Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Кви са тия срещи по никое време бе....много съм ви разпуснала нещо:);););) Ако намеря как да се довлека ще дойда,ама искам и да ме върнете после :D:P:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тия срещи по никое време бе....много съм ви разпуснала нещо:lol::D:D:D Ако намеря как да се довлека ще дойда,ама искам и да ме върнете после :):):lol::lol:

Така е така е няма мой да ни стяга само айляци сме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж имаше много ентусиасти, а пак бяхме 5 човека. Не ви е срам :D;):D:D:D

За следващата среща предложението е да е на 31.01 и да е на един паркинг до тенис кортовете :lol: останалите да пояснят на кой точно, за да може все пак да разберете. :):lol:;)

 

Поздрави на всички и лек ден! :lol::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много силно присъствие на редовните като цяло ДОСТА СЛАБА СРЕЩА ПРИСЪЩА за град БУРГас..нямам думи

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща за неделя 31.01. 2010 - Паркинг на Хотел "ПАРК" Поне до колкото разбрах сбирки там имат: "FIAT" от 16:00"ALFA" от 16:00"BMW" от 15:00 :)

мдам и опелджиите си правят там срещата..

Последно разбрах, че правят на покрива на "МОЛ" , също и на паркинга на "Метро". Допълвайте или поправяйте, и да си изберем един час :lol:опс: Може пак в 13:00 Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 13 и 30 ми се струва добре или в 14 часа

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за 14:00 не е лоша. Така или иначе ще сме на 2 крачки от капаните. А след като БМВ-тата идват в 15:00, предполагам, че един час ще е достатъчен да си кажем по едно "здравей" ; да зяпате под капаците на Хондите и евентуално да се съберем повечко хора. :):) Та аз вдигам ръка за 14:00 , ако часът не е "зает" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не успях да доида колеги но неочаквана работа ме застигна:lol:.Искъм да попитам понеже съм от Поморие къде е тоя паркинг на хотел "Парк".и 14:00 е добре:) като цяло:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, като дойде време ще го намерим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още с навлизането в Бургас минавате "колелото" и вече сте на улица "Димитър Димов". Движите само направо. Преминава се един единствен светофар. Малко след това отдясно ще видите бензиностанция "Shell". След още 200-300 метра се намира единствения ЖП прелез (знаете го), но не се преминава през него, а се свива в ляво от островчето! (има знак) Веднага след това вдясно, и след първата сграда която видите пак надясно, (минава се по едни досадни гърбици) и СТЕ на паркинга.... :) Реално с навлизането в града се правят един ляв, и два десни завоя за да се види паркинга :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и карта за по лесно. Червената линия е от входа на Бургас от към Поморие.

Публикувано изображение

 

Хората от бургас предполагам няма смисал да им се обяснява, а ако има могат да се ориентират по картата, като пренебрегнат червената линия.

 

П.С. Само да добавя че единственото място от където може да се влезе с коли е именно при ЖП прелеза.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм съгласен за хотел Парка там паркинга :o то е точно до нас и 14:00 е перфекно ;) следващата среща се очертава на 31.01 :? нали :? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както съм в Бургас, само веднъж дойдох на среща (тази на 20-ти). Много слабо място ви е това, че се събирате на майната си и се чакате по половин час. A чакенето тогава беше доста кофти преживяване - мене лично така добре ме наваля дъжда, че се прибрах веднага, т.е. аз само си калих тялото, на срещата не присъствах :)Така както го мислите да се събирате направо "на място" е къде по-удобно - сядате и си лафите, пък кой когато дойде. И в Сливен срещите ги правим така - избрана е 1 бензиностация, която не е в натоварената част на града, има 6-7 маси на закрито и винаги достатъчно от тях са свободни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам за сега има само положителни отзиви за часа и мястото.

