Jump to content
Guest CARBON

ПАЗАРДЖИК-СРЕЩА

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Я някой по запознат от Пазарджик да се намеси и да каже горе долу по тази карта, където съм маркирал с червено малко преди кръговото на входа на Пазарджик, след това на ляво по околовръстното и къде се пада този втори светофар (че по мои спомени имахте само един светофар и той беше някъде в центъра) и после накъде ???

 

Линк за КАРТАТА

 

Публикувано изображение

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та в колко часа ще е срещата, защото гледам че колегите от Пловдив ще тръгват в 14:30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Та в колко часа ще е срещата, защото гледам че колегите от Пловдив ще тръгват в 14:30

а де и аз тва се чудя ако те тръгват кам 14 и 30 ще дойдат кам 15 и 20 някъде защото до колкото разброх ще карот икономичната затова предлагам да се съберем в 15 часа пък те ще дойдатето пак ще обясня къде е кафене "министерството" от кръговото в началота на пз тръгвате на ляво по околовръстното на втория светофар на дясно и само направо (по тази улица има разни цигански автомивки) само направо и ще минете през мостa на градския канал и от другата страна е паркинга ние в пз вече ще сме там и ще видите колите мн лесно се стига до тава кафе :ph34r: апък ако се затрудните може да изпратим пратеник да ви посрещне на кръговато и да ви съпроводи ако ще ви затрудни казвайте от сега и да мислим кой ще дойде мога и аз :ph34r: Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

..... апък ако се затрудните може да изпратим пратеник да ви посрещне на кръговато и да ви съпроводи ако ще ви затрудни казвайте от сега и да мислим кой ще дойде мога и аз :ph34r:

Значи в другата тема 'на гости в Пазарджик?' вече написах, че е хубаво е да се разберем със Софийската група колеги, тъй като виждам че и от тях има много желаещи да уважат първата среща на колегите от Пазарджик, та за целта нека някой от тях поеме инициативата и да напише тук към колко часа смятат да тръгват те, за да се стиковаме с тях и да ги чакаме на входа на Пазарджик, а ти или някой друг от вас, който има желание може да остави тук или да ми прати на лични един GSM №, за да имаме връзка с вас, ако възникне някъкъв проблем с откриването на точното място на сбирката ви.Хайде колеги нека се организираме и направим първата среща на колегите от Пазарджик, запомняща се с добра организация, много хъс и колегиалност, както само Хонда феновете го умеят ! :ph34r: Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааа чекайте бре, аз някъде ми се видя че се събирате в 15ч но ако греша кажете и ще си променим часа и ние

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааа чекайте бре, аз някъде ми се видя че се събирате в 15ч но ако греша кажете и ще си променим часа и ние

Гости не щете ли, барем да донесем салатата по комшийски? Няма само вие да бъхтете до Пловдив я:)

защо въобще питате-направо идвайте бре ако всички сте съгласни датата ще е 15.06.2008 само час и място да определим аз предлагам 13 ч на паркинга на главната :P на пз само че като гледам бая ще се съберам та...незнам дали ще има толкоз места хахаха но идвайте и да нема там има един хотел-Тракия -паркинга също е подходящ :P :P :)

 

Да ! Верно той колегата 'CARBON' го е написал ама нещо ни е убягноло от поглед! :) Трябва май сега пък часа да уточим последно, за да няма вече неясноти по първата среща на колегите от Пазарджик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОКОНЧАТЕЛЕН ЧАС 13.00H НА ПАРКИНГА НА КАФЕНЕ "МИНИСТЕРСТВОТО" има 40 места в неделя е безплетин и отворен и ще ни събере аз ще доида да ви посрещна и да ви съпроводя да се не залутате някаде ;) карам зелен сивик хеч 5 генерачия само кажене от кой край на пз ще дойдете от към магистралата или от пловдивска ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОКОНЧАТЕЛЕН ЧАС 13.00H НА ПАРКИНГА НА КАФЕНЕ "МИНИСТЕРСТВОТО" има 40 места в неделя е безплетин и отворен и ще ни събере аз ще доида да ви посрещна и да ви съпроводя да се не залутате някаде :) карам зелен сивик хеч 5 генерачия само кажене от кой край на пз ще дойдете от към магистралата или от пловдивска ?

Последно 12.15 събиране на паркинга на Практикер, 12.30 тръгване по Голямоконарска към магистралата

извинявам се за машиналната грешка, дано не се обърка някой

Ако Софиянци искат ще се срещнем в 13ч на входа на Пазарджик откъм магистралата

 

 

И идваме! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некой ако се оплете да свирка на;0886166060-полицая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в другата тема се чакат в 13,00 на затвора + 15 минути за закъснелите.Т.е. на паркинга по-рано от 13,30 няма да дойдат.Това за инфоПоздрави и до скоро :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е за пловдивчани преди да тръгнеме братле, а пазарджиклии не знам къде са се разбрали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм я точно тази :D:fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...