Jump to content
darius

Сайт показва до кога ще живееш!

Recommended Posts

Your Personal Day of Death is... Tuesday, January 19, 2077 Три пъти го пробвах, даде ми различни години (тази е първата), ама едно е ясно.. ще се мре след Нова година, значи ми се полага едно последно напиване като за последно :cool::huh::):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да живее толкова дълго, колкото му пише.

 

Американците просто не са заложили в калкулатора стреса и замърсяването в България, хахаха (зловещо)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D много интересна стара тема.най-ме притесни ,че жената ще умре два дена преди рождения ми ден,това ще рече,че иска да съм в траур на рождения си ден,ама това ще се е случило 25 години след моята кончина. :D някой готованец ще ми наследи хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре, ако не пиша в темата да знаете, че вече съм улетял :D:P :P :D хахахахахаха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз настроих всичко и ми изчисли, че ще се мре вторник 22 декември 2048г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който не му изнася датата, спокойно може да даде рефреш и да си я нагласи в удобно за него време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и калкулатор за мерните единици ... http://www.dhl.bg/bg/tools/conversion_calculator.html

:D понеже съм малко неук по този калкулатор би ли ми сметнал мерните единици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да , калкулатора не е точен ....Google се справя по-добре и го смята директно ... :bg: kg -> Lbs ----- хикс kg x 2.20462262185 = игрек lbs м -> ft и in ----- 1.72 метра = 67.7165354 инча / 12 = 5.64304462 фута Това е: 5 Ft + 0,643 фута = 5 Ft + 0.643 * 12 за да сме в инчове = 5 Ft + 7.72 инча ~ 5 Ft 8 инчаИначе 1 сантиметър = 0.032808399 фута , 1 сантиметър = 0.393700787 inотново с google - 159 lbs / 5 ft 8 in -> (159 pounds) / (5 ft 8 in) = 41.7561295 e BMI

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако откажа цигарите - 28.10 2046г. - цели 79год.Ще доживея пенсия, даже ще поизточа НОИ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako продължа да пуша = Friday, January 11, 2041 - ще съм 66 годиниАко ги откажа = Saturday, January 11, 2048 - ще съм на 74 годиниА сега дилемкаааааа :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тея ме изкараха почти столетник бе ... ;) Ама то това е защото не знаят че карам мотор :devil: Трябва да има и такава отметка, защото на мотористите продължителността на живота е доста по-малка (30-35 год) :devil::D или с тея цени на бензина май няма да карам много много :devil: На моето погребение (03.05.2083) няма да ви каня, защото няма да съм жив до тогава :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2091 година януари месец :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Saturday, May 24, 2064 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Your Personal Day of Death is... Thursday, April 3, 2036 аз съм първи :) искам NSX катафалка или нещо като това http://jdmjunkee.com/blog/?tag=jdm-honda-odyssey

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thursday, March 9, 2073 мада фака само 18 години ми остават да ходя да се разбивам че то не е останало :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Sunday, October 14, 2063Неделя, 14 Октомври 2063та :lol: Йухууу, имам още 53 години да живея! :lol: Една трета от живота съм си го изпърдял вече, ама нищо :D От утре започвам да живея на ръба... ще карам само на 2-ра и 3-та предавка с мин. 100 :D

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе вие наистина ли вярвате на тези простотии? Не виждате ли че е нагласено да ви дава 'Random'(произволна) дата, всеки път като цъкнете бутона :)

Редактирано от Анти_Голфаджия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Friday, May 15, 2082 има време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен па ми даде 2012 заеби .Dobre 4e нема ни6то верно

Много станаха съвпаденията... "Великите" Маи, сега и този калкулатор.... ужааааас :);) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Monday, July 23, 2091 :):D :D Аз ли ще съм последния оцелял в тоя форум ;)100 години без точно 1 седмица (7дена) ;) ;) ;)

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...