Jump to content
Guest Dilqn_Mitev

Бербо в Манчестър Юнайтед за 30,7 милиона лири

Recommended Posts

Българин... Иван Костов и Ахмед Доган също са българи, но не съм им фен... Барби никога не ми е харесвал и никога не съм го крил, още докато играеше при нас. Англичаните му се радваха, но те се радват и на симулациите на К. Роналдо, но това не прави последния голям футболист, нали? BTW знаете ли с какво България е най-известна по света? Не, не е киселото мляко или виното! Класацията е следната:1-Димитър Бербатов2-Христо Стоичков3-Валентина ХасанНе знам за вас, но за мен е обидно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам в предвид същото колега...на фона на крадливите политици и незнам как да я нарека тази Хасан,ни остана само да се радваме на малкото които прославят България из света!На този етап малко или много Бербатов го прави това нещо,и си мисля че трябва да го подкрепяме и да бъдем с него!Напълно разбирам това че не харесваш стила му на игра,наистина не е откачен като Гатузо и техничен като Ривалдо или Роналдинио но явно има нещо проспериращо в него и за това и често вкарва и подава за головете!Мисля че трансфера му го доказа..но за съжеление този трансфер му изигра лоша шега в БГ,защото хората си мислят че този човек е бог вече и трябва да прави цялата игра на националния ни отбор и вината за провалите ни пада все на него :angry: а всички фенове на футбола знаят че тази игра е като "машина" всяка една част трябва да работи равномерно добре и дава всичко от себе си за да се получи желания ефект!А това че хората казват че е прехвален футболист,се дължи единствено и само на медиите защото едни казват колко е добър а други колко е слаб и т.н...както на времето медията направи Бекам "манекен"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти да не си влюбен в Барби :P Според мен от нападението Руни е човека който изорава терена, а Бербатов ЗАСЕГА се разхожда около него. Ще видим в следвашите мачове, дано да се представя по-добре, защото на Тевес май не му е мястото на пейката.Айде сега кажи как Бербатов е изиграл поредния си страхотен мач преди малко срещу Евертън :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нито знам как е свършил нито съм го гледал...като нищо може да е играл слабо,аз не споря че той има слаби мачове и т.н!Както и да е,всеки си има мнение,а аз уважавам вашите :no: Успех му желая,пък квото стане това е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как, как... Евертън започнаха добре, но после се изгубиха. След гола Манчестър можеха да им набутат поне 3-4 още. След почивката отново започнаха добре, но изведнъж Евертън натиснаха и спокойно можеха да се поздравят и с победата. Имаха няколко добри положения, дори удариха греда. Големия длъжник е португалския пендехо, който пропусна да празна врата два пъти, даже единия след чудесен пас на Барби. На края на мача българинът можеше дори да вкара.Измъкна се на скорост срещу вратаря, но го фаулираха, а манчестърци прецакаха последвалото статично положение. Итересното в случая е, че мачът беше "най-твърдия" в целия тираж и целия свят е залагал за гостите. Само от него букитата са намравили доста кинти. Че и мен завлякоха... Да са живи и здрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EPoX

Абе не мога да определя дали е слаб или не но сам сигурен че не е атрактивен играч.Незнам какво толкова го лансират и цената му е до небето нито е барзак нито техничар ,има 2 дарвени крака дето по стечение на обстоятелствата топката рикошира доста често в тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се кефя на Бербо,защото е българин.Стилът му може да е лежерен,но засега е ефективен.Не е типичен консуматор и го доказа с пасовете си.Относно дървените крака-не съм съгласен,защото има невероятно първо докосване на топката,което е показател за добра техника.Относно головете от дузпи си мисля,че не е шега работа(за справка некадърника Гонзо,който изтърва 3 поредни дузпи наскоро и провали отбора си) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не видях някой да казва че Гонзо е велик футболист, докарахме я до левски и цска... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората да не са балами да дават 30 милиона и да няма нищо насреща!точно такъв играч като Бербо имаше нужда Ман.Юнайтед.такава му е задачата и според мен си я върши прекрасно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

This video is no longer available due to a copyright claim by NetResult

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората да не са балами да дават 30 милиона и да няма нищо насреща!точно такъв играч като Бербо имаше нужда Ман.Юнайтед.такава му е задачата и според мен си я върши прекрасно!

