен колега, който да помогне със съвет Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години нямаше такова ограничение!!! Нещо не се връзва това, което твърдиш!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам, значи аз се бъркам нещо

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ;) Ама това ВР6 ли било ;) Щеше да идваш по Габрово да ни наказваш с гуфа ама така и не дойде :P :P ;) Чакахме те ама ........ (сериозно те чакахме и се оглеждахме за теб ама явно или не си намерил къде е Алеко или не си идвал).

 

по темата: какво стана с 50-те поста ? уж ги няма , а в правилата още си седят 50 :D:)

;)

 

 

п.п. Al_Capone вика да четем м/у редовете, ама на мен ми е трудно да чета редовете какво да говорим за между тях :D:D :D :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ЕЕЕЕ до като не прочетете между редовете няма да знаете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! Премахнахме ограничението от 50 поста :P

Тъй ли ? Ми тогава що все още ги има тия компетентните и смислени постове ... :PА за между редовете ... ако не бях чукнал цитата нямаше и да се усетя... :) :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха какво не ми хареса на въпроса за антената, аз сериозно питам :)а за ограничението - има ли такова, има и опити да се заобиколив по-добрия случай ще се включи в чата в Off-topic частта, ще коментира колко добре изглеждащи са колите на снимките, най-много да вдигне някоя обява с питане по съществов по-лошия случай ще препоръча да се налее диференциално масло в скоростите на хонда, и някой ще му се вържепосле се оплакват хората, че нивото на форума е паднало - как няма да падне, като 7000 души се чувстват длъжни да коментират във всяка тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ;) Ама това ВР6 ли било :D Щеше да идваш по Габрово да ни наказваш с гуфа ама така и не дойде :P :P ;) Чакахме те ама ........ (сериозно те чакахме и се оглеждахме за теб ама явно или не си намерил къде е Алеко или не си идвал).

 

по темата: какво стана с 50-те поста ? уж ги няма , а в правилата още си седят 50 ;):D

:)

 

 

п.п. Al_Capone вика да четем м/у редовете, ама на мен ми е трудно да чета редовете какво да говорим за между тях :);):D :D

ами 1-2 месеца след като си купих Хондичката го продадохме. Вярно много гореше, но пък как вървеше
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за премахване на 50 поста!!! темите който най-много ме валнуват са в "Копувам/продавам"... и немога да пиша и да бъда полезен на много хора щото не мога... знам че си има правила! Просто предлагам на администратора да промени правилата... найстина е безсмислено да пълняфорума с глупости за да достигна заветните 50

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Айде сега да те светна за 50-те поста. Модераторите сме хората които сме сътворили тези правила. И админстратора няма да ги промени ей така защото на тебе ти е скимнало! За да се променят правилата ще има и то скоро. А за това че няма да го напълниш с глупости с твоите първи 50 поста бъди сигурен, всеки опитал се не стига далече до 51-вият пост най-много. Така че не се напъвайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тоя напън колеги. Първоначално, когато ограничението важи, човек се ядосва защото има погрешна представа за форума. От там идват повечето проблеми. Приемете, че целта на форума е да си помагаме, споделяме и комуникираме, а не да си продаваме един на друг разни нещица. Това е едно малко интернет-общество, с което се гордея и давам за пример (не ме започвайте, това си е мое мнение), а не пазар за авточасти. Докато новорегистриралите се не го разберат, тази тема ще става все по голяма и модераторите ще се опитват да обясняват, но кой да чуе...Колеги, не се напъвайте, дайте си малко време и сами ще го разберете. Е, поне при мен така стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rulemaker-е не се обиждай от това което ще кажа, но първото нещо което ми изниква в главата като видя 609 поста за една година, е че няма начин поне една четвърт от тези мненния да не са плява. Не казвам че трябва да служа за пример, тъй като аз повече чета отколкото пиша във форума.А по темата смятам че правилата са за да се спазват, а не да се умува върху тях ;) П.П. Все си мисля че mam говори от личен опит ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък много питам, знам ли. Иначе ако се разровиш ще намериш доста хора с толкова постове за по 2-3 месеца, така че не мискя че са много. Все пак когато съм пред РС-то тази страница винаги е заредена

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично още нямам 50 мнения и това ми прибавя 1 но според мен (без да имам претентции на разбирач) във всеки сериозен форум е така :) нека така да приемем нещата и всичко е ОК . Въпреки че когато се регистрирах тук си бях купил 1 Хонда и нямах 1 лв. за да преживея ,а имах части за продаване ,но се справих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са постове ами да се направи на време за което си регистриран.Мисля че това правило с 50-те поста не трябва да важи за раздел "КУПУВАМ".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам... аз тука вече спрях да пиша щот кат пиша да се интересувам от нещо и всички ме нападат, че съм гонил 50-те поста ... и вече повече чета отколкото пиша, но ако го махнат това ограничение поне ще се спре да се спекулира с това, пък за раздел КУПУВАМ е задалжително да се премахне ораничението според мене... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За купува мисля, че е премахнато, ако не е, ще бъде и то в най-скоро време.Айде пробвай се да пуснеш тема в Купува, защото с нашите акаунти можем да пишем навсякъде, дори да пуснеш тъпа тема само за тест, ще я изтрием после!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ги искам тия 50 поста , ама ще трябва търпение ... един ден ще ги достигна ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз подкрепям 50 пости ;) ако има начин раздела където се постват кодове за мобиле.бг да бъде видим само за регистрирани потребители ще е по добре - само предложение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая тема, която е подхваната там си е леко полу-легална ... ама не са ни набарали за сега :rolleyes: ... може и да се направи нещо , но не е раздел , а само тема и ще е трудно ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се наредя на редицата с мръкащите;)) и аз не мога да си пусна обява за продаване, ама....като има правила май нямам избор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...