Jump to content
Нимрод

Въздържатели

Recommended Posts

Абе в тоя форум има ли хора които не пият или пушат хаха :lol: защото ми се струва че съм единствения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wish

И аз не пуша :lol:,пиенето е само на поводи и то не в промишлени количества (само бутилка-две):lol:.

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

аз не пия и не пуша (цигари) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

моята дрога е друга :lol: на 4 колела предпочитам едно кило бенз вместо една кутия цигари :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах вие :lol: :lol: :):lol: Ша доа да ва разцелувам ва. Много сте примерни, да не би да карате Хонда? По въпроса, пуша си, но не много. За сметка на това обаче почти не пия. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

убиий ме алкохол некусвам вече 10години ^_^ цигари също непуша :D обаче пук много ям сладолед и много обичам сокчета :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SVE_1986

Аз се опитвам да откажа цигарите ама е много трудно ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не пуша, а пиенето е в рамките на нормалното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цигари не- стигат ми отровите на боите и китаза алкохол една бира със спраит ве4ер или 0,50 каисиева ракия след като ве4е съм се прибрал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не пия но си пафкам здравата. Прави впечатление че, собствениците на ХОНДА са предимно въздаржатели не пушачи и с много добро образование ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
^_^

Аз не пия но си пафкам здравата. Прави впечатление че, собствениците на ХОНДА са предимно въздаржатели не пушачи и с много добро образование :D

и рокаджии :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша :D , а алкохола го консумирам само с компания ^_^ , което всъщност не е много често.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави впечатление че, собствениците на ХОНДА са предимно въздаржатели не пушачи ^_^

Абе я си помисли ПАК ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави впечатление че, собствениците на ХОНДА са предимно въздаржатели не пушачи :P

Абе я си помисли ПАК ... :P
Хахаххаха тва е photoshop ;)^_^:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не пуша ^_^ ,пиенето е само на поводи и то не в промишлени количества (само бутилка-две) :D .

и аз не пуша, че то пиенето до 2 литра не се счита (даже преди 5 минути ставам от сън щото бях на сватба и пих няква 24 годишна ракия ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша :D , а алкохола го консумирам само с компания ^_^ , което всъщност не е много често.

то и аз така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО И АЗ ТАКА АМА САМО ПРЕЗ ДЕНЯ.ВЕЧЕРТА САМ ДРУГ ЧОВЕК ^_^:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не употребявам нито алкохол, ни цигари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша, не еба и по жени не ходя. Ма за сметка на тва другото до откат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и си пием и си пушем и ми е мн кеф на душата.тоя дет вика че цигарите били лошо нещо може и да е прав ама на мене какво удоволствие ми дават не мога да ви опиша...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest X A X O

аз не пуша ама употребявам алкохол в нормални количества ^_^:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не пия и не пуша ... 99% от хондаджиите са така по скромни наблюдения . ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
^_^ Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bakalavar

Когато ми свършат цигарите,спирам и пиенето....до следващата кутия,ако няма следваща се прибирам вкъщи......,но задължително първо се минава през денонощтно магазинче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Още един непушач, а алкохола го употребявам в малки количества много нередовно... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии кви хора имало ;) И пия, и пуша, и по жени ходя, и с компания, и сам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алкохол не, цигарите ги отказвам ама е много трудно(както написа колегата YordanIvanov - доставят ми голям кеф)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NO SMOKING!!!Както е каза Станчо по-горе.Пушенето трови много лошо организма,никотина се преработва,даже е полезен,НО в катраните има над 4000 органични отровии катрана си остава по дробовете.Алкохола е полезен ако не се предозира.Вие си решавате кво да правите.

Не взимам никакви ..под4ертавам Никакви стимуланти ;) ..също така цигари и алкохол твърдо НЕ ;)

Ако е задимена дискотеката си пушиш като всички останали. ;) А с какво те черпят мацките като има пускаш желаните парчета? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз лично нито пия алкохол нито пуша цигари,не пия газирано не пия кафе.Общо взето не си тровя с никакви лайна тялото хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз лично нито пия алкохол нито пуша цигари,не пия газирано не пия кафе.Общо взето не си тровя с никакви лайна тялото хаха

освен с въздуха който дишаш , полуфабрикатите в магазина , водата на чешмата минала през филтри от резервни гуми. Добри неси скапваш здравето и от това ,че в момента си зяпнал монитора който ти гори очите ;) и общо взето темата е доста обширна кое е полезно и кое не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си но нужно ли е да го правя още по-зле взимайки подобни неща ? които се ебават предимно с мозъка после с организма ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дам и аз 1 глас за въздържателите.Не пуша и пия рядко но пък за сметка на това качествено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един път се живее... =>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуша, но вече не мога да пия ;) не че пия редовно, само по събирания.Но като седна после трудно ставам от масата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и аз съм въздържател ама когато сам с жена ми ;) иначе си пия по малко и пуша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора... толкова страници тема кой пуши и кой пие... дайте да пуснеме по-добре една анкета и да се приключи с положението ;);) Аз си пуша, с мисълта, че ще ги откажа скоро време (ми пуши ми се ся,ко да напрая), и откакто съм с кола не ми се случва често да пия повече от една бира. Ама едната бира е редовна, че без нея не се живее ;)

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора... толкова страници тема кой пуши и кой пие... дайте да пуснеме по-добре една анкета и да се приключи с положението ;);) Аз си пуша, с мисълта, че ще ги откажа скоро време (ми пуши ми се ся,кода напрая), и откакто съм с кола неми се случва често да пия повече от една бира. Ама едната бира е редовна, че без нея не се живее ;)

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry193501заповядай специално за теб съм я направил , лесният начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...