Jump to content
ManiaK

Варна - Месечна среща 04.02.2018г.

Recommended Posts

ами за утре ли става дума... аз уча в свободния и квартирата ми е на 100 метра от него... :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми,като трябва и от там ще те вземем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да запаля и аз джапанките и да дойда да се запознаем ... че малко остава до момента когато мечтата на малкото дете ще се збъдне :lol: ( Колата я има ...книжката я няма :lol: ) втора скоба (след 2 седмици почвам курсовете и се нядявам ,че до 3-4 ще съм пълноправен член) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малеее,банда,как почерня небето само....май няма да стане нашета работа!?освен ако си вземем плавници,шнорхел и дъждобран:D :D :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18:00 ч. нали така. :D

къде...!?ей,на 1.10.08 вечерта мина покрай мен(пред "Вавилон"),щеше да ме блъснеш бе,блейка такава :D
Да, даа така беше признавам си. :( Аз се чудех дали дупките да гледам или пътя и в последния момент те видях.Хайде днес ако е спрял дъжда ще се видим. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че няма да мога да дойда днес колеги да поразгледам малко хондилаци :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

май трябва да си носим дъждобраните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, направо лодки трябват. Днес по Владислав в най-големия порой, без малко да ми отлепи гумите от асфалта. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна този път.Нещо времето не ме кефи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз така,май!нещо много мокро бря!развали ни се теферича,да го .... във времето!И така като гледам,още облаци се задават.....Някой смел мазохист има ли,който ще ходи :( ?

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Браво браво страхотна среща се получи винаги съм мечтал за такава. Хвала на феновете дошли на срещата пренебрегвайки метеорологичните условия :rolleyes: Тези които не присъстваха могат само да съжеляват :hondarulez:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Греда, тъкмо дойдох и вие си тръгвахте. Не,че не закъснях малко... :hondarulez: Като за първата ми среща леко кофти се получи,но за следващия път ще гледам да ме има и мен на снимките :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Греда, тъкмо дойдох и вие си тръгвахте. Не,че не закъснях малко... :hondarulez: Като за първата ми среща леко кофти се получи,но за следващия път ще гледам да ме има и мен на снимките :rolleyes:

синия хеч 6та ти ли беше :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондака с рег. номер в-3070кт,мина покрай мен до общината,явно се е прибирал от срещата ;):P няма дъжд,няма сняг,ХОНДИ има на полигона пак :P :P

така е.тъкмо се прибирах,щях да ти свирна ама клаксона ми нещо се е*ава. Много се изложихте, колеги.Един дъжд да ви уплаши,няма да се стопите не сте от захар ;) Редактирано от Malano4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Греда, тъкмо дойдох и вие си тръгвахте. Не,че не закъснях малко... :dry: Като за първата ми среща леко кофти се получи,но за следващия път ще гледам да ме има и мен на снимките :)

синия хеч 6та ти ли беше ;)
Дам, аз бях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка сряда на Лучаното ли се събирате? Да зема да намина и аз да се запознаем да ми кажете кое каде и как има в Варна защото от скоро имам кола и изобщо незнам нищо. Или ако се организира някаква месечна среща ще е екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тази неделя дали ще се заформи срещичка, че почивам ,може да дойда и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще има ли някой довечера на Лучаното? Защото аз ще съм там в 20:00. Ще разходя старата госпожа по Варненските улици :D надявам се да се видим с някой колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, минах аз снощи но като не познавам никой.... Иначе видях доста добри машинки отпред но не върви да вляза и да кажа кои са от форума защото сигурно щях да получа доста въпросителни погледи от хората. Но другата сряда (29.10.2008) срам не срам ще вляза и ще питам. Евала на белия CRX много ми хареса (номера му почваше с ТХ). Да се надяваме скоро да се организира и месечна срещичка някъде да се видим всички и да имам честа да се запозная с повечето от вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коч компания на масата до кенефа, няма как да са объркаш :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда ще се докарам със старата врачанска госпожа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

на 02.11 ще има ли месечна???

аз съм за че последно време на седмичните не мога да присъствам само да няма пак само 3ма заклети фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво страхотна среща се получи винаги съм мечтал за такава. Хвала на феновете дошли на срещата пренебрегвайки метеорологичните условия :rolleyes: Тези които не присъстваха могат само да съжеляват :)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Евала на колегата със бялото купе - много е добро:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако черна котка не ми мине пътя и аз съм там! (лошото е че в къщи си гледам черна котка и..... :rolleyes::rolleyes: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя може и аз да намина, ако не възникне нещо извънредно. Ако не се лъжа, като гледам снимките се събирате на паркинга преди стръмния баир към последна буна, нали. И дайте някакъв по-ранен час, че в 18:00 вече е адсолютна тъмница, а пък и от 19:00 има F1 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wierdo

В 17ч. започва да се смрачава, така че ако искате в 16:00 да се съберем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

В 17ч. започва да се смрачава, така че ако искате в 16:00 да се съберем?

Мдааа прав си Жоре , вече се стъмнява рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли срещичка в неделя (02.11)? Ако да къде ще e?Дет се вика Thanks in advance.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неделя-02.11 Полигона на почивка от 16:00ч и дано се съберем повече фенове

Редактирано от Malano4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали да не се мярна и аз с моята баба хонда и да разваля коч компанията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, няма ли малко жени фенки в тая Варна :) Мога или не мога да се ръсна само момиче измежду толкова мъже, че и не се познавам с никой освен Ачо, ама той не мърда от Златните. Последния път като бях на Лучано с него ми беше супер странно, пък и се притесних да се запозная с всички... :) Иначе и аз искам да дойда на месечната, но няма с какво :D Така де, тя е много близко до нас. Аз съм в Чайка, но пеш ще ми дойде малко... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали да не се мярна и аз с моята баба хонда и да разваля коч компанията :)

Ей, няма ли малко жени фенки в тая Варна :) Мога или не мога да се ръсна само момиче измежду толкова мъже, че и не се познавам с никой освен Ачо, ама той не мърда от Златните. Последния път като бях на Лучано с него ми беше супер странно, пък и се притесних да се запозная с всички... :D Иначе и аз искам да дойда на месечната, но няма с какво :D Така де, тя е много близко до нас. Аз съм в Чайка, но пеш ще ми дойде малко... :D

epsilon също е момиче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде точно се намираше тоя полигон на Чайка някъде около Химията ли беше? Или долу по пътя за Трета?

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава с epsilon ще попълваме женското съсловие. Ако има други Варненлийки фенки да се обаждат :D Абсолютно съм съгласна да дойда, но ще отсъствам от града тази Неделя и няма как, но за следващия път ще знам. Пък и тъкмо да се запозная с феновете от Варна :):D

не си казала,не сме дошли да те вземем

Мерси за предложението, ще се възползвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще се постарая да дойда дано успея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...