Jump to content
greenex

Honda Най-яката кола дето съм имал!

Recommended Posts

Нещо си се объркал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркал...

Не младежо ти си се объркал и то здраво...гледам че караш същия кенеф като тоя дето ми го дадоха на мене...и кво ще ми кажеш че тва е кола?! Тоя картонен сбириотк е кола?! Не мисля така и я помисли реално и ми кажи какво би предпочел, тоя кенеф дето го караш в момента или едно БМВ 320 например? Ама си сложи ръка на съцето и ми отговори... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега първо Хонда е японско производство и второ незнам в какво състояние е тоя сивик ама като не те кефят си карай дръгливи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, я поправи грешката, махай хондата и се яхай отново на една "яка" 320-ка. Остави ни нас балъците, ние сме безнадеждни.Нали се сещаш, обичаме да ни е гадно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръгливи вика :) бацеее това е кола сравнение с тоя кенеф ма не искам да споря вече и представи си знам че са японски и ако се загледаш ще видиш че слагам в кашички "китайски"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркал...

Не младежо ти си се объркал и то здраво...гледам че караш същия кенеф като тоя дето ми го дадоха на мене...и кво ще ми кажеш че тва е кола?! Тоя картонен сбириотк е кола?! Не мисля така и я помисли реално и ми кажи какво би предпочел, тоя кенеф дето го караш в момента или едно БМВ 320 например? Ама си сложи ръка на съцето и ми отговори... :)
Аз пък бих предпочел кенефа пред "яката" 320-ка .... даже напротив ! Тия кенефи са прекалено добри за мен, аз искам кенеф от 88-92 година ... обещавам - няма да го пазя тамън хич! :)Само тва ни липсваше ... скоро време не сме имали кавги м/у авто форумите ... кой знае кой колега е дръпнал някой заблуден голф и голфаджията е решил да ни напрай гадно ся като ни скара с бмв'истите ... :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааа, пич, стига сме прайли кеф на тия китайци! Не стига, че съставляват 1/4 от населението на Земята и завземат света, ами сега ще им приписваш и заслугите за Хонда, Тойота и Нисан... Остави братята японци да си гледат работата, стига си им взимал хляба да го даваш на комшиите им. :) Пък си земи тая баварка и си гледай "кефа" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колега'' преди около 3-4месеца бях пуснал ХОНДАТА ми в мобиле.бг за продан,обади ми се един пи4 и ми дава6е то4но такава 320-ка за моята-пълен бартер без допла6тане от никой,и аз му отказах.Имам само един въпрос към теб:като си толкова фен на БМВ за6то си го разкарал и си взел ХОНДА???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджия вика...стига бе наш...стига бе...но като се замисля може би и голф-а да е по кола от тоя "китайски" кенеф!Не чесно момчета тия коли харесват ли ви? И ако да...КОЕ?!А момчетата който обиждат БМВ-то да се качат поне един път зад волана на баварската машина и да подадът гас на тоя шестак а тогава пак да ми говорят за ХОНДА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха-ха-ха, братле паднах от стола направо,ти като си толкова отворен,защо дадетова "прекрасно" бмв за яката хонда?п.с.явно бмв-то е било още по издухано! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааа, пич, стига сме прайли кеф на тия китайци! Не стига, че съставляват 1/4 от населението на Земята и завземат света, ами сега ще им приписваш и заслугите за Хонда, Тойота и Нисан... Остави братята японци да си гледат работата, стига си им взимал хляба да го даваш на комшиите им. :) Пък си земи тая баварка и си гледай "кефа" :)

Щото тоя ми даде тая Хонда и ми доплати доста добра сума...исках да продам кошлето но сега виждам че ще е вечно мое...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджия вика...стига бе наш...стига бе...но като се замисля може би и голф-а да е по кола от тоя "китайски" кенеф!Не чесно момчета тия коли харесват ли ви? И ако да...КОЕ?!А момчетата който обиждат БМВ-то да се качат поне един път зад волана на баварската машина и да подадът гас на тоя шестак а тогава пак да ми говорят за ХОНДА!

Бавареца беше перфектен ама аз от пустата лакомия...както и да е преди малко бях супер ядосан...съжелявам ако съм обидил някой...но това за мен наистина не е кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджия вика...стига бе наш...стига бе...но като се замисля може би и голф-а да е по кола от тоя "китайски" кенеф!Не чесно момчета тия коли харесват ли ви? И ако да...КОЕ?!А момчетата който обиждат БМВ-то да се качат поне един път зад волана на баварската машина и да подадът гас на тоя шестак а тогава пак да ми говорят за ХОНДА!

