Jump to content
desap

Котка върху гърнето...на Хондата!

Recommended Posts

Чувствам се длъжна :) да ви информирам за "радостното" събитие ,което ме сполетя вчера.Имах път извън града.Още на първата пресечка се чу"мяу",но реших ,че детето си прави експерименти.Когато обаче ламаринката загря ,стана интересно :) .На първото спиране търсих в багажника,отпред при радиатора-тц...!Пак потеглям и се започва-"мяу" ,та "мяу".Пак спирам,повтарям търсенето ,плюс,поглеждам под колата.И що да видя-лапа Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение...виси... .НЕма излизане,нЕма изваждане.Тръгвам на тръни-да стигна до селото.Мнооооо е "приятно",докато караш така!По едно време започнах сама да си се смея ,като си представях как минавайки,Хондата мяуче, вместо да мърка!Като пристигнахме вече и беше доста горещо(на котката) 'щото не спираше.Какви ли не методи опитах да я накарам да излезе-е не щя!Пусках и даже и музика-тц!Накрая се принудих-"обади се на съпруга си","обадил се на приятел",колата на канал,откачане на гърнето и излезе гадината!И се оказа една въшка-да се чудиш как може половин ден да ти отнеме и толкова нерви, ама....карай.

Е,да си знаете вече!Качвайки се в колата си, чуете ли някакъв странен звук-повредата не е в ушите ви!Става дума за завладяване на поредната територия ,от иначе толкова "миличките" ни съползуватели на кофите за смет(всеки според нуждите си).:)

Извинявам се за качеството на снимките,но е задоволително за документиране на събитието! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: ей зор.Добре ,че е била отпред та да стане на кайма....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,че си усетила навреме,ранен ли беше малкия тигър? :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) темата е напълно достойна за "Виц на деня".... спуках се от смях...само си го представих как караш с коте и колата вика "мяу" .....хахахха супер:tooth::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: интересна случка... представям си тея от канала как са се смели като са го вадили:)

бях се въоръжила с една дръжка с пера от кокошка-от тези за обиране на паяжини

Много тежко си се била въоражила :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не се е въоръжила с нож, тава и пакет ориз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо късмет как не се е опекло котето , че гърнето си става котлон бързо бързо ..... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:o:lol: Добре че не е прегризла гърнето пущинята :o Ще ти направи спортна генерацията направо котарака :lol::lol:То и аз трябва да внимавам с моя Аеродек, че току виж някоя от моите 5 котки решила да се повози :lol: Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-интересното как не се е натровила от газовете тая котка 0о Верно имат 9 живота гадините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ми стана много смешно, но после ми стана жал за горкото животинче. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешно, смешно, ама на един познат така му изгоря колата... Алфа 33, тъкмо и бяха правили основен ремонт. Вечерта някаква котка се навряла между ангренажа и мотора. Сутринта пича пали и както каза "Шефа" "МЯЪУЪУ ФЛЯС ПЛЮССС" и от т'ва кола вече не става... дето се вика мотора на "салата" :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то си е за виц това на мен веднъж ми беше влязла змия в коша, беше се намърдала на топло тръгвам газ след 10-мин спирам и си лафиме с едно приятел4е по едно време тои викаа бе ква е тая пръчка на предното стъклокога гледам то гадинката таман излиза испод капака голям смях беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

трябваше да караш колата само в лютеницата и до 5 мин гаранция че ще слезе в движение :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много са откачени днешната младеж(от котките).На шефката котката седи в мивката докато тя мие съдовете :lol: А уж мразят водата:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооох заболя ме корема от смях... ето така се раждат вицовете:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахахахахахахахахахахахахахахах.....а добре че сте вие, колеги, че неска цял ден бях забравил какво е това усмивка....тц тц тц пак добре си се отървала, че можеше да стържеш изгоряла котка от гърнето си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това сутрин преди да си запаля колата отивам отзад ритам буриите два три пъти за да излязат котките от вътре и тогава тръгвам :););)

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха якооо е това е случка истински ме развесели :blink::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми напомня как една сутрин щях да смачкам няколко броя мяукащи единици :blink:Закъснявайки за работа и вече запалил колата, точно да вкарам яко газ и да тръгна, случайно излизам да погледна нещо по колата и гледам точно при задните гуми имаше около 5 котенца, на които хич не им пукаше къде се намират в момента... :) Добре, че случайно излезнах да погледна колата, че иначе щеше да стане мазало..Извод - купете си по-мощни коли, чиито звук би размърдал мързеливите котки, които биха се намърдали под колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тия котки къде обичат да се завират не е истина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха,наистина голям виц.Б*аси случката :D И как се е заклещило толкова много,че да не може да излезне мъника.В работилницата на баща ми всичките котки влизат и излизат през мини дупки и от там през канализацията се измъкват.Котката е като мишка все ще мине от някъде,ама тоя мъник явно и той е фен на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...