Хората незнам дали са балами но ако от 5 вкарани гола 4 са от засада се си мисля 4е нема да повдигне нито неговия имидж нито тоя на отбора ,пак феновете как се кефат на тея садийски голове незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом неиграе с кеф и хъс за Родината си не ми го хвалете... Да си играе в Манчестър и хич да не се връща тука :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и там не играе. Гледах един блог- феновете на Юнайтед му се подиграват, че бил мързелив. И най-добре се видя при гола на Руни срещу Сити- екшъна е ляво пред вратата, той си седи сам в дясно в засада и чака топката да отиде при него и да вкара. Ако зачетат- добре. Ако не- после пак. И така цял мач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: СКОРО , МНОГО СКОРО ЩЕ Е ПЬРВИ ИЗБОР НА СЬР АЛЕКС-СРЕД РЕЗЕРВИТЕ:)!;):)!МЬРЗЕЛИВ, ЕГОЦЕНТРИЧЕН И ЛИГАВ;):)!;)!И знаете ли кое е най-тьпото в цялата история-че е невероятно талантлив дрисльото!!!!!!!!!!! Редактирано от sturshel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази тема я забравихме, а напоследък е актуална :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте зле приятелчета, много... дайте сега да говорим за малко и за политика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте зле приятелчета, много... дайте сега да говорим за малко и за политика.

Колега не разбирам защо сме зле?!? Пуснах темата в Приказки за живота, вселената и всичко останало. :rolleyes: това нещо да ти говори ? Нито темата е глупава защото става дума за БЪЛГАРИН,нито съм я пуснал в грешен раздел! Коментираме си нещо което ни вълнува.Ако не ти е прятна просто не я чети :) Поздрави Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за рязкия тон, бях станал с гъзЪТ нагоре. Както и да е, перефразирам: дразня се, когато толкова хора плюят по Бербо, повечето от които може би не са гледали дори един негов мач в Юнайтед но по типичен български маналитет плюят и "разбират" от всичко. У нас всички разбират от футбол и политика... Нямам нищо против форума или темата.

Редактирано от Pavkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, плюят го основно хора, които гледат мачовете. Някой гледа ли примерно мача с Болтън? И двата отбора си бараха междукрачието цял мач (единствения по-скучен мач, който съм гледал напоследък беше Хъл-Нюкясъл за 0:0) и накрая нашия хубавец вкара гол след като стоя почти минута неподвижен пред наказателното поле на домакините, а нямаше кой да го пази (явно на защитата им се спеше повече, отколкото на него). В този спорт се тича, не се чака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямаше го мотора на Юмайтед - Руни, затова двата отбора изглеждаха равностойни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бербо е техничен футболист,но е малко муден,което малко ме дразни. Има качества и ги е показвал в много мачове. Просто има пасс за милиони :angry:

Редактирано от Rumaneca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, по-точно за 30 милиона паунда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, по-точно за 30 милиона паунда :D

Че и малко отгоре...На мен Юнайтед от известно време са ми доста странен отбор. Най-креативния и най-важния им играч се води нападател, но го играе по-скоро халф. Миналата година най-резултатен играч на първенството стана Роналдо, който е... халф. Дадоха куп пари за Бербо, който досега е раздал повече голови пасове, отколкото головете, които е отбелязал (в първенството става дума, в ШЛ два от головете му са от засада). А идеята беше да вземат изявен реализатор. На скамейката държат един куп скъпи играчи, които искат да са титуляри, но въпреки всичко не роптаят срещу това. И не на последно място- не играят особено красиво, а печелят точки (от последните десет мача половината са ги взели с по 1:0, като на два пъти- в последната минута).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също толкова дълъг и смотан е като Нистелрой,но за съжаление е просто Бербатов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки голям футболист се е доказал със свой собствен стил. Бербатов го прави по съшия начин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера вкара наистина страхотен победен гол :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че и малко отгоре...На мен Юнайтед от известно време са ми доста странен отбор. Най-креативния и най-важния им играч се води нападател, но го играе по-скоро халф. Миналата година най-резултатен играч на първенството стана Роналдо, който е... халф. Дадоха куп пари за Бербо, който досега е раздал повече голови пасове, отколкото головете, които е отбелязал (в първенството става дума, в ШЛ два от головете му са от засада). А идеята беше да вземат изявен реализатор. На скамейката държат един куп скъпи играчи, които искат да са титуляри, но въпреки всичко не роптаят срещу това. И не на последно място- не играят особено красиво, а печелят точки (от последните десет мача половината са ги взели с по 1:0, като на два пъти- в последната минута).