Не ми говори просто ... мой роднина има такава катафалка, качвал съм се и знам, споко. :)Че сивика не е кой знае кво - не е, но и не са в една категория с въпросната бима.Докато виж прелюд 4ген. е къде къде по-напред като лукс и дизайн, лично мен ме кефи в пъти повече пред бмв'то ... или ти не знаеш каво е прелюд ? :)п.п. За голфовете пък не ми говори колко са по-коли от сивик 6 ген .... един такъв кошник 3ка ме кара вече почти цял месец към работа, и честно да ти кажа -ако парка не беше толкова далече бих предпочел да си ходя пеш вместо да се возя в него ... :) На кривата ракета - космоса и виновен... :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде другия път преди да вземеш да сипеш помия, се поинтересувай малко как стоят нещата, а? Щото аз дето се води, че не разбирам хич мога да ти кажа, че тия неща дето ги написа, са пълни глупости, ама пълни!! Като ще го караш тоя автомобил би бил по-добър вариант да се поинтересуваш за какво става въпрос, нали??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджия вика...стига бе наш...стига бе...но като се замисля може би и голф-а да е по кола от тоя "китайски" кенеф!Не чесно момчета тия коли харесват ли ви? И ако да...КОЕ?!А момчетата който обиждат БМВ-то да се качат поне един път зад волана на баварската машина и да подадът гас на тоя шестак а тогава пак да ми говорят за ХОНДА!

Бавареца беше перфектен ама аз от пустата лакомия...както и да е преди малко бях супер ядосан...съжелявам ако съм обидил някой...но това за мен наистина не е кола...
Прелюда че е як на външен вид як е...но точно за прелюд (не знам ква генерация е ама е 97г.) ходиме да си прибираме 1 че не плащаха лизинг-а и беше откъснал шарнир :-) беше станало смрад...таааа....толко е кола и това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам преди модераторите да изтрият темата, да погледнат IP-то на колегата и да проверят в BMW форума кой е, и да му наложат санкции, там момчетата ще разберат... такъв човек сред техните редици е срам да имат! Човека няма образование явно, а и прекалено много свободно време, щом Китай и Япония са една държава, а и защото има време да се регистрира и да пуска теми само и само да нахрани :) Човека е наказан от майката природа така и така, оставете да си бълва. После ходи му обясни за история на марката, постижения, световни позиции, световни статистики и тъй нататък.П.П.: Който има регистрация от колегите във форума на BMW да се регне и да постне мнението на този индивид, да видим дали ще има куража да си признае кой е, и после като си признае, дали ще има очите да отиде на BMW среща, или дали изобщо ще го оставят да съществува като техен член. И да поясня за автора на темата - съкращението "П.П." означава "послепис". Да го образовам малко. :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам преди модераторите да изтрият темата, да погледнат IP-то на колегата и да проверят в BMW форума кой е, и да му наложат санкции, там момчетата ще разберат... такъв човек сред техните редици е срам да имат! Човека няма образование явно, а и прекалено много свободно време, щом Китай и Япония са една държава, а и защото има време да се регистрира и да пуска теми само и само да нахрани :) Човека е наказан от майката природа така и така, оставете да си бълва. После ходи му обясни за история на марката, постижения, световни позиции, световни статистики и тъй нататък.П.П.: Който има регистрация от колегите във форума на BMW да се регне и да постне мнението на този индивид, да видим дали ще има куража да си признае кой е, и после като си признае, дали ще има очите да отиде на BMW среща, или дали изобщо ще го оставят да съществува като техен член. И да поясня за автора на темата - съкращението "П.П." означава "послепис". Да го образовам малко. :)

