Jump to content
ivoto

Хонда Сивик клуб в Русия

Recommended Posts

В техния ФОРУМ също има много полезна информация относно Сивик, а и за други модели на Хонда.Може би ще е от полза, за тези които знаят руски език.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има какво да се види, а и темата, която Matheo е пуснал, наистина не е за испускане :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено си заслужава - особено това:http://www.civic-club.ru/forum/topic/44013.htm

:):tooth: Oпааа....е т'ва е! Много добра идея! Не са зле девушките, а колите до тях..... :) Давайте да зимаме пример! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пак руснаците са напред

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уе уеПо-леко с тия теми, възрастни хора сме вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен каките поразгледайте и останалата част от форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе първо каките казвам аз :lol: ....никак не са срамежливи и повечето са като манекенки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле за какво става въпрос. :lol: Като станат в нашия форум 10-тина мацки веднага пускаме снимки по бикини.само да не можем после да излезем от темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз това се питам. Трябва да покажат красотата на българката.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тази тема да стане важна и да се включи към задължителните за запознаване при регистрация на нова колежка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да трябва такава тема нема да се излагаме . :) и нашите момичета си ги бива пьк и мисля че са по красиви ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде някоя мацка да писне такава тема и в нашия форум и всички момичета да си сложат снимки там (гаранция нашите ще са по готини......) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде някоя мацка да писне такава тема и в нашия форум и всички момичета да си сложат снимки там (гаранция нашите ще са по готини......) ;)

Я ги вижте рускините как са се разхвърляли! :) Нашшште са си срамежливи..... :blink::):) А то е ясно, че са по-готини наще мацки!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми хайде няма ли и в нашия форум да видим нешто такова наште са сто пъти по добри:blink:!:)!:)!:)! :);) ;) ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че момичетата сме дори повече от 10, така че спокойно, колеги :blink::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че момичетата сме дори повече от 10, така че спокойно, колеги :):)

Еми ние сме спокойни :blink: , ама действайте де! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях две много яки мацки да се качват в една много направена Хонда и много се изкефих..... но няма да споменавам подробности да не се окажат приятелките на някой колеги.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: Момчета,предлагам вие първо да се пуснете по плът тук(като по многобройни)..та да ни покажете на нас как се правят нещата :) ......пък ние може да последваме примера Ви :) .......Въобще няма да останете разочаровани :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Дрън-дрън...снимки на съфорумки ама друг път.... :D ...братушките освен мацките им че са хубави,ами като гледам колко нови коли карат...не знам какви заплати вземат там,но явно им стигат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте и ние да си направим конкурс мис Хонда 2008. Предлагам всеки град да гласува и да си избере момиче, след това да се гласува по отделни градове и да видим коя красавица ще спечели МИС ХОНДА БЪЛГАРИЯ ще бъде много яко... Може да се измислят и други неща покрай конкурса давайте идеи... ;) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте и ние да си направим конкурс мис Хонда 2008. Предлагам всеки град да гласува и да си избере момиче, след това да се гласува по отделни градове и да видим коя красавица ще спечели МИС ХОНДА БЪЛГАРИЯ ще бъде много яко... Може да се измислят и други неща покрай конкурса давайте идеи... ;):D:P

Що пък да е само мис а тия дето са мисиз(като мен) кво да ги фърлиме ли а? :P Като ще има мис да има и мисиз........и така всички ще са доволни ;):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте и ние да си направим конкурс мис Хонда 2008. Предлагам всеки град да гласува и да си избере момиче, след това да се гласува по отделни градове и да видим коя красавица ще спечели МИС ХОНДА БЪЛГАРИЯ ще бъде много яко... Може да се измислят и други неща покрай конкурса давайте идеи... :D:P;)

Що пък да е само мис а тия дето са мисиз(като мен) кво да ги фърлиме ли а? :P Като ще има мис да има и мисиз........и така всички ще са доволни ;):P:P

 

хаха Извинявам се колежке ако съм те обидил :P ... но аз не съм ви разделял на мис и мисис, всяка дама трябва да участва !!!

КОЛКОТО ПОВЕЧЕ, ТОЛКОВА ПО-ИНТЕРЕСНО !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoto
Отговорено (Редактирано)

...братушките освен мацките им че са хубави,ами като гледам колко нови коли карат...не знам какви заплати вземат там,но явно им стигат.

Там става въпрос за сериозни неща, но и мащабът на страната е съвсем друг. Има доста хора със собствен бизнес, които печелят много добри пари. Имам приятел, който е съсобственик на голяма фирма там и съм чувал от него за какво става въпрос в Русия.Е, основната част от населението е бедна, както и у нас. Редактирано от ivoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така е колега,основната част от населението е бедна,но Москва а градът с най-много милионери в света(като брой)..така че,въобще не се учудвам кви коли карат...... :rolleyes:Да, мисля, че Москва е на 6-ят по високи цени град в света. Там има ресторант, който имитира потънал кораб обърнат с кила (дъното) нагоре. Персоналът е с моряшки униформи, а всеки който влиза за първи път в салона е атракция за другите, защото като направи първата крачка в салона и... подът е прозрачен, а отдолу има гигантски аквариум с рибоци по 2 метра... А наскоро ми казаха, че вече Москва е село в сравнение с Пекин...

Редактирано от ivoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...