Jump to content
Данчо

ДА СИ КУПИМ КСЕНОНИ

Recommended Posts

Здравейте колеги.От скоро съм във форума, но много ми харесва организацията и добронамереността на всички във форума.В тази връзка реших да направя нещо, което би се харесало на хората във форума.Ще почна малко отдалеко:Аз се занимавам от година и половина с търговия от Китай и в тази връзка днес реших да видя как вървят ксеноните в китай.Между 35 и 50 долара е една ксенон система.Следователно реших да Ви предложа ако искате да си направим една заявка на ксенони.Аз не искам да си слагам горница и т.н.Дори ще ви покажа фактурата и всичко останало.Очаквам да чуя дали има мераклии, аз лично ще си закупя.Ще изчакам седмица две да видя дали ще има мераклии и след това ще си поръчам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли някакво мнение към тези китайските ксенони в смисъл виждал ли си как светят и така нататаък. Иначе май съм ЗА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доставката колко трябва да легне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.От скоро съм във форума, но много ми харесва организацията и добронамереността на всички във форума.В тази връзка реших да направя нещо, което би се харесало на хората във форума.Ще почна малко отдалеко:Аз се занимавам от година и половина с търговия от Китай и в тази връзка днес реших да видя как вървят ксеноните в китай.Между 35 и 50 долара е една ксенон система.Следователно реших да Ви предложа ако искате да си направим една заявка на ксенони.Аз не искам да си слагам горница и т.н.Дори ще ви покажа фактурата и всичко останало.Очаквам да чуя дали има мераклии, аз лично ще си закупя.Ще изчакам седмица две да видя дали ще има мераклии и след това ще си поръчам.

Аз съм навит на мен ми трябва Н4. колко ще струва доставката колко време ще отнеме и как става плащането :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ще ходя да видя тука в софия един приятел си купи ксенон система и светеше добре.Ще се опитам да видя от каде си пазаруват те ксеноните и направо ще ги взема от същата фабрика.Тва ми е идеята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднократно ще поръчваш, или може и по нататък?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно доставката ако искате можем да я направим по авио карго(3-4 дни).смятаме че ще се върже около 25 долара(без да гарантирам) а ако искате можем да изчакаме моркси транспорт(30 дни).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега за инициативата, повечето Фирми занимаващи се с Вкарване/продажби/монтаж или пък само продажки/монтаж използват Китайски (Азиатски) продукти. Многократно съм си приказвал със собственици на такива системи и досега всички са били доволни .затова Аз съм в играта на 100% с 2 комлекта. (стига цената да е по-изгодна от тази на повечето фирми предлагащи съответните продукти )ще следя темата и когато стане време за даване на парички : no problemo . :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднократно ще поръчваш, или може и по нататък?

нека да видим дали въобще ще се събере някой пък тогаваще говорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм "за" и си мисля, че ще се съберем доста ей така на първо четене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм "за" и си мисля, че ще се съберем доста ей така на първо четене.

Бройте ме и мен :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest artifuckt

Аз също си мислех да те питам дали има такъв вариянт за ейнджъл айс, но викам да не се отклонявам и да ти размивам темата с други въпроси. Сега обаче като повдигна въпроса виж дали има за 6-г хеч и на какви парички ще е и направо да го оборудваме него с ксенончета ще е перфектно :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Аз също си мислех да те питам дали има такъв вариянт за ейнджъл айс, но викам да не се отклонявам и да ти размивам темата с други въпроси. Сега обаче като повдигна въпроса виж дали има за 6-г хеч и на какви парички ще е и направо да го оборудваме него с ксенончета ще е перфектно :ph34r:

има за всякакви коли.вида автомобил не е проблем.Ще дам по-подробна инфо утре.Очаквам мнения за да знам дали да подържам няква комуникация с китайците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ковнал едни H1 , ако е читава цената ... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ковнал едни H1 , ако е читава цената ... :ph34r:

И аз така. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз участваМ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

почти съм се решил и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майна дай един мейл да ти прата една снимка да качиш тука на нещо дето мисля че ша са хареса а до сега не сам го виждал в България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Нали имаше вече една такава организация за масово купуване на ксенонки? Питайте момчетата дето вече го осъществиха, има такава тема, погледнете там. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако може да даде един мейл да прата една снимка да се качи тука да вида дали има интерес от това нещо за да разбера дали да говора с хората или не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Публикувано изображение Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

въпроса ми е длаи има интерес към тези емблеми които колегата качи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емблемите са яки и съм сигурен че скоро ще са популярни като диодите на пръскалките...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега YordanIvanov, радвам се за инициативата, която си проявил и може и аз да се включа :)един съвет (ако може)разучи там каквото можеш и пусни един ориентировъчен списък с цени за ксенонитенапример H1 - толкова париH7 - толкова париH4 bi - ...H4 - ... и така всеки ще знае със сигурност дали е "за" :) щото всички се сещаме че най вече от това зависи :P някой ако ни подари всички искаме :Pа и за тия angel eyes една ценичка като боднеш и ставаш идеален :) ако пък е под 300лв с доставката направо си за разцелуване :)тва е от менуспех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега прав си за всичко.утре като разбера по-подробна информация за емблемите, ксенона и фаровете ще пусна цена.значи да не казвам голяма дума но някаде там се връзва мисля с транспорта 200 и няколко лева, до триста фаровете(НЕ СЪМ УБЕДЕН, НЕ ИСКАМ ДА ВИ ЛЪЖА), ксеноните между 40 и 65 лева, а за емблемите нямам идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има евтинки ейнджъл айс и аз влизам с един комплект, а и за емблемката съм за. Само чакаме ценички да кажеш. Иначе въпрос към колегите който разбират повече, какъв Н ми трябва за 5г англичанка хеч за ксенони/биксенони ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest окото

Един биксенон за мен,а може и два зависи от парите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

И аз съм за, ейнджъл айс и 2 комплекта H1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре съм!!!Поканете Хулиганката да направи списъка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вътре. Ще погледна каква ми е крушката за халогените и се включвам с такъв комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз да се включа принципно, като дойде време да се събира поръчка ще кажа точно какво искам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какви пари горе долу ще върви енджелайса ориентировачно предполагам и другите колеги ще искат и те да разберат цената :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има евтинки ейнджъл айс и аз влизам с един комплект, а и за емблемката съм за. Само чакаме ценички да кажеш. Иначе въпрос към колегите който разбират повече, какъв Н ми трябва за 5г англичанка хеч за ксенони/биксенони ?

Англичанките сме с H4. Биксенон H4-2 е с ксенонови къси и мижава халогенка за дълги, която не върши никаква работа. H4-3 е с плъзгач местещ една ксенонова крушка в положение за къси и дълги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kicko така е но и двете са компромисен вариант ( малко извън темата и се извинявам предварително )първата ако ти изгори халогенната крушка което е доста вероятно, хвърляш цялата заедно със ксенонавтората е по-добрия вариант но там дългите са зле поради причината че осветеното пространство на дълги което го осветява светлината за къси изчезва т.е. на дълги близкото пространство пред теб е тъмноИскам и аз да се включа но ако има H4 с двойна ксенонва крушка и на каква цена ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За повечето работи грешиш1. Халогенната и ксеноновата крушка са в един общ балон и не може да се сменя само едната2. Проблема при ксенона с плъзгача го има защото аз съм с такива и ти го казвам от това което виждам3. Да двойния ксенон е всичко по 2 ( 2 баласти + 2 запалки ) и цената се доближава до двойна но колко точно е само ти можеш да кажеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...