Jump to content
marinovator

има ли хондаджии-рокаджии

Recommended Posts

Здравейте господа,Както се ровех из форума ни се зачудих дали има фенове на якия рок, все пак предстоят доста интересни концертчета \m/:hondarulez: \m/. Аз ще посетя Kiss и Metallica и много се вълнувам. Ще се радвам ако сред феновете на най-готината марка автомобили има и фенове на яката музика :)Поздрави!ONLY A HONDA CAN BEAT HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и иван на радка са святка " Ти ли ма храниш ма к__во гладна" :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...някой предпочитаме по тежкия метъл и грънджа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и рок и МЕТАЛ сома яко жица в колата но повече наблягам на METAL :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има :(В събота бях в Ловрч за Туистед Систер. В петък съм на Кис а после на Металика :rolleyes::P:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, но по скоро метълец слушам много .....иначе за kiss , там съм. И да незабравите за Каварна ,че и там ще има сериозни групи. ( а дано ) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимно жички слушам.Кат' почнеш от ManowaR та минеш през Evanescence и много знайни и незнайни.Общо взето всичко с китарни сола дето ме карат да натискам дясното педалче до ламарината.Xa-xa една мацка слушаща поп-фолк ми вика "Абе мани се оттука бе...само Металики слушаш:rolleyes:"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Каварна ако дойдат AC/DC ще се изкефя, ха дано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я и аз да отчета присъствие тук.. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че хич,ама хич не сме малко...! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко е туй метъл бе O-o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой от вас случайно да е намерил време миналата седмица да бръмне хондичката до Каварна да гледа Sonata Arctica? Аз не успях и много много ме е яд:)Затова пък съм си запазил билети отдалече за 04.07 Whitesnake & Def Leppard...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Kiss Мислех да не ходя, ама вчера ми направиха предложение, на което не устоях тъй че аре утре на концерт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Точно така KISS - Tomorrow! Там сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ми любима група,но такова шоу не се изтърва...,приятно изкарване на всички утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали да се впиша в групата, понеже съм фен на по-леките неща - Bon Jovi, Aerosmith, Nickelback, Lenny Kravitz, Billy Idol и т.н.Разбира се имам доста любими песни из под творчеството на Metallica, Manowar, SOAD и няколко други.Имате ли някаква програма за Каварна - кога, кой ще свири и как протичат концертите, понеже не съм бил досега.

Колега, заповядай..! По-точно информация не можах да намеря...:rolleyes: ЦЪК ТУК :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по примцип слушам доста различни стилове, но най-любимата ми група винаги ще си останат Металика. На 25 юли съм на концерта. Най-добре похарчените ми 70 кинта! Иначе и на Kiss мисе искаше да отида, обаче пуста работа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей и никой нищо не каза за този KISS.. Как мина. Кво беше..? Е, не де аз си представям.. ама няма ли някой малкоп снимчици да постне..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си прекарахме на Туйстед и WASP. Сега следва Мателика и Слеар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-прясната тема за рок музика която намерих - чак на 31 страница. И понеже имам въпрос към феновете, ще си го задам тук.

От известно време търся новия албум на Guns N Roses - Chinese Democracy. Имам един източник от който си свалям най-новата електронна музика и там днес видях, че има директория "Рок". Цъкнах и най-отгоре ми излезе ето това: Hollywood_Rose_And_L.A._Guns-The_Roots_Of_Guns_N_Roses-2009. Ето и обложката на албума, разгледайте я и кажете щом като не е Chinese Democracy, тогава какво е? Песните познати ли са, нови ли са, стари ли са, нещо като The Best Of ли е? Интересува ме "Китайската Демокрация" въобще излязла ли е в продажба?

Знам, че има много компетентни фенове и ще ми дадат отговор.

 

Публикувано изображение

 

PS: м/у другото това нещо съм го свалил и ако представлява интерес мога да го кача някъде за Download - в момента го слушам и си цепя веждите от кеф... много е яко ;)

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chinese Democracy го има в замунда всеки сам си преценя за албума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...някой предпочитаме по тежкия метъл и грънджа :shy:

и аз съм като колегата Еди Ведър,сиатълския стил групи и малко по хард вариянти но и гигантите на рока не са за изпускане които ще гостуват :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и аз да се влюча по темата,ПОЗДРАВИ за всички който харесват тази музика.Аз лично слушам всичко зависи в какво настроение сьм,но сьрцето ми принадлежи на една единственна ГРУПА.....AC/DC.....вярвам че тези които ги обичат знаят за концерта в Атина през месец МАЙ ако сте там дано да се познаем по МИРИЗМАТА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък! Само голфаджии-чалгаджии сме се събрали във форума :).Искаше ми се и на "Kiss" да отида, но не успях. Нищо, чакаме Металика пак тази година :angry:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да живее рока и метала, че квато чалга държава сме станали, не е на хубаво работата.2008 пропуснах Каварна заради Тъпи Ши..ани Шефове и сега чакм 2009 да видим какво ще ни предостави, а пък ако АС ДС минат и през БГ ще се разцепя от кеф :D :D :):fun: :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от пристрастените,а за хората от София мога да им направя един тънък намек-докато чакаме концерти на големите,има една много яка БГ банда,която винаги е гот да я чуеш на живо.Млади момчета са и по стечение на обстоятелствата ги познавам.Но досега не познавам някой да не ги е харесал.групата се казва Торнадо.Свирят в Суингинг Хол и Бек Стейдж от време на време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее аз със рок съм закърмен бря! И несамо го слушам, но и го свиря! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има рокаджии. Хонда и Рок вървят ръка за ръка :) И понеже се коментират различни предстоящи и минали концерти, бих споменал само този на Металика от 2008 в София. Който е бил там знае ........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги, .... 03.07.2009 Каварна - Dream Theater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dream Theater.....малееее, ако трябва ще избягам от работа, но ще отида, това е група съставена само от музикални гении, едни от най-добрите китаристи и барабанист в историята... ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сташни са....;) Аз ще от сега съм си пуснал отпуска за концерта - преди него няколко дена и след него още малко...;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, ей къде е Кававрна! Ако трябва отпуска ще си пусна.Да живее Рока и Метъла :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, .... 03.07.2009 Каварна - Dream Theater

МАЙТАПИШ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се майтапи, вчера ми потвърдиха :D и наистина такива велики музиканти не са за изпускане, ше се търсят билети скоро, колко пъти изпускам вече Меноар, няма да си простя да изпусна и Дрим Тиатър :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...