Jump to content
Guest shondy

Протест срещу ВИСОКАТА цена на горивата

Recommended Posts

Guest shondy
Публикувано (Редактирано)

Здравейте на всички колеги незнам как да формулирам следващите няколко реда ,но просто съм бесен както предполагам и повечето от вас които знаят вече за поредното повишение на бензина ,дано ме разберете правилно. От скоро се носи слух че цената на бензина и дизела ще се конкурират до цена от 3 лв до края на 2008 година и до 5 лв в следващите 2 до 3 години .Туко що научих че

Редактирано от shondy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗА! Идвам, стига да е пон. вто. четв. или петък!НИЕ СМЕ С НАЙ-ВИСОКИТЕ ЦЕНИ?!?!?! АМА КАК МОЖЕ ТОЧНО НИЕ, ТА СРЕДНАТА НИ ЗАПЛАТА Е 500ЛВ.;)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Принципно и аз съм за. Пуснах го и в още един форум: URBAN LEGENDS ;)

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен,то с тоя акциз на горивата баси работата дето ще стане,снощи по новините мисля казаха шофиорите на камиони щели да протестират и да искат или да се махне акциза или да им се връща.Е те нещо повече от нас ли са?Време е наистина да се протестира с/у изкуствено завишените цени на петролните продукти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да попитам то в Сф ще бъде този ваш протест,а тези от провинцията които сме и не можем да доидем какво правим ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само искам да попитам то в Сф ще бъде този ваш протест,а тези от провинцията които сме и не можем да доидем какво правим ?

Мен ако питаш кой от който град е, по едно и също време да се блокират ключови пътищни участъци и ще ги заклещим яко... Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успеем да се организираме по този начин освен с Сф а и в други градове и аз мисля че ще ги притиснем яко,с тоз акциз избиват рибата иначе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам ТВЪРДО ЗА ! както каза колегата наи горе писна ми да и чувам гласа по 1 пат в седмицата ;) пак поне качеството му да беше като тва по другите страни а то кво секи те цака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....лошото е ,че ние българите трудно се обединяваме за протести за разлика от другите държави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо ЗА;)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....лошото е ,че ние българите трудно се обединяваме за протести за разлика от другите държави ;)

Много си прав....ние българите въобще не можем да си отстояваме правата.."Бай Тошовото време" много страх ни е насадил...,а все пак вече сме "европейци" и е наше право да сме "недоволни" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно НИЕ можем да сме тези българи, които могат да променят този факт! Какво ми пука за другите страхливци, които си седят в техните миши дупки и се задоволяват с това, което имат.. Аз искам повече за себе си, за близките ми, за хората около мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

леле ;( в държави които .... заплатите са 10 пъти по високи бензина е на същата цена ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Phillip

Аз също съм ТВЪРДО ЗА ! ! ! така че ако има някаква организация бих дошъл 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shondy

Аз също съм ТВЪРДО ЗА ! ! ! така че ако има някаква организация бих дошъл 100%

организация има само искам да уточня разни детаили че неможело еи така на протест да се ходиот бмв форума имам голяма подкрепа ,поне 60 имат желание ,още 20 тина човека ми писаха днес по едно лично и това са хора които не познавам ,отделно от това са моите всичките познати които са горе долу още толкова ,но с 100 човека човека нищо не става ,ще има и песимисти и оптимисти ,но най много се радвам на алфа клуба ,там няма отаказали се ,сигурно са към 50 човека по техни думи ,мерцедес форума също дори модернатора ме подкрепи и даде темата в няколко раздела като водеща;)!! хонда клуба даже няма да ги коментирам 2 часа има тема ,и има 20 поста .........и изявиха желание да се включат когато и където трябва ,мисля да се поинтересувам каде трябва да съобщим за желанието си за протест ,утре сутрин. и след като разбера ,пускам навсякъде по една нова тема с място дата и час на събитието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu
Отговорено (Редактирано)

Хубаво е и да се обмисли много добре, за да може да се получи наистина протест във мащаб, в какъвто искаме да го видим!Иначе съм твърдо ЗА!

Редактирано от Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвате кога и ще се сменям от работа ако трябва но ще дойда твърдо за идеята да се опълчим на тия самозванци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BlooD_ReD

Макар и в момента без кола- ИДВАМ ;) ще правя жива верига, обаче птостотията трябва да бъде спряна!! КОлега от мен и още 5 приятеля имаш ТВЪРДО ЗА;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не е скъп бензина а са ниски доходите ! незнам защо си мислите че само в БГ е скъп бензина ...аз бих стачкувал за по свястен градски транспорт неразбирам защо всеки ходи на работа с кола ?но ако си мислите че зарад 2-3 задръствания ще се махнат данаците е тва няма да стане ..УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,надеждата умира последна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Твърдо ЗА,омръзна ми от своеволия в нашата нещастна държавица или по-то4но казано ПЕРАЛНЯ.Крайно време е да се вдигне народа.Създаде ли се организация....идвам.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА но наистина е добре да се помисли едновременно мероприятие в по-големите градове. Но имайте предвид че първо трябва да бъдат известени властите за подобно мероприятие, защото иначе закона им дава правото да действат като за масови безредици т.е. да използват сила. А това дали ще доведе до нещо или не не се знае, знае се обаче че с мълчание 100% няма да доведе до по-добро.

