Jump to content
Krelion

Има ли рибари в тоя форум?

Recommended Posts

ОП +1 рибар ......аз често се подвизавам на язовира в с.любен ....ама сега нещо ми е хладно пък и няма с кои :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като новоизлюпен рибар и съответно с най-голям ентусиазъм призовавам да спретнем риболовна събота и неделя(15 и 16.11 и прогнозата е да не вали)И понеже Станчо(как се вързват куки и др.) и Тишо(как се дере костура) са моите учители,ще трябва да ме изпитват! :lol: Аиде, даите идея,къде да стане работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление имам ограничение в направление , иначе ми се идва с нетърпение и въодушевление за забавление ....Накратко - на 15.11.2008г. вечерта съм на рожден ден в Хисаря , а през дневното време - събота и неделя - за рибка ,но искам или не ще е на платено - около Хисаря всички гьолове са под аренда . Ако сте някъде наблизо като местоположение - ще дойда да покажа как се къпе червейче без бански , или как се вади костурче в найлоново пликче, което се е закачило на куката :) ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица май се отложиха нещата на всички от рибарската дружинка им изникна работа...но щом има желание ще се направи един излед за закриване преди снега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тишо само така кефиш отвсякъде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз и аз съм малко рибарче но за жалост не съм изпитвал толково голяма страст към риболо и нямам снимчици да покажа къкво съм си хващал и аз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълно мъртвило на язовир Момина баня - Хисаря :( - молих се за слънчак поне .... ;) .Пробвах на всичко , за което се сещате и не пипа - дори се плаши според сонара. А язовира е фрашкан с риба - шаран,щука,костур....Според пазача - " 3 дни никак не кълве , а днес - въобще ....". Добре е , че не нося нетрадиционните уреди и материали за рибосъбиране - от отчаяние можеше и да ги ползвам ...... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мноо поздрави от Батак. И сам война е войн :)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм рибар, брат ми и мой приятел с също/и те са хондадйий :rolleyes: /.Тука около Хасково има много места за риба, ако на пролет се организираме можем да направим един хонда излет.1.На яз.Тракиец /на 15км. от Хасково/ на пролет излиза много уклей, червеноперка и каракуда.Това е за плувкарите/и за съм такав :lol: /.2.На яз.Студен кладенец /до Кърджали/ цяла зима се хваща уклей на плувка, без значение колко градуса е на вън.Това е под електроцентралата, има голяма пукнатина в скалите.3.На яз.Ивайловград е най-добре.Има много риба, и за плубкарите и за дъно става.Надявам се на пролет да се съберем една сесиозна групичка хондадйий/рибари/ и да се накефим здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има, да... аз ловя рибка сяка седмица на масата след като е изчистена и сготвена :rolleyes:.чесно не съм фен да стоя цял ден да гледам дали нещо кълве... но с удоволствие бих правил компания на рибарите и да пия биричка от касата в язовира/реката и да обрущам кебабчетата на скарата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,кажете къде около Пловдив да се иде за щука,костур и др.подобни рибоци! :lol: Някои да е ходил наскоро и да е фатал нещо?Тая събота го дават готино време и май ще е последното подходящо за подобно мероприятие.Аиде давайте акъл. :D

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам няколко по големи магазина с 20 лвна на кукичката няма как да не клавне ;) ;) ;)

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, кажете някое място за щука около Стара Загора !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже наближава Никулден- има нов Магазин за риба на пазара Ситняково. Аз от там ги лова моите рибоци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия магазини бе! :) Важното е да се изнеса от къщи! :) Аиде наслука;)Отивам на Брациговските блата.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия магазини бе! :drunk: Важното е да се изнеса от къщи! :shock: Аиде наслука:rolleyes:Отивам на Брациговските блата.

