Jump to content
Krelion

Има ли рибари в тоя форум?

Recommended Posts

Я се похвалете има ли рибари тука?Ние с Облака сме почти всеки уикенд язовира, та се чудих за някой Хонда-рибарски уикенд да направим ;)

Редактирано от Krelion
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,има,и аз съм почти всеки уикенд;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а шарани има ли ;) несъм ходил от 2-3 год. за рибка , ноооо само по развъдници ;) немисла да кибича 3-4-5 часа и да хвана някоя сляпа пираня ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шарани има само да знаеш как да ги хванеш ;) Аз по принцип не съм шаранджия.Най-вече ловя на фидер и плувка.Почти всяка седмица съм на Жребчево на "боклука" ако има някой в околността да се обаждаааа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,там ми е малко далечко,аз ходя на Лобош или около София,но не пречи да отида някой ден;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

Знаете ли язовирчето до село Мещица ? Между Перник и Банкя се пада някаде.Много чисто и готино за "пльоскане" па и риби има.В събота ще ходя да позамятам блесничката за някой хищник , така , че ако има желаещи - да ходиме да "поцъкаме" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окло Сливен съм чувал че имало некви "дупки" и били дашни.

Хонда-рибарски уикенд да направим

казвай кой уикенд? за този май съм свободен...Иначе и аз съм предимно плувкаджия. Може и некое дърво, железо или гума да метна по рибата ама най ми харесва плувката ;)
Има дупки, да но там се ходи предимно за щука!И рибата там е много на периоди някои път нищо не дава някога дава много.Та следващите два уикенда няма да е...поне аз де.Този е рали Сливен, а другия Драга в Сливен.Тъкмо да се позахлади ;)Казвайте по вашите краища къде има риба за да пообменим инфо ;)Край Сливен - Жребчево (в жегата позамира риболова но ако леко се разхлади има прекрасни места за риболов и почивка) Няколко зарибени язовира на които става за риболов, но само за това. Доста "дупки" има в околността както и река Тунджа! Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз ходя предимно по софийските бластиери... Въпреки че съм родом от Видин скоро не съм ходил по Дунава ;)радиус от 100км около софия всичко е пренаселено за жалост. Някой да има информация за ТЕЦ-овете на раднево какво е положението, хем е централно хем и ако уцелим момента може да имаме слука...на Тунджа също съм навит ако имаш предвид някое сгодно местенце в по-долното течение...

Знаете ли язовирчето до село Мещица

Не но ше се радвам да ни запознаеш ;) в събота кога тръгваме? има ли вариант за преспиване на палатка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Чипси това къде е бре да не към Вакарел? Иначе и аз съм навид да дойда, ама няма да ме карате да ви уча и да ви връзвам кукичките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

0887 969876 -Станислав;) и аз не съм фен на раното ставане уикендите... към 10-11 е супер!звънни да дадеш повече информация, кажи каква риба има там да се подготвя. и пътя ако е лош да не идвам с мойта си кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

Чипси това къде е бре да не към Вакарел? Иначе и аз съм навид да дойда, ама няма да ме карате да ви уча и да ви връзвам кукичките ;)

Хе-хеее.....няма да има нужда да ми връзваш кукичкките аз си хвърлям само блесничките(или хубав хищник или нищо).Не до Вакарел еми зад Перник се пада дето е отбивката за Трън , Брезник и там първото село е Мещица , на 30-40 км. максимум от София.Хайде да ходиме събота , ако не хванем нещо поне ще се "пльоскаме" ама обикновенно винаги се хваща по нещо.Хубави кленове и костури има там знам от опит.А ако имаме лодчица(или проходилки) и фенове на мухарството ..... е-хеее........пей сърце ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Охх мухрството винаги съм искал да го науча ама няма кой да ми каже абв... и булдото върши чудеса понякога;) питай Антъни и Тишо на Душанци какво стана от плувка като преминахме на булдо... БТВ в профила ми има и ICQ ако ползваш, може и един конферентен чат във скайп?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

