Jump to content
Guest CARBON

ПАЗАРДЖИК-СРЕЩА

Recommended Posts

Guest CARBON
Публикувано (Редактирано)

здравете колеги какво ще кажете да си нагласим една ХОНДАДЖИИСКА ПАЗАРДЖИШКА СБИРКА из пз се посъбраха доста машини хайде да се съберем и да видим кой какво кара :P предлагам да се праснем на глаДната и да напълним шибаниЯ паркинг с хонди :worthy: да хвърлим малко в размисли голфаджиите-нека ни видят колко сме из пз пишете по темата да се уговорим за ден час и дата аз предлагам да е в неделя защота има по малко движение и повечето почиваме но вие кажете коя неделя да епоздравиHONDA-THE POWER OF DREMS !

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toto_spa
:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път се опитвахме да напраим такова нещо и не беше мн успешно...аз за момента не мога да дойда с хонда иначе съм фен да се събереме..п.п.Една лелка ме блъсна ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз доста хонди съм мяркал из пз но не знам колко от тези хора влизат във форума затова ако познавате някои от тях кажете им и да зеим да се зберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит само кажете кога,не съм от Пазарджик но мисля 4е няма да имате ни6то против да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

И аз не съм, но бих се появил. miHo не се радвам да чуя за колата. Имам голям мерак да я видя, нали и аз карам Англичанка и ми се ще да видя какво може да се направи по тази кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON
Отговорено (Редактирано)

колкото повече-толкова повече колеги няма значение че не сте пазарджиклии важното е да сте фенове пък предполагам че живеете някъде около пз такаче....ХОНДАДЖИЙСКА СРЕЩА НА ПАЗАДРЖИШКА ОБЩИНА ;)

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Само трябва да се забие една дата. Неделя като ден от седмицата е добре, обаче трябва да изберем дата. Предлагайте колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SVE_1986

Съгласни ли сте следва6тата неделя-на 15.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

Ако нямам работа и аз ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

На мен ми харесва. Даже ми е много удобно понеже ще минавам на близо и направо ще дофтасам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev
Отговорено (Редактирано)

rulemaker ако искаш ще движим с една кола. ;) Макар че с две ще е по весело. Можем да накачурим повече маймуни.Упс трябваше да редактирам предишния пост. :)

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

Ами ти си пусни личните щото не мога да ти пиша там, а само получавам или ми изпрати GSM в събота ако не се засечем никъде да можем да се разберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да 15 е добра дата трябва да уточним часа и мястото мижду другото ако имате познати хондаджии които не влизат в форума кажете им за да се съберем повече калабалак ;):);)

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще кацна само кажете кога и къде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости не щете ли, барем да донесем салатата по комшийски? Няма само вие да бъхтете до Пловдив я:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате поече да ме видите как карам Жъклт Трабант с Жълт Кожен Салон...Не се Базикам :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе miHo имам мерак да видя дзвера. Махни тоз трабант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе miHo имам мерак да видя дзвера. Махни тоз трабант.

Звера е в София и си нямам и идея кога ще е готов...такче не зависи от мене нищо :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нещо конкретно измислено ли е вече? Смятам да намина (ако приемате гости:unsure:), Пазарджик е близо и не ми трябва планиране на деня за разлика от София/Пловдив (но и там мисля да се мерна) :lol:

Редактирано от Ogi_Stoev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До момента има спомената само една дата. Идващата Неделя 15.06.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гости не щете ли, барем да донесем салатата по комшийски? Няма само вие да бъхтете до Пловдив я:unsure:

защо въобще питате-направо идвайте бре ако всички сте съгласни датата ще е 15.06.2008 само час и място да определим аз предлагам 13 ч на паркинга на главната :lol: на пз само че като гледам бая ще се съберам та...незнам дали ще има толкоз места хахаха но идвайте и да нема там има един хотел-Тракия -паркинга също е подходящ :lol:;):P Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз предлагам 13 ч на паркинга на главната :devil: на пз само че като гледам бая ще се съберам та...незнам дали ще има толкоз места хахаха но идвайте и да нема там има един хотел-Тракия -паркинга също е подходящ :blink::( !!!

Паркинга пред х-л Тракия е ясен, ама кой паркинг е "паркинга на главната"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се постарая да дойда.Ако не идва Пловдивската група(ма те май ще дойдат!!!) ще донееса стикери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...аз предлагам 13 ч на паркинга на главната :blink: на пз само че като гледам бая ще се съберам та...незнам дали ще има толкоз места хахаха но идвайте и да нема там има един хотел-Тракия -паркинга също е подходящ :( :( !!!