 

Предлагам да го обявим официално: на 31.01.2010 г. от 14:00 ч. на паркинга на хотел "Парк"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път ще взема да ви посетя ... тей и тей съм в Бургас вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито е че в Бургас такива бензиностанции по към центъра и на ненатоварено място, че и с маси на открито или закрито НЯМА! Единствената за която се сещам е лукоила на трапезица ама там маси никви. ОМВито на колелото на младост/мираж е натоварено и пак е на майната си и не съм сигурен за маси пак. Така че на цурка ми се струва ОК и капана е на хвърлей място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сещам за екото на околовръстния за Меден Рудник.Има си паркинг има и маси (откити и закрити).А и може да се приказва с собсвеника на кафето кадето бяхме ходили (ИнтерАуто ако се сещате)....Само предлагам..... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! От скоро съм притежател на един брой сивик 5 (по точно от седмица и половина :lol: ). Ще се радвам да се присъединя към вас, така че броите и мен към присъстващите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ще сме на линия в неделя ? Все пак го дават да се затопля времето :cry::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са разчистили алейките в парка не виждам причина :cry: . Поне за мен де, че клиренса ми е малко проблем :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тоз месец няма да пропусна затъжих се много за вас :P така че аз съм на линия ако ще и 2м сняг да има :lol: купувам си едни рибарски ботуши и идвам :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си бях помислил, че сте в зимен сън :lol::P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз никога не спя аз съм сумнамбулче :(:) страдам от безсъние ;):D и за да не спамя. Нека се похваля вчера(то вече е оня ден като съдя часовника) си пуснах документите и до 10 дена някъде вече ще имам книжка :(

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за съжаление в началото няма да е хонда ама да се надяваме че до няколко месеца ще е хонда вече :( за сега трябва се задоволя само с един джип Опел Фронтера и от време навреме едно мерцедесче Ц220

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да вметна, че преди малко минах през прелеза - дано се постопи малко снега до неделя, че аз с мойта ниска машинка няма да вирея там :( ще ви викам да ме вземете от паркинга на стадиона :(

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна че няма да съм в бургас, накой да не ме нарежда че съм забравил.Духом съм с вас. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако е толкова много снега май и мен ще ме взимате от паркинга :/ Днес ми ремонтираха гърнето, че много ръмжах и не искам да рискувам :dry::dry::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да взема един човек (няма повече свободни места ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нагоре сме описали "новото" място, има и приложена карта. Най-общо казано ще сме на паркинга на хотел "Парк"в 14:00 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм във играта ама няма да съм за дълго смисл ще мина само да ви видя за 30 мин и там като отидете на заведение ще заминавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам за сега има само положителни отзиви за часа и мястото.

 

Предлагам да го обявим официално: на 31.01.2010 г. от 14:00 ч. на паркинга на хотел "Парк"

Слабо присъствие. Пък и днес също толкова официално разбрахме, че 14:00 не е удобен за нас час. Засичаме се все пак със феновете на БМВ, не след дълго приижда и италиянската част :huh: Мястото бива, но дайте да мръднем часа надолу - 12:00 примерно??? Предлагайте и вие, но 14:00 твърдо не става...

 

п.п. Знаех си, че ще закъсам :huh:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо представяне :PПредлагам повече да няма такива ОФИЦИАЛНИ предложения :P като не се изпълняват :D П.П. Несериозници такива еле най-вече sanchesss. :P:PБЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ДОЙДОХА И СИ ИЗКАРАХМЕ ЧУДЕСНОСПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ НА НОВОДОШЛИТЕ, КОИТО НИ УВАЖИХА И ДАНО СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ДА НЕ НИ ЗАБРАВЯТ :D:P

Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз...такова.....бях на село. :( Правих снежни човеци с братовчедките. Иначе щях да дойда, но се реши в последния момент. ;););) п.п. Дидо, ти не дойде предния път, аз бях на линия. :P п.п. Съгласна съм за 12:00 часа . А кога ще е следвашата среща, на 14.02. ??? Пак ли на този паркинг на хотел Парк ??? ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...