0887 969876 -Станислав;) и аз не съм фен на раното ставане уикендите... към 10-11 е супер!звънни да дадеш повече информация, кажи каква риба има там да се подготвя. и пътя ако е лош да не идвам с мойта си кола ;)

Да към 10-11 е супер.Да ти звънна ли за някаква среща ?Пътят съвсем за малко точно преди язовирчето е малко кофти защото се изкачваме и излизаме на стената но с Акорда не застъргвам никаде.Ако ти е много ниска колата може и да "застържеш малко ама не много ;) скайпа ми е "chipsichipsi" Редактирано от CHIPSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Дай утре да се разберем направо по телефона ;) иначе да предпочитам да отидем заедно на гьола не там да се търсим. аз ше идвам от дружба ще се разберем някъде в Сф да се чакаме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, организирахте се ;) Пожелавам приятно изкарване и наслука!Да се похвалите после.На ТЕЦ-овете бях преди 1-2 месеца.На студената вода!Направо смляхме костура на рибка!И каракуди и червенопери(таранки и бабушки) излизат ама тогава костура беше полудял!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

тъкмо есента е сезона на хищниците ;) мисля да избираме мястото и тръгваме... нещо като вората половина на септември? или началото на октомври?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъкмо есента е сезона на хищниците :) мисля да избираме мястото и тръгваме... нещо като вората половина на септември? или началото на октомври?

Съгласен съм.Само дето нямам палатка и разни други работи като рибарси принадкежности и оборудване за по-сериозен риболов но до тогава ще гледам да се оборудвам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Извинявям се, маже ли и аз да дойда или само за вас двамата е офертата. :) :) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко материал от мен , но аз съм сериозен рибар , смисъл като отида за риба съм си само за риба без софрите с яката музика и т.н. Ходя си тука на един язовир до варна и съм мноо доволен, Ходя 99% мин. с едно преспиване главно сега лятото за сулка(бяла риба) , шаран и бял амур, смисъл това има в тоя язовир и това хващам , има и сом но до момента нямам късмет като изключим едно зверско късане на 0.35 месина след 10-на минути борба , най вероятно е било сом , защото сулката няма да издържи да се бори толкова дълго а аз бях на рибка. Наслука ви желая и ще се радвам някой ден да направиме един съвместен хубав ТИХ риболов. Ето и 2 снимчици а след няколко дни ще има още и едно две клипчета на сулки :).

 

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Това е един толустолоб кой ми удари малко на шано на плувка , след като бях направил голямо петно от захранка пред мен . Наслука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А

Редактирано от Tani

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявям се, маже ли и аз да дойда или само за вас двамата е офертата. :) :) :) :) :)

Идвай бре , ti6ooo......... не се праи......събота тежко и горко им на тия риби в язовирчето ха - хаааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо да не се организираме за начакото на октомври на тецовете например? Хем по-централно място ще е удобно за всички!BOSS_HOGG, Аз също съм за тихия риболов, тишина спокойствие....абе идилия тва е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, а какво ще се храним и пием? :lol: И ние сме хора, за рибите може, а за нас?

Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, а какво ще се храним и пием? :D И ние сме хора, за рибите може, а за нас?

Еми ше си "бъцкаме" некво мезенце , па ако некой земе едно барбекю моо да си земеме и месенце :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

май ще си носим суха храна... времето няма да е много топло може и да има лек дъждец :D идеално за риболов но не много добро време за огън на открито.абе като се срещнем ще го измислим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А после да качите снимките!И...такова,на мен ми подариа разни такъми и тва лято ги цопнах за сефте(разбира се нищо не хванах). :huh: Ама сам ходил за риба и сам фатал разни такива,преди20-на годинки.Та мисълта ми е-за по нататък,съм навит да са включа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееех, бедни ми рибарю! :huh: ....................та на рибата, но както каза Стамен - да е тих риболов!

