Jump to content
Данчо

ДА СИ КУПИМ КСЕНОНИ

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

ОК, за тези с плъзгача ти вярвам, щом ти си с такива. Но не мога да разбера за другите защо ти не ми вярваш, след като специално казах че аз съм с такива, държал съм ги в ръце и съм ги разглеждал отблизо - халогенната крушка не е в общ балон с ксеноновата. Виж снимката на h4-2 от този ми пост :http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry207214

Редактирано от kicko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вътре за един комплект Н4 би-ксенон, но като дойде време за уточнения ще пиша пак! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За повечето работи грешиш1. Халогенната и ксеноновата крушка са в един общ балон и не може да се сменя само едната2. Проблема при ксенона с плъзгача го има защото аз съм с такива и ти го казвам от това което виждам3. Да двойния ксенон е всичко по 2 ( 2 баласти + 2 запалки ) и цената се доближава до двойна но колко точно е само ти можеш да кажеш

Най-добри за H4 са H4-2, като разбира се халогенната крушка е до ксеноновата.Тези с плъзгача са най-калпави според мен. :lol:За какво ти е отделен ксенон на дългите да му вземеш бързо бързо живота от превключване ли?С ксенноноеи къси няма да се сещаш за дългите. Редактирано от L&R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-ен ксенон на H4 с плъзгач - не знам колко му е живота на плъзгача , но аз имах една дефектна крушка и като ми я смениха всичко е наред - меня си къси/дълги перфектно ... варианта със халоген не кефи защото халогена гори лесно ... варианта със два ксенона го има и със двойни баласти в един корпус , което е най-добрия вариант , но дългите палят по 1 минута и не става много да светнеш на някой за ченгета, още повече , че на ксенона живота му се мери с паления и с плъзгача го няма тоя проблем - къси/дълги винаги е запалена крушката - ако искаш само да си осветиш завоя няма нужда да спираш за да изчакаш дългите да загреят има по-сериозен проблем - гаранцията как ще се покрие на такава благотворителна поръчка ? всички дават по поне година гаранция , но в този случай това ще осначава гаранционно да изпратиш един комплект до китай и да ти върнат нов , а тов аструва повече от комплекта :thumbs1:ако има някаква гаранция аз съм вътре с поне 2 комплекта и имам мегдан за още ( само за фенове , които са ми поръчали да им намеря )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен за 1 кит H4-2, ако цената е подобна на прогнозираната-няма смисъл да се търси гаранция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако цената си струва и аз сам вътре с 3 бр. комплекти H4-bi-xenon.А и за angel eyes може да се поговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_alex_
;) И аз съм ЗА - един комплект ксенон Н4 - един Н1- фарчета Angel eyes за Сивк 5г. Хечбек :angry:Дано се получи, колега! Сигнализирай като започне уточняването на цените и поръчките. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako e сноса цената и аз искам едни енжелайс за 4-та генерация, аколи не ще си взема само ксенон и те така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мене за ксенона ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вътре за ксенона, Н1 един или два комплекта, зависи от цената ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ако всичко на всичко се връзва до България един комплект XENON за 5gen. до 70лв. влизам, ако не... не влизам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп и аз със Н1 -ЕДИН КОМПЛЕКТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker
Отговорено (Редактирано)

Ако цените са добри влизам и аз с 1 Н4-3

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега YordanIvanov,ще ме прощаваш за нахалството,ама нещо такова може ли да се вкара?

Публикувано изображение

Как само ша ми отвори жипката. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен за едни ангелчета и комплект ксенон за сивик 5г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 комплект H1 и за мен.

 

+ 1 призив:

Ксенона със сигурност е супер - дори и да е ментак, пак ще свети по-добре от алтернативите(знам, че има клушки за о/о 20 лв., така че и да не издържат много, при тези цени не е болка за умиране)

Но колегите без лупи, ще е добре да се замислят да сложат 1 нови фарчета заедно с ксенона, преди да са вкарали някой в канавката (или по-лошия вариант... в собствената си предница). HID-а е голямо удобство, но сигурно всички сме псували "педалчето, което ни заслепява зверски отсреща". Във форума има много постове от типа на: "Пазете безопастността по улиците", "Карайте внимателно" и т.н.

Та... нека бъде светлина, но нека да не пречим на никой с нея!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега YordanIvanov,ще ме прощаваш за нахалството,ама нещо такова може ли да се вкара?

Публикувано изображение

Как само ша ми отвори жипката. :D

какво нещо да се вкара, не разбрах?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, то и да се вкара, няма да може да се кара...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега YordanIvanov,ще ме прощаваш за нахалството,ама нещо такова може ли да се вкара?

Публикувано изображение

Как само ша ми отвори жипката. :D

какво нещо да се вкара, не разбрах?

