Jump to content
audioslave50

ако имах много пари

Recommended Posts

Може може, не споря. Аз за тва и написах: " до колкото знам". Сега видях в уйкипедията,че и на други коли се е слагала. Едно е важното American Muscle RULZZZ

Много много си прав :D;) American Muscle RULZZZ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion
Отговорено (Редактирано)
;) Значи Хондаджиите искат дА карат хамерикамнски коли...няма лошо момчета.... За менЗа бизнес: LEXUS ls600H ; New LEGENDЗа града и за кеф естествено колата носеща най-голямо удоволствие от шофирането: S2000 Type SЗа още кеф NSX type-RЗа друг вид кеф: Хонда ЦБРИ най-големия кеф - стария ми Сивик :DДа свалям гаджета - някоя скъпа европейска суперкола.... може би СЛР Пичелов едишън... Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах много пари незнам какво схте ги правя чесно ама от :lol: хонда не бих се отказал чесно не я давам тая кола за никаква друга :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имах много, ама много пари бих си купил Morgan Aeromax за дъждовните уикенди, Morgan Aero 8 за слънчевите уикенди, някакво хибридно лексусче и хонда акорд - печка за ежедневки и разбира се една Q7-ца, с която да ходя на нивата да вадя картофи и да бера царевицата. И някаква дрифтачка бих си взел, но сега не ми идва на акъла каква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Type R, NSX или за гъзарията Мазерати куатропорте. Зарибен съм и на един american muscle от рода на Мустанг Шелби Кобра, ама от последните :D Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако говорим за много пари! Мисля че с една няма да се задоволя, но мисля че може да смаля избора до няколко :D

 

 

Ето на какво се спрях мисля че няма смисъл да какзвам каквото и да е за тези коли

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

Тези коли задалжително бих искал да си ги имам в гаража

 

 

 

 

 

 

П.С. Плюс една цистерна с бензин че иначе лошо :)

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази и никоя друга,с тоя салон,тоя цвят и джанти,напълно заводска без никакъв тунинг.........искам да ме заплюете 4е съм сектант :) .......Ооооо да,и вървете по дяволите с тея паганита,шелбита,американски мускули и про4ее ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

евала колега добър вкус

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoto
Отговорено (Редактирано)

МИГ 29

МИГ 42; СУ 37 - може да лети почти с опашката напред.А нещо с 4 колела - Aston Martin Vanquish Редактирано от ivoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NISSA 350 Z , MAZDA RX-7,MAZDA RX-8 ето на една от тия машини съм навит аз а защо не и трите с як оптичен и силов тунинг......ех мечти но кой знае след 20-30 години може да поевтинеят толкова че да чога да си ги позмоля в тая маршава мизирна държавица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NSX Type R... ясно кратко точно!П.с. Направи ми силно впечатление, че само един фен си е пожелал най-добрата кола. Това е мнение на доста хора дето разбират от тези работи. McLaren F1. Е наи добрата след NSX-а ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е разбирасе че макларана е велика машина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AH-64 Apache Longbow - "The world's deadliest helicopter" :D Иначе, както каза колегата по-горе : на четири колела (различно от Хонда) : 1. Koenigsegg CCXR2. Lamborghini Reventon 3. Range rover Supercarged SE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих кара ла жените да им се вдигат полите:D само NSX :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въъъъ.Слава Богу че все пак има фенове дето и да спечелят от тотото,няма да изневерят на марката... :rolleyes: .Аз съм глуповат и ако наистина имах мноооого кинти,мисля че не би било проблем да ми сберат един чисто нов Рекс 2 с двигател по мой избор.А за уикендите мога да лъзгам едно 911 кабрио от по-старите серии. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има една нова лудория на име nisan GTR чак чупи вратове хахаха :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Или ще си поръчам чисто нов прелюд 4 генерация от завода в Япония, естествено 2,2 В-тек, с некви Мюген глупости по него

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Phillip

Аз щях да карам S2000 или Supra Turbo Stage 3 мечтите са голяма работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имах пари за парво време бих си купил ламбо лп640.и каен.и примерно супра с би турбо. после бих би сменял до като разбера коя кола е за мен защото без да си ги карал не занеш кое бити паснало наи много.или пак другата концепция да си купжам постепенно по мо6ни коли за да не ми омразна толкова барзо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на нещо с двигател HEMI 7.5 може би.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах достатъчно много пари ,бих отишъл в Япония и бих си направил поръчкова Хонда Сивик Хеч с силов тунинг ,интериор и екстериор направен от драпнатите и мн други неща дето се сещам.За да се гавря с Голфчетата ,Фиати ,Опели и мн други.Нищо друго неискам само Хонддддддда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest trade_mark9

Ако имах пари щях да си купя тези 2 красавици:

 

1995 Porsche 911 GT2

Публикувано изображение

By trade_mark9

 

и 1973 Porsche 911 Carrera RS

Публикувано изображение

By trade_mark9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз помечтая - PORSCHE 959, R35 GT-R и ... разбира се перлата в короната AE86 пипнато от Autoproduce BOSS :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фен съм на хонда и такъв ште си остана! и от тотото да спечеля пак ште се кефя на лиубимия си prelude 4g! просто влизам в друго измерение като съм зад волана на тази красавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Така по сектантски едно S600 за каране и един Legend Max by Mugen, за да ме возят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LAMER

Пето поколение сивик, хеч, нов, слдва САМО силов тунинг и едни джанти :lol:Извън марката F430, допълнително пипнато.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм ако имах повече пари

за града

S2000 РАЗБИРА СЕ

Публикувано изображение

 

за малки по дълги разтояния

 

Публикувано изображение

 

а за още по дълги една моя мечта

Cessna Citation X

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много предатели,много нещо.Колеги вие сте си купили Хонда щото са по-евтини или........?Малко сме явно заклетите хондаджии......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NSX разбира се,а може и това от снимката

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам толкова пари няма да ми пука за бензина или за паркинга, така че смело:За наистина гъзарията- Saleen S7Моя стара детска мечта- BMW 8 серия CSIИ естествено една от най-добрите машини създавани някога- NSX. А може и новия, когато го пуснат :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах пари, пак щях да си карам мойта англичанка, нооооооооооооооооооооооооооооо! с доста дрънкулки под капака, доста промени по бодито и интериора. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesso_varna

Ferrari 599 GTB Fiorano F1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...