Абе тупан що си мислиш че имам времето и желанието да членувам в некви клубове кои е по-по-най...ходи и във форума на БМВ не, ами и на Бентли ако искаш.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно имаш време, както те гледам цял ден сипеш своята простотия във форума. Като не ти харесва колата продай я, леко комплексирано дете ми изглеждаш, но това е друга тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE(kitaiski_bokluk @ Aug 18 2008, 06:59 PM) *Бавареца беше перфектен ама аз от пустата лакомия...както и да е преди малко бях супер ядосан...съжелявам ако съм обидил някой...но това за мен наистина не е кола...пич ти не гледаш ли кво взимаш ????..или са ти я дали насила ако е така оплачи се във полицията не тук .кои ти е виновен че са те набутали ....да си гледал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Баси сега ми е гадно, че имам Хонда, сигурно съм ебаси балъка, че имам 3 :) Добре, че това момче ми отвори очите...между другото пич, евала за ника в профила, няма някой във форума на който да му подхожда повече :)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в такъв "кенеф" само такова голямо лайно може да влезе :D Иначе да сравняваме Сивик с БМВ 320 ?!?!?! Та това са различен клас коли, ти малоумен ли си!? Купи си Акорд пък го сравнявай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда не е за всеки, и най вече за подобни дебилни, комлексирани, праволинеини лайци, карай си бмв- то и си вярвай, ама наистина си вярвай че ние сме най- големите глупаци......!!!!аре сега някой модератор до го отрезви господина че е нещо превьзбуден!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този дето плюе така грозно и по селски аз мога да кажа, поне си кажи именцето застани като мьжете а недеи да се криеш като дете зад маика с и.Надяваи се да поумнееш ........ Иска ми се да те обидя но не ми се пада на твоито ниво ВИЖ АКО БЕШЕ ПРЕД МЕНЕ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще помоля колегите да решат съдбата на тоя китайски боклук :Dnaikki 213.240.200.208 0 Today, 08:53 PM Newbies Edit Memberkitaiski_bokluk 213.240.200.208 8 Today, 05:54 PM Newbies Edit Memberкажете какво да го правим това IP ? ... сега ще драсна и в останалите форуми да видим от там ли е :D иначе това тука очевидно е постановка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, така като гледам това ще да е някой 10- годишен хлапак(или с акъл като на такъв). Не си заслужава да го правим каквото и да е. Това че е карал БМВ преди това също не казва нищо. Само помислете, че сравнява Хонда с Вартбург. Можеш ли нещо да му кажеш на такъв? Както се каза по нагоре, природата го е наказала достатъчно, и ще продължава да го наказва. Оставете го да спи, че овцете се изкарват рано да пасат. Утре ще е недоспал и още по кисел и глупав от днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз и двамата съм ги "наградил" за "особени" заслуги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее то взе да става интересно бе хора :D:D:D , не съм се смял така от сърце от много време , дори о4аквам още вклю4вания на "колегата" КИТАЕЦ :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това си е чиста проба провокация, иска да ни издразни и колкото по гневни постове има от наша страна толкова по-голям кеф ще му правим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нали се сещаш, че не можем да го оставим да ни мачка, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Ееей не го приемайте чак пък за мачкане :) Купил си е момчето някоя 320-ка и на някой светофар в неговото си село някой сивик 1.4 го е направил смешен и си е съчинил историйка да се успокоява, не му се връзвайте толкова :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daka

Има ли смисъл да разтягаме темата то се е видяло че швабите правят "по-добри" коли от "китайците" нека да оставим дечко да се радва на курника си и ако модератори са сагласни нека закрият темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MilenaZ

Лукчууууу.... ама добре преразказваш, брей :):blink::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що трябва да се обижда марката BMW не разбирам???Иначе е забавно. В един друг форум навремето един така беше написал "Vashta maika mrasna..." и просто беше редактирано на "Mojta maika mrasna..." :). Голям смях падна :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забавно :( преразказа по картинка ми харесва , след редакцията е още по забавен , както се казва с моите камъни по моита глава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kamen_05

ТОВА Е КОЛАТА А НЕ ОНЯ КЕНЕФ С вАНУСА:lol:

Пише се вАНУС, защото там ти идва накрая ! Но какво ли да ти обяснявам ти го знаеш...карай си японските самолети на колела и знаеш че караш кола! Аз тоя кенеф (BMW-то) го разкарах и няма да си взема такъв боклучак никога повече!Айде преразказахме и тоя пост...малоумнико...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Колеги, не се занимавайте с това момче, явно е много опасен за да ни се кара така, и много умен за да седне да ни обяснява за какво става въпрос. Щом е прозрял че от Хонда нищо не става, няма какво да говорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, я поправи грешката, махай хондата и се яхай отново на една "яка" 320-ка. Остави ни нас балъците, ние сме безнадеждни.Нали се сещаш, обичаме да ни е гадно ^_^

да бре баце ама нали се сещаш че 320 ядат уши и че ако е алумимиев блок ти се разказва играта....може да е с задно ама ....имах БМВ ама да ти кажа че хондата си е хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА Е КОЛАТА А НЕ ОНЯ КЕНЕФ С вАНУСА!!!

Пише се ванОс бе некадърник! Но какво ли да ти обяснявам...карай си китайските кенефи на колела и си мисли че караш кола! Аз тоя кенеф (хонда-та) го разкарах и няма да си взема такъв боклучак никога повече!Айде преразкажете и тоя пост...малоумници...
колега честито за ваноса....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...