Публикувано изображение

айде наслука :lol: дано искарате повече от нашия язовир :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те сега звъня на бате емчо да каже колко е спаднало нивото на яз. Батак (нивото спада понеже батката с Ваньо вадят яко костури от там)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ходил ли е на гьола (платения) в с. Партизанин (Чирпанско)? Бях ходил към края на Октомври, хванахме 2 щуки 1 шаран 2 костура и 15-ина каракуди, та искам да питам някой ходил ли е скоро там да каже дали върви в момента ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аиде колеги-наближават щуките и пастървите.Точете такъмите! :) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Пазарджиклий,я кажете къде да си спретнем по Марица едно събиране?И риба ако хванем ще е супер! :P Поне ще се видим и разпием заедно. :D Ако някои иска-нека влезе в чата.Говорим за неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибари ИМА, Риби - също, стига за знаеш къде и как! ;) Ако някой иска нещо да си купува, без значение какви такъми и каква марка са, нека пише personal masage и ще го уредим на най-ниски цени, без да го товарат по магазините!За всички хондаджии, възможно най-доброто, на най-добри цени! :) НАСЛУКА и УСПЕХ във всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги!Мислим да направим едно събиране с палатки на яз.Домлян на датите 11,12.04.2009г.Та да ви питаме-колеги от Карлово и района-да кажете некво инфо за язовира,къде,кво,как,палатки места и т.н.Естествено всички желаещи рибари хондаджии са поканени на това уникално събитие! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах какво ша му е уникалното? тоя път нема да пием алкохол и да се разпорим от ядене :lol: то ясно че Дими и Тишо пак нема никва риба да фанат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах какво ша му е уникалното? тоя път нема да пием алкохол и да се разпорим от ядене ;) то ясно че Дими и Тишо пак нема никва риба да фанат :lol:

Уникалното в случая е,че ти нема да пиеш и нема да спиш после два дена! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз сам фен рибар но ходя ня морски риболов :D и биричка в повече да има :worthy:

Редактирано от zdravko79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риболовът ми е хоби. Кажете някой язовир около Велико Търново където да кълве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,купувате ли калифорнииски 4ервеи са стръв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нас рибите ни носят сами стръв ....... :rolleyes: Като извадим първата риба - пускаме я обратно - тя обира на всички рибари в района червеите от кукичките и ни ги носи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нас рибите ни носят сами стръв ....... :lol: Като извадим първата риба - пускаме я обратно - тя обира на всички рибари в района червеите от кукичките и ни ги носи ;)

:lol: :lol: ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите риболовци!Отиваме на яз.Сопот до Ловеч! ;) Целнали сме датите 3,4,5 май и с колеги, редовни в риболовните ни подвизи се засилваме в тази посока.Казваите колеги от Троян и Ловеч и от околията,де да разпънем палатки?Кви риби има и как се фаштат? ;) Язовира е разрешен през забраната и никога не сме го посещавали,та всяка информация ще ни е добре дошла!Разбира се всички рибари-ондаджии са поканени! ;) Стягаите такъми и палатки и аиде на купона;)ЧАТ ЗА РИБАРИТЕ С ХОНДИ!

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се зарибил нещо всяка събота на канален риболов :) и ще се събираме за океански :) след 1-2 седмици .... инак от "канала'' рекичката излизат червеноперки и гебанчета :P има и щуки но за там ми трябва по яка сопа и вЪже :) оффф:Тука хондаджии много сяка 2-ра кола хонда ама няма с кого да се иде за рибка :) Но не съм видял форум или нещо от сорта да се вържа и там .... Да снимате трофеите ей :P преди да паднат в тигана Наслука !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да снимате трофеите ей :) преди да паднат в тигана

те трофеите са все около 100-те килограма ама от към дебелата страна на въдицата :)Едит: бате емчо е объркал чата.. дал е линк към стария чат който нещо бъгяса Те това е линка към чата Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.Не сме посещавали този язовир и тъй като е разрешен,ще отидем там за сефте!

Идеята е за времето от 3 до 5 май да се съберем групичка фенове на Хонда и фенове на рибарлъка,да разпънем палатките и да къмпингуваме за 3 дена.

Идват хора от Пловдив,София,Ст.Загора и от други места.

Та мисълта ни е ако има някои да се пресъедини към нас,хем да се запознаем,хем да фаштаме рибите,хем да разтягаме лакардий покраи огъня с чаша в ръка.

Търсим места подходящи за разпъване на 5-6 палатки и места разбира се подходящи за риболов.Моля ви да сложите по една стрелка на подходящите такива на тази снимка:Публикувано изображение

 

 

И понеже съм дал грешен линк към чата,ето истинския :)

РИБАРСКИ ЧАТ

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се ходи на някоя рекичка ама само време да имаше :)

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...