Паркинга пред х-л Тракия е ясен, ама кой паркинг е "паркинга на главната"?
обеснявам:като идвате от пловдив минавате през едно кръгово цепите право напред по този улица има още едно кръгово пак сте напред към хотел ТРАКИЯ а точно след хотела е така наречената "главна" от двете страни има много кафета а от лявата голям паркинг улицата се казва "българия" абре лепите само напред след първото кръгово като идвате от пловдив и като видите хонди спирате и тва е :) ще се намерим бре споко :devil: Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

ако има някои заблуден има ми телефона в профила да звъни ще доидем да го заберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

CARBON, така както си обяснил, на atanasbe ще му запалят телефона :) :)

На второто кръгово не карайте "напред", а на наляво

;)

Редактирано от Niakoi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Плюс това от Пловдив може да се дойде по магистралата, но и по стария път. Х-л тракия не е ли този до ГУМ? Спомням си един магазин "Палмерайс" на близо.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс това от Пловдив може да се дойде по магистралата, но и по стария път. Х-л тракия не е ли този до ГУМ? Спомням си един магазин "Палмерайс" на близо.

Не, този до ГУМ е "Елбрус". Ако идвате от магистралата, карате само направо и на всички кръгови (ще "срещнете" само две) сте направо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Както не съм ходил от много време в Пз. с тези нови кръгови ще гледам като трамвай. Преди време служих там и познавах града много добре, но сегааа не помня вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както не съм ходил от много време в Пз. с тези нови кръгови ще гледам като трамвай. Преди време служих там и познавах града много добре, но сегааа не помня вече :D

Абе Стефчо аз се сещам къде е, нали ще сме колона :D ще се оправим, може и оня пич с 5г. да дойде, дрънкам го ама нещо ми се дърпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги :rolleyes: ,Ето и моето скромно мнение:Ще се съберат доста коли - от Сф, от Пловдив, от Пз. Шефа на фенклуба ще дойде :-)"Главната" не е най-доброто място за паркиране. Разбира се, че ще минем и от там - фукнята си е фукня. Предлагам да се обсъди варианта за "Министерството" - отсреща има и голям паркинг, който в неделя трябва да е безплатен - това може да се провери. "Острова" също не е лош вариант. Също така е хубаво да сме на 1 място(в 1 кръчма)-"главната" е разтегливо понятие - сигурно са 10 заведения там, ако ще има официална част - новини по регистрацията на клуба, лепенки и т.н. - всички да чуят и видят кой кой е.С две думи ето какво предлагам:1. Да се съберем на някой паркинг, за да се запознаем. (Острова, Писковец, Стадиона ...).2. Да решим къде да отидем след това (Главната, Острова, Писковец ...).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Добре предлагате, но трябва да решаваме по бързо. Хайде домакините колеги да изберат подходящо място за сбирката. Трябва да знаем къде да дойдем. Абе Стефчо аз се сещам къде е, нали ще сме колона laugh.gif ще се оправим, може и оня пич с 5г. да дойде, дрънкам го ама нещо ми се дърпаАко се дърпа, но няма уважителна причина, значи не е фен на Сашка Васева и няма място в оркестъра. :rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да на главната едва ли ще се съберем ако сме повечко коли на Острова мисля че е добре ако не се разберете пазарджиклий ще местим в Белово да знаете :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое викате острова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ако не се разберете пазарджиклий ще местим в Белово да знаете..... :lol:

........че то Юндола е на още 15мин нагоре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niakoi

На кое викате острова

Ами на острова... имаме си остров - истински. В Марица. Но ми се струва, че и там няма да има място за всички коли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги :lol: ,Ето и моето скромно мнение:Ще се съберат доста коли - от Сф, от Пловдив, от Пз. Шефа на фенклуба ще дойде :-)"Главната" не е най-доброто място за паркиране. Разбира се, че ще минем и от там - фукнята си е фукня. Предлагам да се обсъди варианта за "Министерството" - отсреща има и голям паркинг, който в неделя трябва да е безплатен - това може да се провери. "Острова" също не е лош вариант. Също така е хубаво да сме на 1 място(в 1 кръчма)-"главната" е разтегливо понятие - сигурно са 10 заведения там, ако ще има официална част - новини по регистрацията на клуба, лепенки и т.н. - всички да чуят и видят кой кой е.С две думи ето какво предлагам:1. Да се съберем на някой паркинг, за да се запознаем. (Острова, Писковец, Стадиона ...).2. Да решим къде да отидем след това (Главната, Острова, Писковец ...).

проверих паркинга срещу "министерството" е свободен в неделя и има 40 места а срещу него има кафе което хм....може и да ни събере та...аз предлагам министерството (на кръговото което е на входа на пз когато идвате от пловдив тръгвате по околовръстното и само напред и на втория светофар на дясно на сфетофара има бензиностанция "QALITA" СЕ КАЗВА ПОСЛе ПАК САМО НАПРЕД ЩЕ МИНЕТЕ ПРЕЗ ЕДНО МОСЧЕ НА ЕДИН КАНАЛ И ОТ ДРУГАТА СТРАНА Е ПАРКИНГА И КАФЕТО)по лесно от това няма дано се оправите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Дайте линк в някой сайт с електронна карта. Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко актуална карта би могла да се намери. В града имаше доста реконструкции на улиците. Все пак ако се намери ще е идеално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...