Jump to content
Нимрод

Въздържатели

Recommended Posts

И аз не пуша. Пия много малко, и то само когато има повод. Та, със (на)здраве :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Тодор

Не пуша.Обичам да си пийвам в добра компания.Не прекалявам с пиенето, но пък нося много! Малко чревоугодник си падам, изключително много ценя хубавата храна и много биролюбец!Сами преценете дали съм въздържател. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не пия и не пуша ............. пу да е*а мамаму падна ми фаса в уискито докато пиша в темата :offtopic: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slavkov_1984

Аз не съм пушил никога,а за пиенето по малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах цигарите преди 2 години .. пушех по 2 кут. на ден ;) . Иначе си църкам бирички като всеки нормален човек :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на тютюнопушенето :) , пийвам си когато мога а с жените кот дойде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един въздържател в мов лице.... аз си попушвах доста ама сериооозно ме дразнеше чак и мене самия и то от доста време ама нали знаете, че по лесно нещо от това да откажеш цигарите няма - аз самия най- малко 100 пъти съм го правил.... ама спрях вече почти година и така е супер.... който не вярва да пробва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя порок е яденето много обичам да си угаждам батко а не съм дебел сигор имам глисти :xmas:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя порок е яденето много обичам да си угаждам батко а не съм дебел сигор имам глисти :xmas:

хаха :) сигор така ще да е. А иначе у нас жената е въздържател ;) Аз си пия, пуша..... тея три неща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не пия... не съм кусвал дори бира вече 4 месеца.... ама ми е добре да ви кажа чесно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време имаше една култова /за времето си/ поредица книги "Галактика". Един непознат нам писател - Шиничи Хоши - бяха издали един негов сборник с научнофантастични разкази - "Съдба".

 

 

Та в един от разказите, ставаше въпрос за двама съученици. Единия - изключително амбициран да стане астронавт, а другия - колкото да завърши, създал семейство още преди диплома. И какво става - първия тренира усилено, гони цел. Другия си гледа семейството, мечтае и си драска скици на масата след вечеря. Та след няколко години на упорити физ.упражнения и отлични постижения, първия става астронавт от световна класа. А от драсканиците на втория - един звездолет, който може да се пилотира и от дядо на 100г.

 

Та иронията е в следното - докато нашето астронавтче се е блъскало като вол, за да постигне целта си, другия я обесмисля, изобретявайки подобен звездолет, като зачерква дългите години на кански труд на първия.

 

Ами тия въздържатели, дето ще живеят с орлите - абе вие живеете ли бре?!?! :D:):D

 

Както казват циганите - Братко, душата е една - давай й каквото поиска...

 

Колеги, нали знаете - на който му е писано да се удави - няма да се обеси. Или по идиотски казано - живота е това, което ти се случва, докато правиш планове.

 

По тоя повод - сипвам си третото и си паля шестата цигара....Ма е трудно - в леглото ме чака мома, с 14 години по-млада...

 

 

 

Та от какво да се въздържа греховно казвате?!?!?! :) :) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееее,колега,метна ме обратно в ученическите години с Шиничи Хоши.Седи си на рафта там някъде между около 400 книги с фантастика.Ама си го спомних веднага... :) .За въздържанието кво да кажа - не пуша,но не защото ще живея по-дълго,просто ме отвращават цигарите.Предпочитам да мирише на изгорял бензин.Пия много рядко(ама се помни.... :) ...за мацките...ам...таковата...да не мъ чуе жената че изгорех... :) .Ама както казваше един дядо - на закъсала булка е грехота да се отказва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цигари не пуша,защото немога да ги понасям ;) а за пиенето в момента съм на 95H ;),други спиртни напитки ми избиват гарнитурата и затова ги избягвам ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже във вените ми тече бензин не го смесвам с цигарите, щото ще се подпаля и айдеее... Пък за алкохола- нещо което не ми е вкусно няма смисъл да го пия ;)

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно преобладават Хондаджии, който предпочитат да си дават парите за бензин, а не за отрови. И аз съм един от тях :) И както написа един колега преди това " и метал ;) " :lol: А относно: "веднъж се живее" - не виждам защо това трябва да означава да пия и пуша (никога не съм пушил). Просто необичам безсмислените работи. А това за мен е крайни безсмислено. Пия много рядко и по малко. Наблягам на хапването ;) п.п. Знаете ли каква е разликата между пушач и НЕпушач ????? отг.: НЕпушача умира по-здрав ! ;) ;) ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша. Дрога не вземам. И не защото , както каза колегата, който цитира некъв Шиничи Нам кой си, ще живея 100 години. Представи си колега, че на някой хора не ни доставя удоволствие, а не че си умираме да пушим, но искаме да живеем дълго. Остави ни правото на личен избор. А иначе удоволствието да седна в хубав бар на 1 (2 или 3) малко уиски не го заменям с нищо, даже Хондата оставям в гаража за да мога да се насладя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Шичи Хоши и 100те години беше майтап. Естествено, че уважавам правото на избор!И един виц по този повод! ;) Майка обяснява на сина си за вредата от пушенето. - Който пуши, сине, живее по-малко!А хлапето я пита:- Мамо, дядо пуши, пък е на 72 години?!- Видя ли! Ако не пушеше, да е вече на 90!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, ама аз тия 2 месеца почнах да "живея" в един клуб swingin'g hall и всеки път едно и също бири, бири,цигари и накрая след свиренето на групата,мои приятели се мятаме на домашно и миналата седмица до обяд изкарахме,вчера пак така, само че в стара загора и мисля да изкарам така до нова година пак и после почвам пълна Поста - никво пиене, нокво пушене,само ядене, трениране,Свирене на бас китара,ходене на лекции :help: и ако имам късмет след нова година като зема да си изпълнявам всички тия задължения 2 месеца някъде...па да зема и секс да почна да прая, че дотогава май ше стане 3 години без....малее даже и написано звучи трагично :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито пуша нито пия,а вече не ми дават и по жени да хода :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не пия... не съм кусвал дори бира вече 4 месеца.... ама ми е добре да ви кажа чесно ;)

Ами тогава ела да черпя една минерална вода :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуша, пия само на кръчма по 1-2 ракий! :cool: ,но пари за бензин най-много давам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: нормално в месеца по два -три пъти,но по-добър алкохол от хубавата кола няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък не пия алкохол... вода от чешмата може :rolleyes:, иначе пуша но мисля да ги отказвам... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша, но като има повод си пийвам доста стабилно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм и аз съм от тея дето нито пушат ,нито пият.. без значение дали съм в компания или не.. не кусвам алкохол... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пия мн рядко в годината 3-4 пати се по малко ама ма фаща ммного 2 малки уискита и сам тасма а за пушенето не пуша нищо и мн мразя някой до мен да пуши мн е гадно поне за мен :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм и аз съм от тея дето нито пушат ,нито пият.. без значение дали съм в компания или не.. не кусвам алкохол... :thumbs1:

И аз бях така до едно време, но това беше отдавна.Пийвам само в компания и само марков алкохол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуша цигари и маам алкохол, чак пушак се вдига... НАЗДРАВЕ :blink:Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...