съгласен ,още утре ще задвижа нещата за да не стават изцепки ,исками се да се обърнем ,към някоя институция по конкретно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За масови мероприятия се иска разрешение от съответната община.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За масови мероприятия се иска разрешение от съответната община.

И аз така знам, но ако общината каже "НЕ" какво правим? Занчи всеки по голям град ако се пита общината и се случи едновременно определено според мен ще ни обърнат внимание, иначе наистина според мен няма да се случи нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом тираджиите могат значи и ние можем,стига с тоя принцип по-големия с предимство :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли организация и аз съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за,но искам да ви кажа нещо.Във Виена в момента дизела е 1,40 евро и се очаква до края на годината да достигне до 2 евро :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит заралии (а и околните градове) да се съберем на куп хондаджии, фолксвагенджии, опелджии, бмвисти и така на татък ще е доста интересно на едно място, но този път не за да си мерим пишките, а с една обща цел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shondy

Има какво да се направи по въпроса с акцизите за бензина ,незнам дали знаете ,но на 1000 литра бензин се взимаха около 680лв акциз ,което прави по 1.47 на литър ,така реалната цена на бензина е 0,88 стотинки ,доставната цена на горивата у нас е по ниска от тази на останалите причини ,поради един ред заобиколки от страна на вносителите , даже това че нашето гориво е по скъпо от доста други европейски държави трябва да ви убеждава ,колко нелепи са цените му в България . Следващото нещо е институцията която приема законовото облагане на горивата , това е министерство на финансиите .Към него конкрето ще насочиме исковете си .Направих си труда за да разбера всичко това само за общото благо ,но без ваша помощ няма да мога да се справя ,моля ви не ме подвеждайте.Ето и законния начин за провеждане на такава процедура ,благодаря на колегите предоставили матерялаhttp://www.sofiacouncil.bg/?page=ordinance&id=10http://blog.peio.org/?p=842http://blog.peio.org/?p=978

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА. Все пак тук в форума трябва да сме единни. Да не говорим за България. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...hl=гориво Ей в тая тема вече беше ставало дума за тва как се формира цената на драгоцената течност дето тече във вените на наште возила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше.....НА КРАК НАРОДЕ:worthy:

 

 

ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

ЗА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво стана само с приказките ли си остнахме :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
не е така колега . НЕ съм осавил и няма да оставя нещата така ,ако трябва и в телевизията ще го пуснем за да съберем народа .Само оточнявам исканията ,за който и вас ще помоля да се включите ,и отивам в общината да го обявя официаляно ,след това ви пускам датата и мястото и започваме да се организираме ,ще ми трябва масово разпорстранение на протеста ,както мястото и датата му ,следете другите теми който съм пуснал ,много ми е трудно да пиша в всички форуми ,затова не пиша при вас ,вие всички сте за ,това беше и идеята на темата ,да разбера дали имам подкрепата ви ,очевидно е така ,моля ви само за малко търпение докато се преборя с всички . Редактирано от shondy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, не бензинът е скъп толкова. Доходите са малко. Да се стачкува за по-добър живот, здравеопазване, прозрачност, за наказателна отговорност на тези, които грабят от нашите данъци, за това трябва да стачкуваме, защото пари има, но са за някой. Само в България стават доларови милионери за по една, две години. Частници Ви крадат с това, че не плащат заплати и осигуровки. Забогатяват на Ваш гръб. Държавници ни крадът ненаказано. Ето за това трябва да се организираме, а не че бенза е с лев по-скъп или по-евтин. Успех :worthy:П.П. Само да попитам. Ако получавахте средно около 4 000 лв., тази тема дали щеше да я има ?

Редактирано от Jonini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си много прав колега,докато виждат че ги търпим ще ни крадът копеленцата.Все пак и протеста за горивата е някакво начало :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да има нетърпимост към всички далавераджии в тая страна, един съвет от мен винаги каквото и да си купите искайте си касова бележка, защото всяка скатана касова бележка от търговеца е кражба от вас, защото данъка включен в цената отива в джоба на търговеца, а не се връща (косвено естествено) при вас. Бизнесът в тази държава има потенцял за много по - високо заплащане, но хората не са обединени и нямат смелост да си го поискат. Надявам се че поне ще се обединим за да згорчаим поне за малко спокойствието на управниците с един качествен МИТИНГ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...