Jump to content
Prelude98

Дилема

Recommended Posts

Здравейте колеги! За някои може и да е смешно, но от известно време /може би щото нямам никви грижи с прелюда !!! / се чудя дали да му сложа спойлер, отзад на капака или само ще го загрозя. Не съм за 200 лв., просто искам да съм сигурен, че ще има положителен ефект върху визията и няма да е поредната селяния. Знам, че мненията ще са раздвоени, но ми е интересно все пак накъде клонят предпочитанията- за или против. Естествено, ако сложа спойлер той максимално ще се доближава до този, който ако не се лъжа се слага сток на Прелюд с двигател 2.2 v-tek. Какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вообще не се замисляи ами направо слагаи Аз карам същия Прелют и е с такова крило и няма друг опричен тунинг и страшмо ме радваТака си доиде не съм го слагал аз п.п. Вищ ми профила има снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за първата снимка става въпрос. Другите ми се виждат прекалено спортни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червения е страхотен явно аз си падам по по екстремните :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И трите ми харесват.Аз съм за с 2-те ръце.Кефи ме да има 3-ти стоп, но и на черния прелюд ме кефи фацата така и аз ако бях щях да си сложа най- екстремния да изглежда брутално колата и да грабва о4ите отдалече,най- вече на женския пол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черния е ...... който бих избрал аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук всички са "за", някой против няма ли? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти какво сега... навил си се и търсиш някой да те откаже ли?!?!? :rolleyes: ОчевАдно е че на колата и отива дискретен спойлер. Ако имаш оптичен тунинг на брони и прагове и отива и не толкова дискретен... :P Според мен сток спойлера си е съвсем приличен и пасва на колата. От показаните снимки много ми харесва и черния, но без прагове и брони ще стои като "на свинче - звънче" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черния, черния слагай колега. Екстра е. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не му сложиш и липове, адски отварят колата:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Просто този лип боди кит коренно променя колата, заедно със сток споилера и хубави джанти става невероятен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! За някои може и да е смешно, но от известно време /може би щото нямам никви грижи с прелюда :o / се чудя дали да му сложа спойлер, отзад на капака или само ще го загрозя. Не съм за 200 лв., просто искам да съм сигурен, че ще има положителен ефект върху визията и няма да е поредната селяния. Знам, че мненията ще са раздвоени, но ми е интересно все пак накъде клонят предпочитанията- за или против. Естествено, ако сложа спойлер той максимално ще се доближава до този, който ако не се лъжа се слага сток на Прелюд с двигател 2.2 v-tek. Какво ще кажете?

Колега аз карам същия модел и ако не е таина би ли ме упътил от каде да се сдобия с такива добавки за моята красавица.Ще ти бъда много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение също е, че тъй като колата е напълно сток, без тунинг на брони и прагове повече ще и отива и ниския спойлер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest behemoth

Аз съм се засилил към прелюд и оглеждах задните спойлери, та попаднах на този:http://images.hondatuningmagazine.com/feat...side_parked.jpgНа мен лично ми допада, защото не е от много сърчащите тип драгстер :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е че и със споилер и без споилер тази кола е прекрасна:bow: но ако решиш да слагаш нека е този ниския просто много и тичка :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за този последния от линк-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

НЕ, НЕ тия споилери все едно си се чудил какво да правиш и понеже е станало късно, просто еи така си цапнал едно нищо там.

Само загрозяват колата и не се връзват на нищо.

Що не попитате момчето от Ямбол да ви даде истински отговор, ами казвате направо слагаи-слагаи черния, белия, лилавия...бля бля

Я вижте неговия как е станал нищо че е предната генерация ->без споилер, а сивика му помните ли...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля че един спойлер доста отваря колата от към визия и на мен лично червения ме кефи мноо но всеки има право на "лош" вкус такаче колега не питай кой да сложиш а сложи този който най много ти харесва на теб аз карам сивик 5 ген и имам крило от зад и да ти кажа визията само с едни джанти и крило е съвсем различна :thumbs1: :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на последната снимка от линка ми прилича на оригинален MUGEN спойлер. Ако изобщо успееш да намериш такъв (аз лично се съмнявам), цената му ще е космическа. Оригиналните части на Муген за по-стари модели на Хонда са колекционерска рядкост и който ги има не си ги дава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я вижте неговия как е станал нищо че е предната генерация

...мисля,че има голяма разлика,че е предната генерация задниците им са различни с 5-тата и мое мнение е,че 5-та има голяма нужда от спойлер и точно този тунинг е много добър и изчистен :)

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki4a

Слагай спойлера,тунинга е важен..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки на целия проект от последния линк:http://www.hondatuningmagazine.com/feature...e/photo_08.htmlENJOY

Според мен, това е твоят спойлер просто е Супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мен ако питаш тия 200лв които казваш че си заделил за спойлер наистина повече ще отворят колата ако се дадат за липовевиж снимките от последната месечна среща в София. на нея има 4-5 прелюда и единия (на брат ми :ebanjeee: ) е с липове. сребрист на цвят.загледай се каква огромна разлика има от другите, а и не се притеснявай тая кола и с липове минава отвсякаде колкото и ниска да изглежда :whistle:xon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма, доста добре изглежда с липове. Може би, това е следващото нещо което ще сложа. Проблема е, че трудно се намират тези неща. Мина доста време докато намеря оригиналния спойлер и сега чакам да го докарат. Надявам се до две, три седмици да го донесат, така че като го сложа ще се похваля :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой модел избра в крайна сметка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... загледай се каква огромна разлика има от другите, а и не се притеснявай тая кола и с липове минава отвсякаде колкото и ниска да изглежда :lol:xon

:D Минава, ама друг път, т.е. в други държави... аз и без липове се влача по корем.... Иначе по темата - аз съм с ниския спойлер и визията е много по-добра, поне според мен, без спойлер седи малко... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D няма да споря де, ти имаш такава кола, аз - не :P ама все пак впечатленията ми от около седмица са че бордюри и разни дупки (без ями) не са проблемдаже един приятел има акорд мисля че '99 година беше, и неговата броня отпред има една добавка най-отдолу която е много мека (или от каучук или от гума е) и с нея акорда е по-нисък от колкото прелюда с лип отпред. и все пак може и това да не значи че е висока :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ниския ще е, той според мен пасва най-добре на колата, при условие че друго по екстериора не е променяно, изключая новите джанти 16-ки :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и спойлера, най-после го сложих:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

http://img84.imageshack.us/img84/6949/moto0070mc8.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/6949/moto0070mc8.7758000f24.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах някъкви съмнения, вече се изпариха :blink: Определено ме кефи повече със спойлерчето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Да, така е, особено и 3-тия стоп.Много ме кефят 3-тите стопчета :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fisherman

Колеги помогнете малко-искам да си направя лек тунинг на хондата 6г. хеч.та като казвам лек тунинг(предна,задна броня и прагове) за сега само тях кат сабера още малко парички и другите неща.Въпроса ми е от къде мога да ги намеря тези неща в България?Дали ги има готови....???намерих ето този сайт http://www.andysautosport.com/honda/1996_2000_civic/ има много готини работи за абсолютно всички модели на ХОНДА и други марки автомобили.надявам се да ми помогнете.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега перфектно седи.Готов ли го купи спойлера и от каде???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е оригиналния спойлер, само трябваше да го пребоядисам. А иначе просто трябва да се оглеждаш и да следиш във форума, постоянно се внасят и предлагат коли за части :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...