Колега съфорумец и фен на английското първенство като мен доколкото виждам. Всеки отбор си има различен стил на игра и треньор с идеи. Не мисля ,че ние които просто гледаме и се наслаждаваме на футбола в Англия можем да знаем каква е била идеята на сър Алекс като купува Бербо.Аз си мисля, че човека си разбира от работата и пише история в момента.Не го казвам само защото съм фен Юнайтед а просто защото е така.А колкото до качествата на Бербатов те са безпорни в последните 5 мача във всички състезания винаги е бил в топ 3 за пробягано разстояние на мач.Играта му е такъв тип и създава впечатление за мързеливост а всъщност е изключително полезен.Казваш, че Юнайтед ти били "странен отбор" е да но вече са първи в Premiership а вие на кое място бяхте ... :hondarulez: . Не ме разбирай погрешно просто пост-а ти ме жегна и реших да драсна някой ред нямам идея да се заяждам с теб на тема отбори напротив с радост бих обсъждал с теб а и с други съфорумци другата ми болна страст - Ман Юнайтед и Premiership. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм на мнение като колегата Overkill, точно Юнайтед е отбор, който не се нуждаеше от "изявен реализатор". Едва ли има друг тийм в света с по-добре сработени футболисти и по-добра игра. Бербо именно затова е голям, защото успя да се впише в машината, каквато е Юнайтед и да прави повече асистенции от голове. Говорейки за "изявен реализатор", думите ти ме връщат в периода Рууд Ван Нистелрой, в който Юнайтед определено не знаеше къде се намира и добре, че беше Бекъм да слага топката на краката на този кон.Иначе верно е, че сме първи, но още ме боли от мача тази година, в който ни натупахте...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pavkata Не мисля че е имало период през който футболистите на Манчестър Юнайтед не са знаели къде се намират наистина имаше 1 период с джемба-джемба и компания в който се прекъсна серията от постоянно печелене на трофеи,но няма отбор в света който постоянно да печели това не значи че не са знаели къде се намират още повече по времето когато Рой Киин играеше ...... Или не си никакъв фен или си от Ливърпул.Е общо взето това исках да ти кажа твърдиш че си фен защото е модерно ли не мога да те разбера.Е вярно знаеш че Бекам е играл в Юнайтед и аз знам че Буфон играе в Юве ама не се пиша за фен нали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бербо започва отново да вкарва като машина ... много скоро отново ще бъде във вихъра си и тогава незнам какво ще коментирата , може би прическата му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последните 5-6 мача на Бербатов критиците му се прибраха отново по мишишките си дупки в които живеят комплексирания си жалък животец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последните 5-6 мача на Бербатов критиците му се прибраха отново по мишишките си дупки в които живеят комплексирания си жалък животец.

:o:D:huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............

Аз бях скептично настроен при идването на Бербатов в Манчестър Юнайтед.Бях гледал негови мачове единствено с националния отбор където не блестеше с нищо,но то до някъде е разбираемо не може 2-3 от 11 да играят и да правят чудеса,а мач на любимия отбор гледам да не пропускам и ми прави впечатление че човека играе и то с желание което до сега не бях виждал в него.Въпреки това не мисля че 5-6 силни или слаби мача определят 1 играч като слаб или добър.Никога не съм твърдял че Бербатов е слаб,а че може би не той е човека на върха на атаката който липсваше на Юнайтед.Засега се справя добре.Мисля че равносметка може да се направи най-добре на края на годината.Надявам се да продължи да играе добре и да оправдае гласуваното му доверие.Аз съм за това което най-добро за отбора и се радвам че за момента Бербатов се оказва добра покупка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бербо е номер ЕДНО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала на Бербатов. страхотен е много се радвам за него че успя да намери своето място и то не къде да е ами в един от най-добрите отбори:(http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_...25681&sc=nl ; http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport...icle2197868.eceстрашен нашия направоо.... :( стряска ги подубаващо :( :( :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми той нищо не играе, за 30млн от него очакват да изора терена или да вкарва всеки мач.Или и двете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...