То купона си е купон,рибата си е риба.Ясно,че патаклама не се вдига. :)

Ти, виж там, фани на онуй море някои кит! ;)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни излезе име с тоя уклей (същата риба като на Душанци, бате Емчо :)) само това хващам на последък но поне в добри количества и добър размер... като за уклей ;)сники Чипси трябва да качи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм супер, местенцето е много яко, евала Chipsi че ни заведе. Хванахме порядъчно уклей, важно че си начешахме крастата.За напред трябва да го имаме като вариант за някой масов излед на палатка. Има хубави местенца. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Ще ни излезе име с тоя уклей (същата риба като на Душанци, бате Емчо ;)) само това хващам на последък но поне в добри количества и добър размер... като за уклей ;)

 

сники Чипси трябва да качи.

stan4o,ако си фаштал такива зверове.... :) бая бр.трябват за тигана!

Публикувано изображение

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , че ви е харесало.Аз утре отивам на някаква река наблизо около София за пастъвичка един приятел ще ме води и ако е добро ще кажа и тая река да ходиме.Ето няколко снимки от днешния риболов:http://media.snimka.bg/0512/007279569-big.jpghttp://media.snimka.bg/0512/007279572-big.jpghttp://media.snimka.bg/0512/007279573-big.jpghttp://media.snimka.bg/0512/007279576-big.jpghttp://media.snimka.bg/0512/007279577-big.jpghttp://media.snimka.bg/0512/007279578-big.jpghttp://media.snimka.bg/0512/007279568-big.jpghttp://media.snimka.bg/0512/007279570-big.jpg

Редактирано от CHIPSI
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааааа,ма то бая рибка сте хванали бе хора!Ша има както я виждам работата,да пиете биричка и да размиришите на комшийте! :) Друга риба има ли на това место,гледам няма много народ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааааа,ма то бая рибка сте хванали бе хора!Ша има както я виждам работата,да пиете биричка и да размиришите на комшийте! :) Друга риба има ли на това место,гледам няма много народ.

Има костури , каракуди , .........слънчаци ;) ..последните днес много им се натрапваха на ti6o и stan4o ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Apache

Последния път като ходих за риба извадих само 2 таранки, а до мене се скъсаха да вадят 4-5 килограмови шарани:tease: Но при свички положения е голямо удоволстие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 30 годишно прекъсване,хванах риба!Ехааа........... :P

 

Публикувано изображение

 

И си я чистих................ :hondarulez:

 

Публикувано изображение

 

Всичко на куп.

 

Публикувано изображение

 

А сега да те видя stan4o,фъргам ти ръкавицата! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа Бате Емчо ползваш забранени методи!Кви са тея мрежи.Като го гледам мястото само 4-5 блесни да имаш и ще искъртиш кефала тва е доста глупава риба :hondarulez: Може и на малка жабка, на малинка.Доста ги харесва :P Аиде наслука и другия път само на кука!И ви приканвам да пускате рибата после!Нека да мислим за другите!Вземете си 1,2 а другото пуснете на свобода :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа Бате Емчо ползваш забранени методи!Кви са тея мрежи.Като го гледам мястото само 4-5 блесни да имаш и ще искъртиш кефала тва е доста глупава риба :P Може и на малка жабка, на малинка.Доста ги харесва ;) Аиде наслука и другия път само на кука!И ви приканвам да пускате рибата после!Нека да мислим за другите!Вземете си 1,2 а другото пуснете на свобода ;)

Фъргах,фъргах с блесната ама.......нищо!И като видях кво става с това приспособление............не издържах! :P Не съм го виждал до вчера....но работи,а и тръпката е същата:hondarulez::PА това е целия улов на трима човека,като я разделихме има няма по 2 кила на фамилия!Не ловим промишлени количества! :P Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Ето и от мен малко от последния риболов.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо парашутите са много бракониерски метод :P Тишо на платено не се брои :PХайде стягате ли се за Копринка:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо парашутите са много бракониерски метод :D Тишо на платено не се брои ;) Хайде стягате ли се за Копринка :D

добрече бях аз на последния яз искък , че хапнахте риба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...