Jump to content
ManiaK

Варна - Месечна среща 04.02.2018г.

Recommended Posts

колеги, какво се реши,вече ще е от 17 ч. така ли? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип всички си знаят че е от 3 часа и сега се опитвате да промените това 1 ден преди срещата. Има много хора които не влизат във форума често, да не станат 2 срещи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип всички си знаят че е от 3 часа и сега се опитвате да промените това 1 ден преди срещата. Има много хора които не влизат във форума често, да не станат 2 срещи...

има и такива които знаят че е от 16ч....май ще е кой когато отиде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина беше 4.Стана 3.Сега искате 5.Последно в колко да ходим в Неделя.Някой да се престраши и да кажи един час,и всички да отидем тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложих за 17ч,няколко човека се съгласиха ,така че остава за 17ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги според мен поестоянно правим промени нека днеска да отидем в 15 за да се разберем за следващите месечни защото според мен ще има разминавания и ще се сърдят някои колеги !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки пише някакъв час.Айде някой смелчага да каже час и да тегли чертата,че се обърках вече и незнам в колко часа да отида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко съм куц и незнам дали ще дойда ама все пак ;) Предлагам 3 часа днеска за последно и на място да се разберем колко часа ще е следващата направо да си обявим тука във форума и да се знае защотото както каза жоро има хора които по рядко влизат и си разчитат на традициите ... :) 15:00 ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

окей бе пичове и аз смятам да се метна ама в колко последно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечна - Всяка първа неделя на месеца от 16:00 ч.

:)

Нали до сега се събирахме в този час?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз отивам към 4-ри часа,който иска да заповяда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 ч. на полигона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

И аз идвам към 16:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,значи последен час 16:00.Там ще съм :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги пригответи се за по Бира на 3 буна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Културно масова дейност ,малко е кофти качеството... :cool:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2017/29...00606111911.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/2480/62...92052845356.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/1984/81...79893403274.JPGЗа филма-Бързи и яростни-ама не стана ясно кога са "бързи" и кога "яростни".........

Редактирано от Венцо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска се отразихме на всякаде месечна среща полигона,на плажа за по бира и най-накрая да се съберем да гледаме Бързи и Яростни 4 имаше много Хонди и Акури :cool:

Публикувано изображение

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :cool: Днес мултисрещата се получи добре, позволих си да ви поснимам малко хубавиците. Ето два клипа от полигона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща се е получила :rolleyes: за съжаление не успях да дойда !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки и от мен ;)Когато отворите дадена снимка можете да си я дръпнете в пълен размер с опцията "изтегли" или "download".http://picasaweb.google.bg/ianko.dimitrov/VarnaMeetingApril#

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,видяхте ли какво направиха момчетата от Велико Търново? Искам да ги поздравя:D :D Дават добър пример какво може да се прави на срещите ни. Бях дал предложение за другата седмица-искам да знам колко човека ще вземат участие?Предложението ми беше да изчистим или да обновим накоя детска площадка? Дайте мнение по въпроса,БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,видяхте ли какво направиха момчетата от Велико Търново? Искам да ги поздравя:D :D Дават добър пример какво може да се прави на срещите ни. Бях дал предложение за другата седмица-искам да знам колко човека ще вземат участие?Предложението ми беше да изчистим или да обновим накоя детска площадка? Дайте мнение по въпроса,БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!

:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем съм нов....Нещо да ми кажете кога и къде се събирате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем съм нов....Нещо да ми кажете кога и къде се събирате?

Всяка сряда на Омв над затвора :weights: Има и тема за седмични сбирки потърси я !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем съм нов....

Нещо да ми кажете кога и къде се събирате?

Всяка сряда на Омв над затвора :weights: Има и тема за седмични сбирки потърси я !

 

10х Chirenski,

пообърках се с OMV, 3та буна, полигона та затова питам да не взема нещо да изтърва ;)

21:00, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@АНДРО ГЛАВАТАДобра идея се е заформила. Надявам се довечера да има конкретни предложения за мястото и какво точно е необходимо да се направи. Вместо да се кисне на лукойла или ОМВ през вечер може пак да се съберем но и да свършим нещо полезно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тая седмица вече наистина трябва да си боядисъм колата,но аз лично ще се включа към дадената акция примерно аз знам зад блок 108 ж.к.Младост зад блока има една площадка може да я почистем и боядисаме,2 предложение незнам как е положението на Аладжа манастир крат кулата редовно ходят хора и оставят маса боклук може там да почистим!1-CONEV2-

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тая седмица вече наистина трябва да си боядисъм колата,но аз лично ще се включа към дадената акция примерно аз знам зад блок 108 ж.к.Младост зад блока има една площадка може да я почистем и боядисаме,2 предложение незнам как е положението на Аладжа манастир крат кулата редовно ходят хора и оставят маса боклук може там да почистим!1-CONEV2-

доре е имаме тепа за размис1л довечара, и андро имаше идея за едн детска площатка, и довечара ще решим кое ще бъде първо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Да ви питам само довечера къде е срещата? Благодаря ви предварително за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, кой има снимките от заведението край плажа на месечната? Я да ги пост-не :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не сте забравили че в неделя 03.05 е месечната среща,нали?Предния път имаше доста разногласия относно часа на срещата.Дайте този път по от рано да се разберем в колко часа ще се събираме. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да ви посетя на следващата месечна среща ама с тия многото почивни дни няма да се седи във Варна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По план график е в 16:00 но ако някой има друго в предвид да споделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит за 16:00 :):blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее мен няма да ме има точно на месечната. ;) Предния път се получи доста добре :(:afro: Хайде приятно изкарване и после да пуснете снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за 16:00 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не вали,че ще трябва да сменяме мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дано да не вали,че ще трябва да сменяме мястото

ееее аиде, АНДРО малко вода ли ще те изплаши ;);) ние с rover-те не се плашим от дъжда ;):);) Редактирано от Mom40_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...