Jump to content
ManiaK

Варна - Месечна среща 04.02.2018г.

Recommended Posts

Здравеите колеги :lol: Наскоро си зех моито японско зверче.....иии нямам представа кога се състоят тези сабирания и искам да разбера.И така ако може някои да каже за да се присъединя вече официално към клуба на ХоНдА

Колега,извинявай ама все пак не може на всеки да се обяснява по-отделно по 20 пъти.За последен път казвам,за другите просто четете малко по-назаде.Седмична - Всяка сряда на Омв на околовръстното от 21:00ч.Месечна - Всяка първа неделя от месеца на почивка на полигона от 16:00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега ето едно кратко клипче от вчера извинявам се за качеството камерата ми не беше нагласена :lol:Варна 07.12.2008

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,много ти благодаря за клипчето,а колко коли бяхте горе доло,че ми се видяха адски много ;):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не бяхме много коли .... 20тина най много ако не се лъжа ама пак беше яко :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички които ще засегна предварително но на по тъпа среща не съм ходил.Обикновенно би трябвало да се седне някъде да се почерпим по нещо да се разгледат автомобилите да се запознаем един друг и т. н.Но това си е мое мнение.Едвали ще участвам на друга среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички които ще засегна предварително но на по тъпа среща не съм ходил.Обикновенно би трябвало да се седне някъде да се почерпим по нещо да се разгледат автомобилите да се запознаем един друг и т. н.Но това си е мое мнение.Едвали ще участвам на друга среща.

Дамяне спокойно и аз съм много разочарован от Рено ... няма по тъпа среща от тази вчера ... то нямаше една свястна кола ... аз даже се ядосах по едно време и дойдох при хондите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всяка сряда сядаме в омв-то и се черпим, месечните са за разнообразие, да се видим на светло :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички които ще засегна предварително но на по тъпа среща не съм ходил.Обикновенно би трябвало да се седне някъде да се почерпим по нещо да се разгледат автомобилите да се запознаем един друг и т. н.Но това си е мое мнение.Едвали ще участвам на друга среща.

Съгласен съм с теб колега.Нищо интересно-събрали се там на полигона и си говоря. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие,какво искате да се прави....!?кючеци ли да играем...? :lol::D или може би,харакири или сепуко!!?

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,много ти благодаря за клипчето,а колко коли бяхте горе доло,че ми се видяха адски много :D:lol::D

Ами бая бяхме като ту идваха хора ту си отиваха (незнайно защо) така и не се събрахме на една групичка ами на отделни. Някои колеги дори спряха при колегите от рено необяснимо за никой :D други на 20м. от нас и така :D@Damyan колега спокойно можеше да обиколиш групичките :D и да се запознаеш с хората ние дори говорихме за теб и колата ти и всички бяха очаровани от нея. Надявам се в сряда да дойдеш на седмичната и да се запознаем. Нормално за първа среща да ти е тъпо когато непознаваш никой и аз бях така :DУспех!Извинявам се за словоизлиянието си :D но съм под въздействието на алкохолни вещества :D Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие,какво искате да се прави....!?кючеци ли да играем...? :lol::D или може би,харакири или сепуко!!?

Искат маси да се опъват май,и жива музика :D.

 

П.С. Не искам никой да се убижда.

 

П.С. hondajapan,колега радвам се така като се видим по улиците и да се поздравяваме,мислех,че няма да ме познаеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кога става въпрос....!? :lol: аз,по принцип си поздравявам всеки с Хонда! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше някаде към 18:00ч,аз не бях с колата,бях на работа но отидох до магазина и ти през това време мина,става въпрос близко до цветята на чаталджа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

варна кога е срещата и къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмична - Всяка сряда на Омв на околовръстното от 21:00ч.Месечна - Всяка първа неделя от месеца на почивка на полигона от 16:00ч.

Пише си на предната страница :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,приемате ли един гост от Сливен който е в града за нюколко дена:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Разбира се сряда на ОМВ на околовръстното от 21:00ч. по назад в темата има карта къде се намира ако случайно не го знаеш :)По точно в тази тема Цък

Редактирано от White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги аз съм от скоро в клуба на Хонда,а иначе на японски автомобили по-отдавна и предлагам всяка месечна среща да си има някаква тема. Предполагам че щее по-интересно.Например кой какво е направил по двигателя,друг път кой с какъв боди кит е или каква музикална система си е сложил примерно.Какво ще кажите а?Може и други предложения ако има някой да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

На мен пък идеята не ми допада.Защото не всеки е направил нещо по двигателя и не всеки е с боди кит.Срещите ми допадат така както са си и се радвам че не винаги говорим само за коли въпреки че това ни събира.До сега на гадна среща не съм присъствал за разлика от колегите който се изказаха по назад в темата дори и срещата на която бяхме само 3ма ми беше супер забавна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сигурно разочарованите колеги очакват да видят пет nsx-са, десетина S2000, и останалото type-r... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zero срещите вече не са на лучано така ли? на ОМВ тука под вятърната?то така по гоод тва лучано голяма мизерия беше:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да alex там сме всяка Сряда в 21:00 на ОМВ-то до светофара над затвора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше някаде към 18:00ч,аз не бях с колата,бях на работа но отидох до магазина и ти през това време мина,става въпрос близко до цветята на чаталджа.

май,не съм бил аз,приятелю! :worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май,не съм бил аз,приятелю! :thumbs1::ranting:

Може и да съм те объркал. Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали утре някой ще ходи на месечната среща,защото да знам и аз дали да идвам,а не да отида и да съм сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз ще мина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Аз няма да мога за съжаление. На работа съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на работа,обаче съм до 16:00часа.И за това питам в колко часа ще е срещата,че ако е 16:00часа,като свърша веднага да хващам пътя за полигона.Чакам някой да се реши да каже час,и повече хора да кажат дали ще идват или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да мога да дойда защото ще се подготвям да пътувам за Пловдив и сигурно през целият месец ще пропусна срещите за съжаление,защото чак началото на февруари се прибирам от там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това означава ли че след като ще има Японска среща няма да си направим месечната?!.,.>?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Месечната я правим първата неделя от месеца брато т.е. сега се пада на 1ви Февруари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги за утре да не забравите че има месечна среща.Само незнам в колко ще бъде пак ли в 15:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 15:00 ли ... :) Интересно ще е :) тогава ;) Рендетата пак ще са там :D Хах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уффффффффф така ми се идва......ама съм на работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай хондата аз ще отида :( ще нося духа ти :( :(

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...