Jump to content
Shadow^Dancer

Сърдит на ФОРУМА !

Recommended Posts

Гледам от доста време отдолу на началната страница показва текущите рожденици, и аз чаках да дойде моя рожден ден и да ми го покаже долу ... обачееее нема никой. Чаках, чаках цял ден и нищо ... натиснах рефреша (F5) сигурно 1000 пъти. Чaках, обаче нищо не се случи. Легнах си натъжен и разплакан :dry: Сега ще си наглася рождената дата за утре, гледайте да сте в готовност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така стана колега. Натъжих се, но ми мина. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има някакъв проблем. Когато беше моя половината усери ми го видяха, другата половина (и аз) - не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сичко тва е по разработка на военните,те определят правилата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да не би да си роден вечерта ??? защото ако е така нищо чудно той форума показва само рожден ден няма опция рожденна вечр :dry: хихихииихихихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тук ХААмериканците имат намеса :P:dry: . Не тъжи!. Братята рашани ще оправят нещата :)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...миналата година и моя не го показа ма не се оплаквам понеже съм стипца и ми се размина черпенето :dry: ...и тази да пропуснат нема се разсърдя :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK
Отговорено (Редактирано)

сичко тва е по разработка на военните,те определят правилата

Тук ХААмериканците имат намеса ;):dry: . Не тъжи!. Братята рашани ще оправят нещата :)

В Русия съм, в Русия съм... :P Да не би когато си логнат да не го показва твоя собствен.П.С. Sorry ако съм прекалил с цитатите. Да не ми се сърдят колегиите, не е с лоша умисъл.П.П.С. Не се сърдете ей! Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Макар и на патерица,жив и здрав,прав и корав!Яки Хонди с много кончета!Много близнаци сме се събрали във форума :dry: !Айде колеги честитете,макар и на патерица! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

darius, благодаря, радвам се че си се сетил. от къде разбра че съм имал РД, форума ли те подсети ;) или тва че съм пуснал тема ме издаде :spoko: иначе ZaRRicK, досетил съм се до толкова че да предвидя евентуално че моя собствен може да не ми го показва, въпреки че няма логика. накарах други потребители да проверят ;) хайде, честитете ми че който не ми е честитил няма да пие бира ;)

Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен честито да си жив и здрав и ич да не ти пука :spoko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честит Рожден Ден на патерички :spoko: Да си жив, здрав, много щастлив и да не се сърдиш и натъжаваш толкова лесно другия път ;)П.С. Колега, поправи си в профила месеца на раждане от Април на Май ;) ;)

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ч.Р.Д , със закъснение...ама продължавай да си все така фен на Хонда,и ти пожелавам много нови и бързи Хонди :spoko:

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен . Кажи сега за бирата :spoko:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Shadow^DancerGas,grass or ass!No one rides for free!25 years old Male Maina City Born April-26-1983

Доколкото съм учил в училище, месец Април е преди месец Май. :spoko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :spoko: Жив и здрав и много радости и успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да няма повече натъжени пожелавам на всички които не са били почетени:Да сте живи и здрави,много усмихнати и весели моменти с любимите си коли!Наздраве колеги! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Хайде честито на патерици........жив и здрав и много конски сили....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

Благодаря ви за пожеланията колеги и колежки :) направихте ме щастлив, макар 1 месец по-късно. Иначе към колегите които предположиха че съм си объркал рождения месец, да им кажа че не е такъв случая. Просто не пуснах веднага тема, трябваше ми един месец за да изляза от стреса и да излекувам тежките травми които ми се образуваха от това разочарование :) като дойде пак това число на месеца и реших че е време да се оплача :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...