Jump to content
pioneer

Какво си мечтаете да имате в колата като екстра

Recommended Posts

Хей права голям проект вътре в колата :) ... като основната цел е музика .. ще бъде с компютър с 5.1 звук навигации простотии ;) ... сега сложих една от най-добрите световни аларми www.viper.com с дистанционно палене ... направих си диоден плафона със закъснение .... багажника ми се отваря с алармата и се отваря целият с амортесъори .......та в момента съм в малък застой с музиката защото човекът който ми помага си има лични ангажименти тека че си права другите неща но нещо се изчерпах и за това вас ви питам ;) предложете някоя готина и изчекната екстра КАКВАТО и да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;)Бордовия компютър, който правят колегите от форума- не е газарийка, а необходимост :)Поздрави и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BlooD_ReD
Отговорено (Редактирано)

КОлега, незнам въобще дали е възможно, но винаги съм си мислил за мини хладилниче. Би било супер, отивайки на морето да си изстудиш 2-3 бирки, или количка за шофъора ;) Незнам дали е гъзарийка, ама питаш ние какво си мечтаем.... та да ти кажа :)

Редактирано от BlooD_ReD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ами то не е хич сложно, ти имаш техниката и времето - вземи и си освети копчетата за прозорците с по едно диодче. Не знам дали на 6та е измислено, но 5та няма и аз това сега смятам да направя. Също така, защо не се вкараш малко в крак с модата при автомобилите и не си направиш автоматично палене на фаровете при промяна в светлината, примерно като влизаш в тунел или вечер като запалиш да не пипаш бутоните. Можеш да погледнеш и за автоматични чистачки - падне капка - жиу-жиу-жиу - чистят. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pioneer

Бордовия компютър, който правят колегите от форума- не е газарийка, а необходимост Поздрави и успех

А ве чак необходимост не ... но да предвидил съм борд компютъра и съм говорил с колегата който ги прави ....А за хладилника ... при положение че съм 95 процента в софия .. просто ми е излищен ... а и за да ми е удобен трябв да е вътре в купето а не в багажника което няма как да стане поради липсата на място ;)Други предложения :) не стаа дума само за гъзарийка имам предвид всичко ;) ко се сетите :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята малка мечта : Б16 в коша , 260 мм спирачки, и стрелката да не пада от Фулаа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоматична задна щора,а защо не и странични.Осветление на пода и на 4-те места.Двд,Тv на задните седалки и слушалки.Вграден телефон,камера за задно виждане,камера за мъгла,мултифункционален волан,музиката с блутут,автоматична антена.Има хиляди екстри,стига да имаш кинти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мноо искам да си направяхалогените да светят при завиване като на новите мерджани и новото браво също е така,много е удобно при паркиране вечер и при завиване в тъмни улички,завиваш на ляво светва левия,завиваш вдясно десния мноо гот!също така искам да си сложа осветление на долния краи на вратата и като отворя да светва,да се вижда къде стъпваш вечер!успех с проекта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това със завиването и с халогените дори и да имах халогени нямаше как да стане щот няма от къде да взема такава информация от кабел .........дариус ще затъмна всички стъкла освен предното ;) .. не съм фен на щорите .. двд и тв ще има ... мислех за монитори на задните седалки и още не съм се решил ... чудасе дали си заслужава 1000 лева за монитори при положение че супер рядко седи някой от задкамера за задно виждане реших че няма да слагам защото ще сложа камера за предно виждане за да мога да си записвам кат карам :))) иначе сложих партроник ..... камера за мъгла ( Не съм виждал да се продава ... ) ако дадеш сайт ..... за телефон си ползвам моят през блутуд ... нали слагам пц ...осветлението на краката .. това не се бях сетил може да се направи досто пинисчииско с диоди ;) ще си поиграиа да го измисля тея дни после ще постна пикова .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sexapilka

Гледай един епизод на "Pimp My Ride" и ще имаш хиляда идеи :rolleyes: Разбирасе,ако имаш парички ,щот тва е главния проблем при тунинга :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш ли автопилот?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Хей права голям проект вътре в колата :D ... като основната цел е музика .. ще бъде с компютър с 5.1 звук навигации простотии :P ... сега сложих една от най-добрите световни аларми www.viper.com с дистанционно палене ... направих си диоден плафона със закъснение .... багажника ми се отваря с алармата и се отваря целият с амортесъори .......

..................ако туриш и ТВ, ДВД, слайдшоу, "конфорт" на стъклата, отоплиш кожения салон, турни една цв. камера за задното, затъмни стъкълцата, щора, климат-контрол, бодни и едно автоматче и махни най-левия педал.............и ще си помисля че съм влязал в моята гондола :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

направих си диоден плафона със закъснение ....

ще споделиш ли как точно го направи, защото много ме радва тази екстра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F20A4
Отговорено (Редактирано)

Отопление, вентилация и масаж на седалките :rolleyes:Аз първото имам е много яко зимата, повярвай ми

Редактирано от F20A4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво си мечтаете да имате в колата като екстра, екстри...

Нефтена помпа за добив на бенцин :rolleyes: Ма нема намиране такава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Слагай ТЮРБО и едно B18-че :rolleyes: като други екстри можеш да монтираш подово отопление, ал. дограма, ролетни щори и не на последно място джакузи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

220 волта в колата не е излишно.Зареждаш си лаптопа и телефоните без да носиш цял куп зарядни.. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз си мечтая да си имам една от ония машинки (с'я забравих как се казваха :)) дето ми показват във всеки един момент къде съм в София къде трябва да завия за да стигна до желано място щото София ми е толкова позната колкото "Устройство и схема на двигател на реактивен самолет F22".Не е много нали :huh: .И да не забравя устройството да е с гласче на някоя мацка дето съобщава: "Господарю след 150 метра завий на дясно,после след 150 метра пак в дясно,след 150 отново дясно и виж как стигна там откъдето си тръгнал преди 10 мин." :huh:

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мечтая

Аз па искам да си инсталирам ей тия двете русите в следващата Honda Legend :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest inferno

що ако са червенокоси ще ги върнеш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........ТУРБО,кожен салон и 3 мацки :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 мацки мноу ще та забавят хахах.....ма закво ли ще ти пука за теглото на хондата ако ги имаш тея 3 мацки а , хехех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам ел. седалки,които да си регулирам нагоре,надолу да ме повдигат,а не само напред,назад и за гърба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 мацки мноу ще та забавят хахах.....

.....ми те ще са леки ве няма да са над 50 кила едната ...пък и ако дотежат ще свалят дрехите за олекотяване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Аааа ако са над 50 кила да си седят с дрехите ;):angry: :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ДИДО

аз в момента искам едно СД че днес си зех колицата и една от ония мацки горе пък ако не ставам нагъл и двете :love::):bow::blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям, червен бутон, при натискането на който се появява един японец и извежда колата от критична ситуация.Също и катапулт под шофьорската седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Удобна задна седалка :thumbs1: да става за спане и т.н.П.С. Няма да е зле и някой да ми каже, къде да отида да ми направят фаровете да се гасят сами като загася колата, че ми писна да паля на ръка...

Редактирано от lalchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червено килимче :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз искам шофьор за града!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мечтаех,заводския ми оборотомер да е до 10к :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един 200 + коня двигател. :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати как го обърнахте на чат бееее, и то самия модератор :lol: Човека иска да си сложи екстри по колата, а вие му предлагате червени килимчета, шофьори за града и какви ли не още глупости. Имам чувството, че дори не сте прочели неговия пост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

екстра КАКВАТО и да е

:):lol: Пък кажи че шофьора не е екстра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...