 

за фарчетата става въпрос. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега кога ще са известни цените с доставка :D че май се заформят покрай мене още 2-3 ксенона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз се интерисувам от краината цена , ако може да ги напишете като ценова листа в тази тема ще е перфектно. :D ем човек да може да си избере и да си направи смеката. ;);)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съжалявам за забавянето в отговора ми за цените и т.н.Значи за цените на ксеноните за ейнджъл айс и за светещите емблеми имам яснота.Но нямам яснота за авиокаргото и за шипинга от Китай.Това Е причината и да не смея да дам още цените, че да не ви излъжа.Относно морския транспорт трябва да се чака 40 дни само за транспорта, но пък за сметка на това цената ще бъде от рода на няколко левчета за транспорта.Искам да издействам от някъде по-ниски цени за въздушния транспорт че нещата хгем да идват ефтино хем бързо.Предполагам на никой не му се чака 2 месеца да си получи нещата.Когато добия яснота относно всичко посочено по-горе ще пусна една тема където че опомена всички цени за всичко, срокове и т.н.След което всеки ще почне да се записва.Но преди това искам да организирам ВСИЧКО от даването на парите до получаването на артикула.Благодаря Ви за търпението и разбирането, но наистина имам и доста други задачи, които ме гонят.Нека още някой ако има интерес да го опоменава тук за да мога да имам някаква представа за бройката.Имайте предвид че след темата въпреки че не пиша много много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за фарчетата ми дай някаква по-точна информация понеже аз хич не ги разбирам.Модел на колата самите фарове как се наричат какви са и т.н.Колеги забравих да ви кажа че гледам и за плазмени километражи и въдушни филтри.Като се прави пратка да се направи всичко наведнъж.ако някой се сеща за някой по масав аксесоар като изброените до сега може да опоменава.АЗ ЧЕТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а енжелайс за хонда сивик 4 генерация нали могат да се намерят, че тука едни мой приятели питат и искат да поръчат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в пазарджик един мой приятел слага би ксенон за 180-200лв-китайски и няма оплакали се !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам ейнджел за хонда сивик 6 ген 98 год

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мислил ли си как стоят нещата с акциза, като влезнат толкова много системки наедно как ще се оправяме? Аз лично не съм тръгнал да умирам, и нямам против да чакам 40дни. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се мятам в един Н4 за късите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@YordanIvanovАз също бих желал един кит Н4 , и силно ме интерисува цената за ангелски очи на сивик 6 ген '96год. Ако цената на фаровете е сносна , то следва че Н4 отпада и ще взема кит за тях фарове. Дай ми линк на сайта(на лични) където си ги намерил тези неща за да ги разгледам и аз . Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@YordanIvanov

 

Аз също бих желал един кит Н4 , и силно ме интерисува цената за ангелски очи на сивик 6 ген '96год. Ако цената на фаровете е сносна , то следва че Н4 отпада и ще взема кит за тях фарове. ...Благодаря предварително!

и аз съм на същото положение и + тва не бързам и мога да изчакам 40 дни

 

п.п. ние с shefa като доскорошни ученици май тряя събираме пари повечко време и не бързаме хич :blabla:

шефе да не се обидиш :love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме интересува цената за ксенон H1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана вече имаме ли яснота по въпросите за доставката и точните цени на артикулите :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, наболял въпрос е плазми за англичанките. Моля те да погледнеш дали има.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако и за прелюдче 4вс има плазма брои ме и за нея . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам дали има ангелски очи за Акорд купе 96год американска сглобка, както и плазма за същата кола. Би ме заинтересувал и ксенон, но трябва да реша какъв точно. Ако можеш да дадеш и някакви снимки ще е екстра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам дали има ангелски очи за Акорд купе 96год американска сглобка, както и плазма за същата кола. Би ме заинтересувал и ксенон, но трябва да реша какъв точно. Ако можеш да дадеш и някакви снимки ще е екстра :)

старая се да извадя цени на всичко това.Благодаря за търпението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте "хулигани" :( Да дам малко инфо за тези които не знаят как светят китайските ксенони. МПС-то е с ейнджъл айс,което между другото е видно и от аватара де. Та значи всички от русенската секта знаят за какво иде реч.Късите събарят стени а дългите връщат назад насрещно движещите се автомобили ;););) . Има само едно малко уточнение.Когато включиш на дълги,пълната им мощ идва след около 7-8 секунди.Това е след първото включване.Ако обаче са загрели и да речем срещу теб се движи кола,минаваш на къси и като се размините....БАУ и става светло като ден.Имам удоволствието да карам по този начин вече 6-7 месеца без никакъв проблем (да чукна на дърво).Дано да съм бил полезен.Успех на всички в борбата с мрака ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

аз дори не смея да си мечтая за такъв рай !с мойте наведени фарчета светя само 20-30 метра напред и колкото и силни крушки да им слагам.. се таявдигнати са максимално нагоре (не са ел.) и пак същото.. концентрирани са на 2 петна и тва е..дано angel eyes-а да ми осветли малко нощите че...голям зор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега YordanIvanov и аз намерих някаква оферта за китаиски ксенонки H4-1 price is usd32 H4-2 price is usd40 h4-3 price is usd48.5 (H4 High/low filaments тва са цените които ми дадоха . има и другите H-ове.само че до колкото разбрах тва е бес шипинга другото което намерих е ламбо дорс панти 300 долара обаче идват от америка и за шипинг до българия + 190 долара демен сичко излиза 490 долара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...